nadiusza 07.12.05, 13:35 sprzedam laktator elektryczny medela.. niedawno kupiony, mało używany.. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
nadiusza Re: sprzedam laktator 12.12.05, 09:19 naprawdę polecam.. 17 października wysłali mi ze sklepu (data sprzedaży na paragonie).. przestałam go używać już jakieś trzy tygodnie temu.. (mam bliźniaki i nie dałam już rady.. przeszliśmy na mleko modyfikowane..) Bardzo odpowiadałby mi odbór osobisty.. bez problemów z przesyłkami i zawsze można sprawdzić czy to na pewno to co chce się kupić.. Pozdrawiam wszystkich, nadiusza Odpowiedz Link Zgłoś
malgosiek2 Re: sprzedam laktator 12.12.05, 09:31 Możesz napisać na pocztę gazetową lub m.stachurska@plusnet.pl Byłabym raczej zainteresoawna,ale już w nowym roku. pzdr.Gosia Odpowiedz Link Zgłoś
wikka3 Re: sprzedam laktator 12.12.05, 15:57 Byłabym zainteresowana pod koniec tego roku lub na początku przyszłego.Poprosiłabym o bliższe informacje na adres wikka3@NOSPAM.gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś