Gość: przyszła żona IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.06.05, 21:37 Powiedzcie dobrzy ludzie, gdzie najlepiej w Szczecinie można się pobawić, jaki klub, dyskotekę polecacie??? Pozdrawiam:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj