Dodaj do ulubionych

Legitymacje z ZUS

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.06, 21:03
Oszałamiająca informacja! Ani wzoru, ani uprawnień jakie daje, no po prostu
news the best!!!!!!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: Nerv Sorry! Tekst pojawił się po kilkunastu minutach... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.06, 21:04
      • Gość: Galoty Re: Sorry! Tekst pojawił się po kilkunastu minuta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.06, 21:12
        Kto drukuje ? Któz jest tym szczęśliwcem ?
      • Gość: zeneris Re: Sorry! Tekst pojawił się po kilkunastu minuta IP: *.orange.pl 28.04.06, 22:51
        Stanowczo za Nervovy jesteś.
    • Gość: renta Re: Legitymacje z ZUS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.04.06, 09:34
      a moze MPK podaloby wreszcie czytelne zasady korzystania z ulg badz zwolnien z
      oplat za przejazdy srodkami komunikacji miejskiej - jak na razie w kazdym
      punkcie informacyjnym udzielaja sprzecznych informacji!

      Rzecznik Cejmer; mowi wrecz o bezplatnych przejazdach

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka