anamar
21.11.05, 10:31
kolejna wypowiedź i kolejny blamaż p. minister lubińskiej,za który publicznie
potępiają ją nawet koledzy z rządu...po raz kolejny też okazało się,że wstyd
babę do brukseli wysłać,bo na salonach narobi...stąd błaganie do nowych
rządzących:nie róbcie dłużej obciachu i odeślijcie tą prostą kobietę, tam
gdzie jej miejsce!a swoją drogą dokonała trudnej sztuki-okazała się dużo
gorszym ministrem,niż jej najwięksi oponenci się spodziewali...