Dodaj do ulubionych

sprzedam laktator

07.12.05, 13:35
sprzedam laktator elektryczny medela.. niedawno kupiony, mało używany..
Obserwuj wątek
    • nadiusza Re: sprzedam laktator 12.12.05, 09:19
      naprawdę polecam.. 17 października wysłali mi ze sklepu (data sprzedaży na
      paragonie).. przestałam go używać już jakieś trzy tygodnie temu.. (mam
      bliźniaki i nie dałam już rady.. przeszliśmy na mleko modyfikowane..) Bardzo
      odpowiadałby mi odbór osobisty.. bez problemów z przesyłkami i zawsze można
      sprawdzić czy to na pewno to co chce się kupić..
      Pozdrawiam wszystkich,
      nadiusza
      • malgosiek2 Re: sprzedam laktator 12.12.05, 09:31
        Możesz napisać na pocztę gazetową lub m.stachurska@plusnet.pl
        Byłabym raczej zainteresoawna,ale już w nowym roku.
        pzdr.Gosia
    • wikka3 Re: sprzedam laktator 12.12.05, 15:57
      Byłabym zainteresowana pod koniec tego roku lub na początku
      przyszłego.Poprosiłabym o bliższe informacje na adres wikka3@NOSPAM.gazeta.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka