Gość: tom
IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl
05.06.04, 10:19
W czasie meczu Legia - Lech moje dziecko ( 12 lat ) napisało wierszyk:
Legia warszawa
gra jak stara baba
fauluje jak nogawka
i kiwa się jak huśtawka.
Biegają jak ślimaki
i bronią jak ciemniaki.
Atakują jak krawiec
i wyglądają jak stary latawiec.
Podają niczym lalka
i świecą jak latarka.
Przejmują niczym zwiędła koszula
i grają jak zardzewiała rura.
Legia warszawa to zgniłe BURAKI,
wygrywają z nimi nawet ZIEMNIAKI.
Z pozdrowieniami dla wszystkich pogoniarzy kochających LEGIĘ
Szczecinianin
P.S. Mam już dość durnych okrzyków na stadionie typu :CCCWK