Gość: Leon
IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl
29.06.02, 18:46
W Klubie Bohdana Walknowskiego po raz kolejny obradowało kobiece forum SLD.
Jak pamiętam z tej organizacji wywodzi się pani prezydent Szczecina.
Zdziwiło mnie, że odkąd wyrównała swoje szanse w lokalnych władzach,
zaprzestała swojej działalności na forum.
Czyżby była to jedynie trampolina lokalnych damskich karier?
Zdziwiło mnie również to, że jedynym obecnym na spotkaniu mężczyzną był pan
Edmund Trokowski.
Czyżby w tegorocznych wyborach nie miał już równych szans?