20.12.05, 23:57
wie ktos może co z połączeniem kolejowym piła - szczecin?podobno mieli
uruchomic z powrotem?jak myslicie jezdzili by ludzie pociągami?bo mam wątpliwosci.
Obserwuj wątek
    • reggae666 Re: kolej 26.01.06, 23:15
      oj jeździli by jeździli... ale na lini brakuje kilka (kilkanaście)km torowiska:(
      a pociąg z Wałcza do Piły mial jeździć od grudnia... coś go nie widać:(
      • sloggi Re: kolej 26.03.06, 00:52
        Teraz mowa jest o jesiennym rozkładzie jazdy.
        Ale czy to nie są mrżonki?
    • sloggi Re: kolej 20.08.06, 13:58
      Od 1 września wraca połączenie Stargardu z Kaliszem Pom.
      Podobno między Kaliszem a Wałczem trzeba naprawić dwa wiadukty, aby szynobus
      mógł nimi przejechać. PKP PR planuje to zrobić za 2 lata, jakos czarno to widze.
    • ivan77 Re: kolej 31.10.06, 18:48
      A tak wogłule jezdża tam jeszcze pociagi towarowe?
      Podobno ta linia kolejowa niszczeje. Niewiem czy to prawda.
      Otwarcie tam na nowo lini kolejowej bylo by dobrym rozwiazaniem. Piła nie posiada bezposredniego połaczenia ze Szczecinem.
      • ivan77 Re: kolej 31.10.06, 18:53
        Wyczytałem ze pociagi maja wrucic na tory w grudniu 2006 roku. Fajnie by było.
    • sibeliuss Re: kolej 18.03.07, 17:34
      Wreszcie jest, korzystacie?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka