Dodaj do ulubionych

Forum Równych Szans

IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 29.06.02, 18:46
W Klubie Bohdana Walknowskiego po raz kolejny obradowało kobiece forum SLD.
Jak pamiętam z tej organizacji wywodzi się pani prezydent Szczecina.
Zdziwiło mnie, że odkąd wyrównała swoje szanse w lokalnych władzach,
zaprzestała swojej działalności na forum.
Czyżby była to jedynie trampolina lokalnych damskich karier?
Zdziwiło mnie również to, że jedynym obecnym na spotkaniu mężczyzną był pan
Edmund Trokowski.
Czyżby w tegorocznych wyborach nie miał już równych szans?
Obserwuj wątek
    • Gość: Kostia Re: Forum Równych Szans IP: *.xtra.pl 30.06.02, 08:58
      Leonie. Daj se pass z tą komuną. To już zamierająca historia.
    • Gość: MAJA Re: Forum Równych Szans IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 30.06.02, 10:15
      Szefem Forum Równych Szans jest Jacek P. On wyraża zgodę na spotkania Forum,
      ustala gości, wybiera tematy. Wicie, rozumicie koleżanko, będziecie dzisiaj
      robić za: i tu następują wytyczne. Jeżeli słuchaliście kiedyś tego klubu
      wzajemnej adoracji, to wiecie, jak te biedulki są wykorzystywane. I to
      niestety, nie w sposób, na jaki miałyby może ochotę.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka