Gość: MATEUSSS IP: 212.160.165.* 16.08.05, 12:05 dobrze to czy źle ??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: andreas tylko prosze IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 16.08.05, 12:11 tylko prosze niech weźmie sobie dobrego asystenta(tkę), żeby znowu nie musiał tłumaczyc sie z jakiego party w hoteliku pod Szczecinem z inwestorami... Bo znowu ktos go umówi, wyciagnie na spotkanie, a on nie bedzie wiedział o co chodzi! Uczciwego asystenta b. proszę! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K.F. Re: ZALEWSKI nowym zastępcą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.05, 13:47 Zastępcą? A kogo? Odpowiedz Link Zgłoś
kakq Re: ZALEWSKI nowym zastępcą 16.08.05, 13:51 zastepcą pana Prezydenta Miasta Szczecina Mariana Jurczyka :) ciekawe jak długo bedzie trwała ta współpraca? i czy po jej zakończeniu znowu pana Zalewskiego nie bedą ciagać po sadach słyszałam ze ma dobra opinie i umie dbac o interesy ktore sa mu powiezone pozyjemy zobaczymy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ..... Re: ZALEWSKI nowym zastępcą IP: 195.205.28.* 16.08.05, 16:33 bez urazy ale chyba nie wiesz co piszesz. on juz raz byl wice prezydentem a jaak wiadomo do tej samej rzeki dwa razy sie nie wchodzi. wiesz czemu on jest zastępca bo potrafi krecic i współpracs z czesnym bedzie extra a jurczyk i tak juz dawno stracił prawo głosu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: .... Re: ZALEWSKI nowym zastępcą IP: 195.205.28.* 16.08.05, 16:31 to jest przaesda. jak można wybrać człowieka który nie jest już wiarygodny, który jest cwaniakiem , krętaczem i na którego są dowody że brał łapówki. Nie uważacie że to było ukartowane. Krawiec pewnie za uczicwy był i tyle a tacy zawsze po dupie dostaja. tak wszyscy narzekali na krawca .. he to teraz zobaczycie jak sie Nam Czerny z Zalewskim do władzy dopieorą to sami Łodzianie będą mieli minteresy a zalewski bedzie łąpóki przyjmował. Jkurczuk to tylko pionek CZerny to diabeł z peikła rodem niech sie wali i u siebie w miescie robi machloje. teraz zastanówcie sie czy krawiec był zły? po nawalił sie? a jesli nawrt to co. takie cos na pierwsza strone gazet a najwiekszy przekręt został wice i mowie tzn pisze tu o zalewskim. przesdaa. Jurczyk jest juz za stary i tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marian paździoch Re: tracę anielską cierpliwość! .... IP: 62.69.200.* 16.08.05, 17:34 no, kurka wodna! wam niemożna, no niemożna dogodzić! raz krawiec zły, innym razem dobry. staram się was zrozumieć, ale nie mogę... mp Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andreas Re: tracę anielską cierpliwość! .... IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 16.08.05, 17:41 wiesz, bo to tak jest, że te MY do których sie odwołujesz, to nie jest jedna osoba! No, to jest pare... a kazdy ma inne opcje i różne wersje na życie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marian paździoch Re: tracę anielską cierpliwość! .... IP: 62.69.200.* 16.08.05, 17:43 Gość portalu: andreas napisał(a): >... a kazdy ma inne opcje i różne wersje na życie... * często zmieniające sie wersje. prawda? mp Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andreas Re: tracę anielską cierpliwość! .... IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 16.08.05, 17:53 mysle, że moze nawet nie czesto, ale tylko krowa nie zmienia... Ot, ile osób tyle opinii! A może nawet wiecej ... opinii! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marian paździoch Re: tracę anielską cierpliwość! .... IP: 62.69.200.* 16.08.05, 18:02 nie zawsze własnych. mp Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andreas Re: tracę anielską cierpliwość! .... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.08.05, 22:19 a "własne" opinie to są te z Gazety czy bardziej te z TV, a moze te z Rzepy, nie chyba raczej z Wprost... nie juz wiem, to są te z ulotek przedwyborczych... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marian paździoch Re: tracę anielską cierpliwość! .... IP: 62.69.200.* 16.08.05, 22:24 te z ulotek, to własnościowe, tak jak mieszkania. mp Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andreas Re: tracę anielską cierpliwość! .... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.08.05, 22:27 ale niektóre mieszkania sa komunalne... a niektórych maja uwłaszcac bez pytania ich!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marin paździoch Re: tracę anielską cierpliwość! .... IP: 62.69.200.* 16.08.05, 22:35 kiedy? mp Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marian paździoch Re: ZALEWSKI nowym zastępcą IP: 62.69.200.* 16.08.05, 18:10 pojęcia nie mam. musiałbyś zapytać tych, którzy poszli na pamietne referendum, wbrew sobie. mp Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mariiiiiiiiiann Re: ZALEWSKI nowym zastępcą IP: 83.168.104.* 16.08.05, 23:56 Co ty mowisz ze jest wporządku.Wiadomo ze był zamieszany w korupcje.Po co szedł do panoramy? Mówił zeby wszystkie sprawy załatwiac z Janem S. Tak powiedział przedstawiciel hydrobudowy.Jan S. się przyznał i potwierdził ze był wysłannikiem zalewskiego.Jak nie wiezycie Janowi S. To uwierzcie szefowi hydrobudowy ktory zeznawał przeciw zalewskiemu.Śledziliscie wogole ten proces?Nie dziwie sie ze prokuratura złozyła apelacje.Prokurator zadał 2 lat a zalewski został uniewinniony :) hehe ciekawe czy tez sędziemu nie dał zadnej łapówki.Na poczatku procesu mowił ze nie zna Jana S., a potem powiedział ze był w szoku jak prokurator pokazał mu bilingi hehe.Zalewski to cwany łapówkarz który posugiwał się innym a sam pojawiał się jak cień na obiadkach :) Chyba ludzie nie jestescie tacy głupi i nie wierzycie ze on jest niewinny :) Teraz został wiceprezydentem - bedzie sie bał juz robic przekrety.Teraz bedzie prawowitym obywatele hehe.Ciekawe z czego sie dorobił willi w Wołczkowie i auta nowego:)Zalewski to stary lis. Jakis student tez na forum pisał ze na egzaminach musiały być obowiazkowo czekoladki itp - wtedy zamiast pilnowac czytał gazete hehe Pozdr Odpowiedz Link Zgłoś