buazen
30.01.03, 08:49
A budynek "Kosmosu" jest czyja własnością? Jeżeli ma właściciela
to chyba on i tylko on powinien podjąć decyzję co dalej z tym
budynkiem zrobić - po kiego tu pani konserwator i to wojewódzki!
Coś chyba chodzi o jakieś grube miliony. I tak właściwie
to "Kosmos" jest jakimś zabytkiem? Czyją decyzją stał się
zabytkiem?