Dodaj do ulubionych

ZALEWSKI nowym zastępcą

IP: 212.160.165.* 16.08.05, 12:05
dobrze to czy źle ???
Obserwuj wątek
    • Gość: andreas tylko prosze IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 16.08.05, 12:11
      tylko prosze niech weźmie sobie dobrego asystenta(tkę),
      żeby znowu nie musiał tłumaczyc sie
      z jakiego party w hoteliku pod Szczecinem z inwestorami...
      Bo znowu ktos go umówi, wyciagnie na spotkanie,
      a on nie bedzie wiedział o co chodzi!
      Uczciwego asystenta b. proszę!
    • Gość: K.F. Re: ZALEWSKI nowym zastępcą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.05, 13:47
      Zastępcą? A kogo?
      • kakq Re: ZALEWSKI nowym zastępcą 16.08.05, 13:51
        zastepcą pana Prezydenta Miasta Szczecina Mariana Jurczyka :)
        ciekawe jak długo bedzie trwała ta współpraca? i czy po jej zakończeniu znowu
        pana Zalewskiego nie bedą ciagać po sadach
        słyszałam ze ma dobra opinie i umie dbac o interesy ktore sa mu powiezone
        pozyjemy zobaczymy
        • Gość: ..... Re: ZALEWSKI nowym zastępcą IP: 195.205.28.* 16.08.05, 16:33
          bez urazy ale chyba nie wiesz co piszesz. on juz raz byl wice prezydentem a
          jaak wiadomo do tej samej rzeki dwa razy sie nie wchodzi. wiesz czemu on jest
          zastępca bo potrafi krecic i współpracs z czesnym bedzie extra a jurczyk i tak
          juz dawno stracił prawo głosu.
    • Gość: .... Re: ZALEWSKI nowym zastępcą IP: 195.205.28.* 16.08.05, 16:31
      to jest przaesda. jak można wybrać człowieka który nie jest już wiarygodny,
      który jest cwaniakiem , krętaczem i na którego są dowody że brał łapówki. Nie
      uważacie że to było ukartowane. Krawiec pewnie za uczicwy był i tyle a tacy
      zawsze po dupie dostaja. tak wszyscy narzekali na krawca .. he to teraz
      zobaczycie jak sie Nam Czerny z Zalewskim do władzy dopieorą to sami Łodzianie
      będą mieli minteresy a zalewski bedzie łąpóki przyjmował. Jkurczuk to tylko
      pionek CZerny to diabeł z peikła rodem niech sie wali i u siebie w miescie robi
      machloje. teraz zastanówcie sie czy krawiec był zły? po nawalił sie? a jesli
      nawrt to co. takie cos na pierwsza strone gazet a najwiekszy przekręt został
      wice i mowie tzn pisze tu o zalewskim. przesdaa. Jurczyk jest juz za stary i
      tyle.
      • Gość: marian paździoch Re: tracę anielską cierpliwość! .... IP: 62.69.200.* 16.08.05, 17:34
        no, kurka wodna!
        wam niemożna, no niemożna dogodzić!
        raz krawiec zły, innym razem dobry.
        staram się was zrozumieć, ale nie mogę...

        mp
        • Gość: andreas Re: tracę anielską cierpliwość! .... IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 16.08.05, 17:41
          wiesz, bo to tak jest, że te MY do których sie odwołujesz,
          to nie jest jedna osoba!
          No, to jest pare... a kazdy ma inne opcje i różne wersje na życie...
          • Gość: marian paździoch Re: tracę anielską cierpliwość! .... IP: 62.69.200.* 16.08.05, 17:43
            Gość portalu: andreas napisał(a):

            >... a kazdy ma inne opcje i różne wersje na życie...

            *
            często zmieniające sie wersje. prawda?


            mp



            • Gość: andreas Re: tracę anielską cierpliwość! .... IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 16.08.05, 17:53
              mysle, że moze nawet nie czesto, ale tylko krowa nie zmienia...

              Ot, ile osób tyle opinii!
              A może nawet wiecej ... opinii!
              • Gość: marian paździoch Re: tracę anielską cierpliwość! .... IP: 62.69.200.* 16.08.05, 18:02
                nie zawsze własnych.

                mp
                • Gość: andreas Re: tracę anielską cierpliwość! .... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.08.05, 22:19
                  a "własne" opinie to są te z Gazety czy bardziej te z TV,
                  a moze te z Rzepy, nie chyba raczej z Wprost...
                  nie juz wiem, to są te z ulotek przedwyborczych...
                  • Gość: marian paździoch Re: tracę anielską cierpliwość! .... IP: 62.69.200.* 16.08.05, 22:24
                    te z ulotek, to własnościowe, tak jak mieszkania.

                    mp
                    • Gość: andreas Re: tracę anielską cierpliwość! .... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.08.05, 22:27
                      ale niektóre mieszkania sa komunalne...
                      a niektórych maja uwłaszcac bez pytania ich!!!
                      • Gość: marin paździoch Re: tracę anielską cierpliwość! .... IP: 62.69.200.* 16.08.05, 22:35
                        kiedy?


                        mp
    • Gość: marian paździoch Re: ZALEWSKI nowym zastępcą IP: 62.69.200.* 16.08.05, 18:10
      pojęcia nie mam.
      musiałbyś zapytać tych, którzy poszli na pamietne referendum, wbrew sobie.


      mp
      • Gość: mariiiiiiiiiann Re: ZALEWSKI nowym zastępcą IP: 83.168.104.* 16.08.05, 23:56
        Co ty mowisz ze jest wporządku.Wiadomo ze był zamieszany w korupcje.Po co szedł
        do panoramy? Mówił zeby wszystkie sprawy załatwiac z Janem S. Tak powiedział
        przedstawiciel hydrobudowy.Jan S. się przyznał i potwierdził ze był
        wysłannikiem zalewskiego.Jak nie wiezycie Janowi S. To uwierzcie szefowi
        hydrobudowy ktory zeznawał przeciw zalewskiemu.Śledziliscie wogole ten
        proces?Nie dziwie sie ze prokuratura złozyła apelacje.Prokurator zadał 2 lat a
        zalewski został uniewinniony :) hehe ciekawe czy tez sędziemu nie dał zadnej
        łapówki.Na poczatku procesu mowił ze nie zna Jana S., a potem powiedział ze był
        w szoku jak prokurator pokazał mu bilingi hehe.Zalewski to cwany łapówkarz
        który posugiwał się innym a sam pojawiał się jak cień na obiadkach :) Chyba
        ludzie nie jestescie tacy głupi i nie wierzycie ze on jest niewinny :) Teraz
        został wiceprezydentem - bedzie sie bał juz robic przekrety.Teraz bedzie
        prawowitym obywatele hehe.Ciekawe z czego sie dorobił willi w Wołczkowie i auta
        nowego:)Zalewski to stary lis. Jakis student tez na forum pisał ze na
        egzaminach musiały być obowiazkowo czekoladki itp - wtedy zamiast pilnowac
        czytał gazete hehe Pozdr
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka