Gość: Kim
IP: *.chello.pl
22.05.06, 12:44
Czy jest jakaś instytucja lub organizacja która mogłaby usunąć koty z mojej
kamienicy??? Wywieź je do schroniskla lub gdziekolwiek. Szukam kogoś w
rodzaju hycla dla kotów. Strasznie się rozmnożyły i już nie idzie z nimi
wytrzymać (smród, miałczenie itd.) Proszę o wskazówki.