Gość: Anatol IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.06.06, 21:37 Polak potrafi a ruskie do wszystkiego zdolne! Bydlak, uśpić własne dziecko, omal zatruć dzieciaka, ale co tam, rus to rus........ Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: tata czy któryś z polityków może zająć się sprawą? IP: *.centertel.pl 13.06.06, 21:39 na Boga! nie rozdzielajcie dzieciaka od tej dziewczyny, choćby to było wbrew przepisom! Bądźcie ludźmi nie urzednikami! Odpowiedz Link Zgłoś
gozal Re: Uśpione dziecko w bagażniku 13.06.06, 23:37 Gość portalu: Anatol napisał(a): > Polak potrafi a ruskie do wszystkiego zdolne! Bydlak, uśpić własne dziecko, > omal zatruć dzieciaka, ale co tam, rus to rus........ Nasi za to dużo lepsi... potrafią - np. zakatować dziecko na śmierć. Co tu ma do rzeczy narodowość? Wszędzie, w każdym narodzie są rodzice źli i bez wyobraźni, a Ty tylko utrwalasz jakieś głupie stereotypy. A poza tym "Ruskie"... Ingusz to nie "Ruski", a jest bliższy Czeczenowi. To jest odrębna narodowość, choć Inguszetia wchodzi w skład Federacji Rosyjskiej. Polecam lekturę choćby wikipedii. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maniek Re: Uśpione dziecko w bagażniku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.06, 08:50 Wszelkie zło to wina Kaczorów!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
sasanka2411 Re: Uśpione dziecko w bagażniku 14.06.06, 16:28 Normalnie wytlumaczone W Polsce tyle dzieciatek jest bitych-dzieciatek-podkreslam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gościu !!! Re: Uśpione dziecko w bagażniku IP: *.stk.vectranet.pl 15.06.06, 00:59 Toż to przecież dzidziuś jeszcze!!! Sam mam 2,5 letnią córkę .... Nienawidzę ludzi (zwierząt) które robiąkrzywdę dzieciom ... Jestem radykalny ... ale z przyjemnością zastosowałbym wobec takim s...om metody rodem z fimlmu "Hostel" ... Na myśl o człowieku krzywdzącym dziecko wzbiera we mnie taka złość, że za swoje czyny mógłbym odpowiadać z tytułu bardzo wielu paragrafów kodeksu karnego, gdybym dostał w swoje ręce takiego sq...syna... Narodowość mam w dupie ... w tym wypadku !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oktomvre Re: Uśpione dziecko w bagażniku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.06, 00:09 Jeżeli nie chodzi o handel żywym towarem, to ja już jestem wkurzona. Pieprzone uszczęśliwianie na siłę! A wszystko zgodnie z przepisami. Biedny dzieciak, będzie się teraz tułał po ośrodkach, ciągłe zmiany, podrzutek - może ktoś zechce, może nie... Wyobrażam sobie przerażenie tego malucha, dezorientację... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gapiszon Re: Uśpione dziecko w bagażniku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.06, 01:06 niech ta dziewczyna zostawi to dziecko! Zaraz zostanie posądzona o pedofilię, a może o to, ze jest gejem. W jednym łóżku! Zgroza! "Wyborcza" musi oczywiście donieść o tym władzom... Odpowiedz Link Zgłoś
patinito Brawo Daria! 14.06.06, 01:11 Daria jesteś wspaniałą dziewczyną. Nie mogę znieść gdy tak małe dzieci cierpią dlatego Twoja postawa szczerze mnie wzruszyła Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kovbat Re: Brawo Daria! IP: *.ugent.be 14.06.06, 16:58 Dario! Wspaniała osoba z Ciebie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kobieta Re: Brawo Daria! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.06.06, 17:56 Daria, nie wiem czy to kiedykolwiek przeczytasz, ale MASZ WIELKIE SERCE. Będziesz kiedyś cudowną matką. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Też kobieta Re: Brawo Daria! IP: *.4web.pl 14.06.06, 23:30 Co ma piernik do wiatraka Kobieto? Nie wyciągaj wniosków bez sensu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andreas w Afryce dziennie umiera 70 tys. dzieci.... n/t IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.06.06, 01:24 Odpowiedz Link Zgłoś
jednapani Troche to niejasne ... 14.06.06, 03:14 A jak mozna dostac w Polsce legalny pobyt nie pracujac? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oleoganja@stofanet Re: Troche to niejasne ... IP: *.rev.stofanet.dk 14.06.06, 16:11 droga pani w Polsce jest wszystko mozliwe. Gdzie pani zyje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polka Re: Troche to niejasne ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.06, 20:31 Ingusz - więc zapewne uchodźcca polityczny z regionu ogarniętego zamieszkami wojennymi (Kaukaz) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Polka Re: Uśpione dziecko w bagażniku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.06.06, 09:32 Tak, tak, wszystkiemu winne są ruskie, niemce i inne araby. A nikt nie zapytał się gdzie jest matka. Ta bidulka, ta której jakiś zbój ukradł dziecko. Nikt nie zastanawia się nad mentalnymi cechami takich Polek, które bez względu na ogromne róźnice mentalne, kulturowe wiąźą się z obcokrajowcami i rodzą im jeszcze dzieci. To jest dopiero brak poczucia godności. Wszystkie takie kobiety wysyłałbym za ich miłościami tam gdzie sie oni urodzili i wychowali. Baba, która wychodzi za innowierca winna żyć z nim pomiędzy jego współbraćmi i wyznawać jego Boga. Drogie Panie, pamiętam jeszcze ze studiów te wszystkie "murzyńsko-arabskie" laski, które myslały nie wiadomo co. A konsekwencje. To oburzenie, że bije, że zabiera dzieci, że zsyła w czerczafę, że oddaje do "używania" bliższym i dalszym kuzynom. To takie kobiety są winne temu, że w Europie wychowywani są następcy bandytów z hezbolachu i innych al-kaid. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Re: Uśpione dziecko w bagażniku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.06, 15:47 > A nikt nie zapytał > się gdzie jest matka. W artykule jest napisane, czy ktoś zapytał, czy nie, i co się dowiedział. Ludzie, czytajcie dokładnie! Odpowiedz Link Zgłoś
eexmd2 Re: Uśpione dziecko w bagażniku 14.06.06, 16:15 podlecz sie, zmien lekarza albo leki na mocniejsze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mi Re: Uśpione dziecko w bagażniku IP: *.adsl.univie.ac.at 14.06.06, 22:04 ty ksenofobiczna babo. Jaka szkoda, ze cie od tych stereotypow taka "polska dla polakow" glowa nie zaboli. I dodaj jeszcze ze "ze studiow pamietasz", bo o poziom nawet maturalny by cie nikt nie podejrzewal. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zuzu Re: Uśpione dziecko w bagażniku IP: *.teleton.pl 14.06.06, 09:55 Jeżeli dziecko tak zastraszone i nie chce się rozebrać, to mi to pachnie pedofilią. Pod lupę ich. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jagoda Re: Uśpione dziecko w bagażniku IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 14.06.06, 09:56 Po przeczytaniu reporteru, zaczełam się zastanawiąc nad tym maluchem. Nie wiem jakie dla Niego będzie lepsze rozwiązanie. Czy tułać się po różnych ośrodkach czy lepiej iść do rodziny zastępczej. Szkoda, że nikt sie nie zastanowił jaka będzie konsekwencja kiedy rozłączą go z Darią???? Zastanówcie się!!!Dziecko wszytskiego się boi, ale znalazł przyjazną duszyczkę której ufa. Więc co zatem będzie kiedy się Ich rozłączy?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zuzu Re: Uśpione dziecko w bagażniku IP: *.teleton.pl 14.06.06, 10:07 oczywiście o handel żywym towarem podejrzewam tatuśka i Polaczka-przyjaciela, im należy się przyjrzeć. A Daria robi świetną robotę. Tyle się słyszy o patologiach w ośrodkach, dobrze, że mały ma opiekę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gabi Re: Uśpione dziecko w bagażniku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.06.06, 10:33 Daria jest świetna!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gabi Re: Uśpione dziecko w bagażniku IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.06.06, 10:34 Daria jest świetna!! Dobrze że chociaz jedna osoba jest która pomoże chłopcu!! Tylko NIE ZABIERAJCIE GO OD NIEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andreas dla mnie to błąd IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.06.06, 13:13 dla mnie to straszny błąd, jak mozna dziecko powierzać powiedzmy dziecku... pytam po co sa w tych osrodkach osoby wykształcone w tym kierunku pomocy takim dzieciom, opiekunowie... i czy sa? I co teraz zrobia, jak przywiazała sie przecież i Daria i ten chłopczyk zwiazali sie emocjonalnie, bo przeciez ona nie jest wyszkolonym pracownikiem wiedzacym o celu swojej działalnosci i losie dzieci... ona nie ma tej swiadomosci i dystansu, ona jest naturalna!!! Ja uważam, to za bład... zwiazek emocjonalny.... Ale ja sie na tym nie znam... Ale to chyba nie jest metoda działania opiekunów by inne dzieci opiekowały sie dziecmi wzajemnie...???? W ramach oszczędnosci etatowych... Odpowiedz Link Zgłoś
marta.uparta Re: dla mnie to błąd 14.06.06, 13:23 nie sadzę, żeby Daria opiekowała się małym na takich zasadach jak robią to opiekunowie. Na pewno oboje sa otoczeni opieką ze strony wychowawców. Moim zdanie jest to jedno z zadań resocjalizacyjnych, jakie stawiaja sobie takie placówki - wzbudzać w wychowankach uczucie empatii i współczucia dla słabszych i potrzebujących. Daria, skoro znalazła się w takim ośrodku, sama ma pewnie wiele w życiu przeszła. Dla niej to doskonała szansa na to, aby zrozumieć, że może robić w życiu coś dobrego. Normalne przecież jest w rodzinach - i tych biologicznych i zastępczych, że starsze rodzeństwo opiekuje się mlodszym. Moim zdanie oboje powinni teraz rafić do jakiejś rodziny zastępczej. korzysta na tym i mały i Daria. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andreas Re: dla mnie to błąd IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.06.06, 13:30 ale to jest, ze MOŻE trafią a moze nie... a potem MOŻE jej "przydziela" nastepne dziecko i rozstanie i nastepne... A wyzwalanie takich uczuc, po czym rozstanie, to chyba nie jest metoda... Bo zarówno Daria, jak i chłopiec rozstanie juz przezywali... i teraz beda mieli powtórke.... Obym sie mylił i nie było z tego tytułu problemu!!! Znam tylko relacje gazetowa, a wiec nie wiem nic na ten temat... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andreas Re: dla mnie to błąd IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.06.06, 13:33 nadto Daria moze sie zamknąc juz na takie uczucie, by nie przezywac kolejnego zawodu, kolejnego rozstania... Jedyna nadzieja, ze jest dość dorosła i mam nadzieje dzieje sie to pod opieka opiekunów i psychologów... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: snajper do Anatola! IP: *.kbpauk.ru 14.06.06, 15:07 a ty anatol juz nie pamieetasz jak na polskiej wsi rodzice zakopywali dzieci w beczki z kapusta! co to dla ciebie oznacza rus to rus.ja mysle ze pelno takich degeneratow na calym swiecie , takze i w polsce, takze badz dobry nie uprasczac tematu! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: titta Re: dla mnie to błąd IP: *.botany.gu.se 14.06.06, 17:12 A nie przyszlo ci do glowy, ze nikt jej tego dziecka nie "przydzielil"? Ze zajela sie nim z porywu serca (co tylko dobrze o niej swiadczy)? Co mieli zabronic? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andreas Re: dla mnie to błąd IP: *.centertel.pl 14.06.06, 17:38 jestem pewien ze z porywu serca, jestem pewien ze dobrze to o niej swiadczy. pytam tylko jezeli sa tam psychologowie i opiekunowie majacy swiadomośc, ze dziecko bedzie przerzucane jeszcze kilkanascie razy z osrodka do osrodka... że rozstanie jest pewne... Ja sie na tym nie znam... wiem, ze jak człowiek sie zakocha, to rozstanie jest szalenie trudne i boli! Nie wiem, pewnie te dzieci maja takie bolace i trudne zycie... moze dla nich to normalka, jak przygaszenie papierosa na twarzy... Wyraziłem swoja watpliwośc i nadzieje, że sie myle i ze wszystko jest pod kontrolą i jak najbardziej zgodnie ze sztuką.... Życze Darii i temu chłopcu wszystkiego najlepszego, co tylko moze ich w zyciu spotkać!!! I duzo siły, bo zdaje sie, jak sami sobie nie dadza rady, to mało kto im pomoże.... bo my często potrafimy sie rozczulac czytajac artykuły, a nie zauważamy nieszczęścia dziecka naszych sasiadów ...! Odpowiedz Link Zgłoś
kabja Re: dla mnie to błąd 14.06.06, 18:22 zgadzam się z Tobą,że obydwoje powinni trafić o rodziny zastępczej. W ogóle żadne dziecko nie powinno mieszkać w takich miejscach jak dom dziecka czy pogotowie opiekuńcze. Niestety prawo adopcyjne w Polsce bardziej broni praw rodziców, nawet złych, niż tych biednych dzieci... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Felka A teraz opowiedzcie w jaki sposob w 11 pogotowiach IP: *.in-addr.btopenworld.com 14.06.06, 15:20 dzieciecych znalazlo sie tyle dzieci najczystrzej jak sadze polskiej krwi - giertych by sie nie powstydzil- ze az w tych pogotowiach zabraklo miejsca dla jednego malutkiego Ingusza. I dalczego jeszcze ojca nie mozna bylo zapytac jak dziecku na imie i trzeba bylo go natychmiast ochrzcic? Ja mam pomysl dlaczego w tych pogoptowiach tyle dzieci. Jest bardzo pradopodobne ze rodzice naszych blondynkow niebieskookich sa tak zalani, ze nie sa w stanie opiekowac sie malenstwami, 15-letniej Darii nie wylaczajac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: adf Re: Uśpione dziecko w bagażniku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.06, 15:23 Cos mi tu nie pasuje: - W bagażniku auta znaleźliśmy trzyletniego chłopca. Ledwo trzymał się na nogach i nie reagował na pytania. - Z kliniki chłopiec trafił do Pogotowia Opiekuńczego na Łabędzią (dla dzieci powyżej siedmiu lat). No wiec? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Re: Uśpione dziecko w bagażniku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.06, 15:45 Przeczytaj jeszcze raz cały artykuł, ale ze zrozumieniem. Wszystko tam jest wyjaśnione. Odpowiedz Link Zgłoś
beatrix13 Re: Uśpione dziecko w bagażniku 14.06.06, 16:21 czy to na pewno ojciec dziecka? mały nie potwierdził,bo nie było ponoć z nim kontaktu ; Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sławek Trzeba gnoja zakopać w biedaszybach żywcem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.06.06, 15:37 Pojeb jakiś.Jak najszybciej należy od tego zboczeńca tego chłopca odizolować.Na darmo nie pilnowało tak kilku własnych ciuszków.Ten stres to wynik opieki tego kretyna Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: barbara Re: Uśpione dziecko w bagażniku IP: *.bbtec.net 14.06.06, 15:48 A ja wcale nie jestem taka pewna, czy to jego syn.Jezeli ten Rosjanin nie pracowal, to z czego sie utrzymywal? Ja mam wrazenie, ze dziecko zostalo porwane, czy uprowadzone. Wedlug mnie oni chcieli sprzedac dziecko w Belgii. Dlatego nie chca powiedziedziec gdzie jest matka malucha. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krakus Śliczna ta Daria. Popatrzcie na jej twarz - życie IP: *.chello.pl 14.06.06, 15:56 odcisnęło już na niej piętno... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc Re: Popatrzcie na jej twarz IP: *.msstudio.com.pl 14.06.06, 16:09 Masz racje, mnie to zdjecie tez ruszylo, cholera, a mam 4 dychy na karku i troche juz czlowiek przezyl Odpowiedz Link Zgłoś
aditi23 Re: Popatrzcie na jej twarz 14.06.06, 17:28 No, zanim przeczytalam artykul, bylam pewna ze to matka chlopca, i to dobrze po 20.. I biedy malutki chlopczyk, w jakich warunkach musial zyc, jesli nie mowi, ledwo rozumie i prawie sie nie komunikuje? Przeciez z normalnym trzylatkiem da sie dogadac. Co za koszmar.. Odpowiedz Link Zgłoś
ebenezum Prawda? A ta dziewczyna. Jasna cholera, co to 14.06.06, 17:40 dziecko przeszło... gdzie jej beztroskie dzieciństwo? Ja chyba bedę strzelał do pedofili... Marzyłem o takiej córeczce - nie dane mi było... Odpowiedz Link Zgłoś
ebenezum Aditi: patrz także na to 16-letnie, śliczne, dobre 14.06.06, 17:42 i skrzywdzone dziecko... Jasna cholera! Jakiś "tatuś" powinien dostać po mordzie! Odpowiedz Link Zgłoś
alpepe Re: Uśpione dziecko w bagażniku 14.06.06, 16:00 ojciec musiał być bardzo zdesperowany, współczuję mu. A dziecka mi bardzo szkoda. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rysiopysio Re: Uśpione dziecko w bagażniku IP: *.e-wro.net.pl 14.06.06, 16:02 Gość portalu: Anatol napisał(a): > Polak potrafi a ruskie do wszystkiego zdolne! Bydlak, uśpić własne dziecko, > omal zatruć dzieciaka, ale co tam, rus to rus........ A mógł przeciez tak jak nasi specjaliści wsadzić go do beczki po kapuście. Zwyrodnialcy i ludzie niegodni posiadania dzieci są wszędzie - na całym świecie. Narodowość nic z tym wspólnego nie ma. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: arkaf Jaki tam Rosjanin IP: *.w86-212.abo.wanadoo.fr 14.06.06, 16:10 Ingusz i pewnie muzulmanin(patrz jego imie) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gościu No tak .............. IP: *.aig.pl 14.06.06, 16:38 W polsce i na świcie modne jest walczyć z żydofobią zwaną antysemityzmem. I dobrze. Ale może ktoś by powalczył w polską rusofobią ????? Czemu Polacy tak ich nienawidzą ? Niemcom łatwo wybaczyliśmy II wojnę światową (zabili 6 milionów Polaków). Rosjanom do dziś nie możemy jej wybaczyć (zabili 26 tys. Polaków). Argument że długo się tu potem rządzili jest nie na miejscu bo gdyby oni się tu nie rządzili to nadal rządzili by się tu niemcy ! Dlaczego tak ich nienawidzimy ? Uważamy ich za prymitywów ale porównując do nas to chyba nie aż tak bardzo ... . Może widzimy w nich nasze najgorsze cechy do których nie chcemy się przed sobą przyznać ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gostja Re: No tak .............. IP: *.toya.net.pl 14.06.06, 18:41 Mieszkając od 15 lat w Polsce wciąż zadaję sobie to samo pytanie... Choć przyznam, że jak dla mnie większość Polaków jest wogóle przewrażliwione na punkcie narodowości. Dopiero tu, w Polsce, zadano mi po raz pierwszy pytanie, jakiej jesteś narodowości? A co to za różnica? Ja jestem w 1/4 polką, w 1/4 rosjanką, w 1/4 ukrainką, w 1/4 żydówką. To jakiej ja jestem narodowości? Czuję się słowianką, wychowaną w kulturze Azji Środkowej i z własnego wyboru mieszkam teraz na obszarze kultury polskiej. Bardziej konkretnie nie jestem w stanie tego określić. A wszelkie upraszczania, zpłaszczania, stereotypy narodowe irytują mnie do granic możliwości. Można być człowiekiem rasy czarnej, urodzonym we Francji i ochrzczonym w kościole katolickim, można być człowiekiem razy białej urodzonym w Argentynie i wyznającym buddyzm itd. itp. Wiele czynników ma wpływ na to, jaka kultura jest nam blizsza i nie wszystko określa narodowość. A źli i dobrzy ludzie są wszędzie - w każdym narodzie. A z tą Rosją, to Polacy mają jakiś "kompleks psychiczny" - to już dla mnie absolutnie jest niepojęte... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: labatt Re: No tak .............. IP: *.hsd1.fl.comcast.net 14.06.06, 18:57 :) Odpowiedz Link Zgłoś
mietowe_loczki Re: Uśpione dziecko w bagażniku 14.06.06, 16:34 Gość portalu: Anatol napisał(a): > Polak potrafi a ruskie do wszystkiego zdolne! Bydlak, uśpić własne dziecko, > omal zatruć dzieciaka, ale co tam, rus to rus........ Ale nie ma to jak genetycznie prawdziwy Polak pakujący noworodki do beczki po kapuście. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xeno A na jakiej to zasadzie błąkał się w Polsce? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.06, 16:42 "Alikhan O., 30-letni Ingusz, obywatel rosyjski od dwóch lat legalnie przebywał w Polsce." Jak może sobie obywatel Federacji Rosyjskiej legalnie przebywać dwa lata w Polsce? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leda10 jak miał prawo stałego pobytu, to mógł IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.06, 16:59 przebywać w PL legalnie. Ciekawe, z czego żył, skoro nie pracował ?? Odpowiedz Link Zgłoś
beatrix13 dziecko bite lub molestowane 14.06.06, 17:03 jeżeli wpadło w taką histerię,kiedy poproszono je o zdjęcie ubrania,żew aż opiekunowie musieli siłą ściągać, a gdzie psycholog w tym ośrodku? dziwi niekompetencja pracowników,którzy nie umieją dotrzeć,nawiązać kontaktu z dzieckiem, a jakby Darii tam wtedy nie było? to co? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: labatt Re: dziecko bite lub molestowane IP: *.hsd1.fl.comcast.net 14.06.06, 17:18 MNie tez zdenerwowalo to zdanie....'wychowawcy sila zdjeli gruby dres...."/choc jest i wytlumaczenie dlaczego/...Rownie dobrze - mozna bylo napisac..."wychowawcy sila zdjeli ochronny pancerzyk chlopca". Mam nadzieje,ze to nadgorliwosc autora artykulu podpowiedziala to niefortunne slowo ' sila'. Odpowiedz Link Zgłoś
ebenezum Racja. Dzieci muszą być traktowane delikatnie. 14.06.06, 17:56 Dodam, ze moja tolerancja wygasa w przypadku pedofilii - takich chętnie zabiję... Relacja Darii z Magomedem jest cudowna! Dwoje skrzywdzonych dzieci. Qrwa mać! Nauczmy się chronić dzieci! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: labatt Re: Racja. Dzieci muszą być traktowane delikatnie IP: *.hsd1.fl.comcast.net 14.06.06, 18:01 "Pogotowia rodzinne sa przepelnione...." - 12 placowek,a i to nie wystarczy.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ebenezum No to co ja mam napisać? Mam 37 lat i nie zwiążę IP: *.chello.pl 14.06.06, 18:09 się ze świeżą 16-latką. To byłoby nieprzyzwoite. Są młodsi na forum, a Daria to klejnot... Chłopaki!!! Pewnie nigdy w życiu nie dostaniecie szansy na tak wspaniałą kobietę..., Odpowiedz Link Zgłoś
beatrix13 Re: No to co ja mam napisać? Mam 37 lat i nie zwi 14.06.06, 18:13 czy ty jesteś chory człowieku? 16 - latka po ciężkich ,zapewne przejściach wg ciebie o niczym innym nie marzy jak o zamążpójściu? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ebenezum Oczywiście, że marzy - z chłopakiem IP: *.chello.pl 14.06.06, 18:25 około swojego wieku - stąd czułość do Magomieda. To ty jesteś chora... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: labatt cytujac Darie... IP: *.hsd1.fl.comcast.net 14.06.06, 18:28 "Jesli cos powie,to slowami,ktorych nie rozumiem"....:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ebenezum Nauczy się. Kobiety są genialne w kontaktach IP: *.chello.pl 14.06.06, 18:32 dziećmi. Kto z 16-letniego dziecka uczynił kobietę? Śliczna i opiekuńcza, ale powinna w tym momencie odkrywać dyskoteki... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: labatt Re: Nauczy się. Kobiety są genialne w kontaktach IP: *.hsd1.fl.comcast.net 14.06.06, 18:35 Ten cytat byl do Ciebie../Dzieciak ma jeszcze czas /.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ebenezum Mylisz się - pisz do tych, którzy mają szansę na IP: *.chello.pl 14.06.06, 18:38 związek z tą wspaniałą dziewczyną... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: labatt Re: Mylisz się - pisz do tych, którzy mają szansę IP: *.hsd1.fl.comcast.net 14.06.06, 18:45 Wiesz.....przypominasz mi goscia,ktory najpierw kupil drewno na opal,a pozniej przypomnial sobie,ze nie ma domu,nie wspominajac o kominku... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: labatt Re: PO - umywamy ręce... IP: *.hsd1.fl.comcast.net 14.06.06, 18:53 Dlaczego "Po"?.Nie ma 'po"...Takie problemy zawsze byly / 11 domow opiekunczych/...i beda... Przeraza mnie sila mediow....Budza ...i w tym samym momencie usypiaja.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ebenezum Dlatego apeluję do normalnych facetów. Może to IP: *.chello.pl 14.06.06, 19:08 głupie, ale 15 lat temu mógłbym pokochać Darię od razu. Wierzę, że są na forum tacy, którzy też potrafią. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: labatt Re: Dlatego apeluję do normalnych facetów. Może t IP: *.hsd1.fl.comcast.net 14.06.06, 19:11 Masz racje -Twoje obawy sa uzasadnione...To jest glupi apel! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ebenezum Boisz się kontaktów damsko-męskich? IP: *.chello.pl 14.06.06, 19:13 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: labatt Re: Boisz się kontaktów damsko-męskich? IP: *.hsd1.fl.comcast.net 14.06.06, 19:15 ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ebenezum Tak wynika z twoich postów. Darii i dziecku IP: *.chello.pl 14.06.06, 19:17 pomoze tylko normalny związek... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: labatt Re: Tak wynika z twoich postów. Darii i dziecku IP: *.hsd1.fl.comcast.net 14.06.06, 19:26 Z naciskiem na 'normalny"... