Dodaj do ulubionych

błagam!!!

21.11.05, 10:31
kolejna wypowiedź i kolejny blamaż p. minister lubińskiej,za który publicznie
potępiają ją nawet koledzy z rządu...po raz kolejny też okazało się,że wstyd
babę do brukseli wysłać,bo na salonach narobi...stąd błaganie do nowych
rządzących:nie róbcie dłużej obciachu i odeślijcie tą prostą kobietę, tam
gdzie jej miejsce!a swoją drogą dokonała trudnej sztuki-okazała się dużo
gorszym ministrem,niż jej najwięksi oponenci się spodziewali...
Obserwuj wątek
    • Gość: zona pijaka Re: błagam!!! IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 21.11.05, 10:35
      A błagaj se, też kiedyś Cie prosiłam żebyś zaniosła mi butelki na skup.
      • trzecia.zmiana Re: błagam!!! 21.11.05, 10:50
        i nie spamuj, bo ten watek juz jest... a twoje taplanie sie w zolci nikogo za
        serce juz nie chwyta...
        • Gość: galoty zabawa w głuchy telefon IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.05, 10:55
          Poza tym ministra finansów oceniaj po czynach a nie słowach. Daj chociaz pół
          roku. Liczą się decyzje a nie ocena słów i wypowiedzi, których zreszta w
          oryginele nie słychać a jedynie media powtarzają tylko nie wiadomo po kim.
          • anamar Re: zabawa w głuchy telefon 21.11.05, 10:59
            Gość portalu: galoty napisał(a):

            Daj chociaz pół

            roku. ..........................................................................
            ....oj nie,tego gospodarka nie wytrzyma...
          • Gość: K.F. Re: zabawa w głuchy telefon IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.05, 11:56
            Mylisz się, akurat ministra finansów ocenia sie także co mówi, a odpija się to
            ewidentnie na przykład na kursach dewizowych, giełdzie itp. Wypowiedzi pani
            minister wpływają negatywnie na polskie finanse i kosztują nas jak narazie kilka
            mld zł.
            Obawiam sie, że premier Marcinkiewicz sprawił sam sobie kłopot, ktorego nie wie
            jak się pozbyć i zachowuje kamienna twarz do złej gry.
            Ponieważ SLD postawi wniosek o odwołanie Lubińskiej z fotela ministra, wcale nie
            wykluczone, że reakcja PiS będzie taka w czasie głosowania, iż to odwołanie
            dojdzie do skutku.
            Dla dobra Polski i rządu Marcinkiewicza.
    • Gość: poloneż Re: błagam!!! IP: *.chello.pl 21.11.05, 11:03
      Głupi i zawistny wątek wytoczyłeś.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka