gosc-km
09.11.12, 21:22
Trzeba być totalnie chorym na głowę, żeby wpaść na pomysł z manipulowaniem tym ciągiem komunikacyjnym. Tylko dzięki temu, że jest jaki jest da się normalnie jeździć po tym mieście. Kiedy jest jakaś impreza widać co się dzieje w reszcie miasta.
Zawsze się jakiś baran znajdzie, który w imię własnych ambicji stania się sławnym, spróbuje rozpieprzyć to co działa bardzo dobrze. Niech ktoś wreszcie spróbuje skończyć estakady i dojazdy trasy zamkowej zgodnie z oryginalnymi projektami. To był naprawdę dobrze zrobiony projekt.