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ebenezum A jaki?!?! Sadomasochistyczny? Oni oboje IP: *.chello.pl 14.06.06, 19:28 potrzebują ciepła i normalności... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: labatt Re: A jaki?!?! Sadomasochistyczny? Oni oboje IP: *.hsd1.fl.comcast.net 14.06.06, 19:31 Trudno sie z tym nie zgodzic..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ebenezum Nie bardzo rozumiem, dlaczego się sprzeczamy. IP: *.chello.pl 14.06.06, 19:38 Patrzę na artykuł i twarz Darii. Boże! Co to dziecko przeszło... Psychicznie to prawie babcia. Dlatego modlę się o sensownego faceta dla niej. Inaczej dom rodzinny albo pogotowie opiekuńcze. Fajnie być idealistą, ale ideały istnieja jedynie w świecie archetypów Platona... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: labatt Re: Nie bardzo rozumiem, dlaczego się sprzeczamy. IP: *.hsd1.fl.comcast.net 14.06.06, 19:48 A nie przyszlo Tobie do glowy,ze w kreowaniu Jej swiata - mezczyzni mieli spory udzial?I wyglada on tak - jak teraz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ebenezum Masz rację - niech zatem jej świat kreuje ona i IP: *.chello.pl 14.06.06, 19:49 jej rówieśnicy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: labatt Re: Masz rację - niech zatem jej świat kreuje ona IP: *.hsd1.fl.comcast.net 14.06.06, 19:56 ...i dobre przyklady.....:) Do nastepnej rozmowy...POzdrawiam... Odpowiedz Link Zgłoś
beatrix13 Re: Masz rację - niech zatem jej świat kreuje ona 14.06.06, 20:05 ja równiez pozdrawiam;-) ktoś miejmy nadzieję,tym wszystkim skrzywdzonym dzieciom pokaże własciwy tor Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ebenezum jeden problem, Bea - trzeba wreszcie przestać IP: *.chello.pl 14.06.06, 20:43 krzywdzić! Ciężko mi to wyjaśnić, ale żyję w nieustającym szacunku dla kobiety, jej dumy i ciała... nie rozumiem, jak te cudowne Istoty można skrzywdzić... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ebenezum I tutaj nie mogę się nie zgodzić. Pozdrowienia dla IP: *.chello.pl 14.06.06, 20:39 Magamieda i Darii... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Też kobieta Re: Nauczy się. Kobiety są genialne w kontaktach IP: *.4web.pl 14.06.06, 23:34 Jakie dyskoteki??? W tym wieku powinna starać się o przyjęcie do przyzwoitego liceum, żeby wyjść z gnoju, w którym siedzi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: labatt ... IP: *.hsd1.fl.comcast.net 14.06.06, 18:16 Cos Tobie i tym paru ponizej - pomylil sie temat.... Odpowiedz Link Zgłoś
dr.szlafrok Re: jak miał prawo stałego pobytu, to mógł 14.06.06, 17:28 Gość portalu: leda10 napisał(a): > przebywać w PL legalnie. Ciekawe, z czego żył, skoro nie pracował ?? Może przemycał dzieci za granice za pieniądze. Odpowiedz Link Zgłoś
ebenezum Boli cię, rasisto? Ma takie samo prawo do życia, 14.06.06, 17:47 jak ty. szkoda, że ty się tam nie urodziłeś... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: albert Re: A na jakiej to zasadzie błąkał się w Polsce? IP: *.acn.waw.pl 14.06.06, 20:37 Inguszowie, podobnie jak Czeczeńcy sa chetnie przyjmowani w Polsce na nieograniczony (legalny) pobyt i natychmiast dostają wszelkie "socjale". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: titta Re: Uśpione dziecko w bagażniku IP: *.botany.gu.se 14.06.06, 17:14 Tak sie tylko zastanawiam, moze dziecko zostalo zabrane mtce, bo ta nie chciaal zeby mialo kontakt z ojcem? Odpowiedz Link Zgłoś