IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 05.06.04, 10:19
W czasie meczu Legia - Lech moje dziecko ( 12 lat ) napisało wierszyk:

Legia warszawa
gra jak stara baba

fauluje jak nogawka
i kiwa się jak huśtawka.

Biegają jak ślimaki
i bronią jak ciemniaki.

Atakują jak krawiec
i wyglądają jak stary latawiec.

Podają niczym lalka
i świecą jak latarka.

Przejmują niczym zwiędła koszula
i grają jak zardzewiała rura.

Legia warszawa to zgniłe BURAKI,
wygrywają z nimi nawet ZIEMNIAKI.

Z pozdrowieniami dla wszystkich pogoniarzy kochających LEGIĘ
Szczecinianin
P.S. Mam już dość durnych okrzyków na stadionie typu :CCCWK
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka