whiteentrance 04.11.06, 15:26 Sam marszałek swoim autobusem był w Policach. Robił naprawde duże wrażenie. Słychać było głosy, że to dość łebski facet. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: monty Re: Meyer w Policach IP: *.chello.pl 04.11.06, 16:40 Nie rozśmieszaj moich sznurówek, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: blackwidow Re: Meyer w Policach IP: *.iim.pl 04.11.06, 17:23 No,no to Meyer wybrał się do Polic - ja sądziłam, że nie pojawi się tam w związku ze sprawami jakie ma w prokuraturze. Podobno przekręcił Z.Ch. Police na jakąś grubszą kasę. Wie ktoś coś o tym? Ja tylko słyszałam od koleżanki z urzędu wojewódzkiego, że SKO wydało kolejną (3 czy 4) decyzję w tej sprawie. Podobno wszyscy o tym wiedzą, także w Urzędzie Marszałkowskim. Przewijają się tam nazwiska Zwoliński, Bestydziński. Wie ktoś kto to tacy? Czym się zajmują i co robią, że mogli tak zamieszać Meyera, który jest tak ostrożny, że nawet nie dał się złapać na geotermii Pyrzyce, na 4 etatach które zdąża "obrobic", na wzięciu nagrody z InBitu? Przecież jedyne co mu się nie udało chyba to brak zgody na wykorzystanie popiołów z Dolnej Odry do zabezpieczania brzegów rzek, co chiał zrobić ramię w ramię z T.Szczygielskim. Czy ktoś coś wie co Meyer robił w Policach - bo chyba nie był na tajnej rozmowie z Prezem Polic Długoszem. No, chyba że spotkanie zorganizował niejaki Fudro - "niezatapialny" sympatyk SLD z Z.Ch. Police. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: monty Re: Meyer w Policach IP: *.chello.pl 04.11.06, 17:34 Pojechał własnym autobusem? Jakim autobusem? 101 do Polic? Po co mu własny autobus, nie może osobowym co nie tak dawno kupił. A może to ten autobus co liberadzki pijaków woził do Brukseli W rocznicę słynnej wycieczki Meyer pojechał odwiedzić słynnego działacza SLD. Ćwiacza- pamiętamy , pamiętamy- zrobili powtórkę, zgadłem. Odpowiedz Link Zgłoś