Gość: i.......
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
03.11.06, 09:27
Panie Piotrze! Pana reklama wyborcza może i brzmi nieźle ale przraża mnie,
ze jescze Pan się nie urodził a już Pan wiedział co robi Pana ojciec i stał
Pan pod Bramą Stoczni rok 70 ...... W roku osiemdziesiątym miał Pan 7 lat
gratuluję postawy rodziców skoro mama prowadzała Pana w miejsca
niebezpieczne. A Panu świadomości politycznej w wieku 7 lat jaki to Pan był
dumny z ojca chyba jednak bardziej blady jak stał Pan pod tą
bramą................