felix_edmundowicz
23.04.06, 11:27
Mamy godnego kandydata na następcę słynnego Magazyniera ze Szczecina.
Słynny Dżek , czyli Słońce Gospodarki , startuje w wyborach.
Oczywiście nie raczył tego zakomunikować Szczecinianom, bo dowiedzą się
ostatni, kto dalej po magazynierze chce maltretować ich miasto.
serwisy.gazeta.pl/kraj/1,65653,3298505.html
SdPl jest poza parlamentem, a w sondażach zbiera po 2-3 proc. poparcia. Do
wyborów samorządowych pójdzie więc wspólnie z SLD i innymi lewicowymi
ugrupowaniami. Trwają ustalenia, kogo wystawić w wyborach na prezydentów
wielkich miast. Wiadomo już m.in., że w Szczecinie wystartuje Jacek Piechota
(SLD), a w Łodzi - Krzysztof Makowski (SLD). W Lublinie SdPl chciałoby
Izabellę Sierakowską, ale niechętny jest lider SLD Grzegorz Kurczuk. W
Rzeszowie przymierza się do startu obecny prezydent Tadeusz Ferenc. Również w
Krakowie lewica poprze zapewne obecnego prezydenta Jacka Majchrowskiego.