Dodaj do ulubionych

dziennikarze niszczyli Lubińską

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.06, 08:39
Dobrzyński wini dziennikarzy za przegraną PIS i Lubińskiej
Obserwuj wątek
    • Gość: ania Niech podziekuje rekomendacji PIS. IP: *.ac.tuniv.szczecin.pl 20.11.06, 09:05
      :)
      • Gość: zenza Podziękowała IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.06, 09:34
        Podziękowała. Bo rekomendacja PiS to dowód na to, że Lubińska jest kryształowa.
        Dlatego też na przykład Krzystek nie mógł dostać rekomendacji PiS.
      • Gość: oiom Re: Niech podziekuje rekomendacji PIS. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.06, 09:36
        Rozumiem,że rekomendacja PiS pozwala na to, żeby dziennikarze kłamali w żywe
        oczy?tak jak skłamała Sobecka czy Kraśnicki?
      • Gość: kapitanAS Re: Niech podziekuje rekomendacji PIS. IP: *.iscnet.pl 20.11.06, 10:14
        bylem niejednokrotnie swiadkiem wspaniałych relacji ludzi, ktorzy prowadzili
        kampanie np. Piechocie z dziennikarzami.
        wielokrotnie takze bylem swiadkiem bardzo stronniczych zachowan dziennikarzy
        wobec lubinskiej.
        takze w tym momencie moj poglad co do bezstronnosci jest taki,ze jej wogole nie
        bylo.
        niektore elity wladzy w tym miescie maja wspaniale relacje z dziennikarzami.
        jesli ktos uwarza,ze nie mialo to wplywu na wynik wyborow to jest w bledzie i
        tyle. prrzejrzyjcie na oczy nie przyjmujcie wszelkich wiadomosci bez krzty
        krytycyzmu!
        oglupieni przez reklamy, oglupieni przez media.
        prostymi ludzmi mozna latwo sterowac.
        • Gość: :) Re: Niech podziekuje rekomendacji PIS. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.06, 13:39
          Lubińska przypomina Jurczyka :)
          • piotr33k2 Re: Niech podziekuje rekomendacji PIS. 20.11.06, 13:47
            nie do końca ale coś w tym jest ,przynajmniej niekompetencja .
            • Gość: :) Re: Niech podziekuje rekomendacji PIS. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.06, 13:50
              piotr33k2 napisał:

              > nie do końca ale coś w tym jest

              w kwesti oceny mediów :)
            • Gość: mirek Re: Niech podziekuje rekomendacji PIS. IP: *.globalconnect.pl 20.11.06, 20:22
              > nie do końca ale coś w tym jest ,przynajmniej niekompetencja .
              Niekompetentny to jest piotr33k2. A przy tym głupiutki.
              • praszczur1 Lubińska jest passe na szczeblu lokalnym. 20.11.06, 20:34
                No chyba,ze wojewodą zostanie,szkoda nafty na dyskusję.
                • Gość: spoko Re: Lubińska jest passe na szczeblu lokalnym. IP: *.pureserver.info 20.11.06, 20:41
                  nafte drogi absztyfikancie (nieudana proba transformacji w praszczura) zalatwi
                  ci, twoj pan i wladca - Piechota, zamieszany w kazda afere paliwowa po roku
                  1989. Wiec jej tak nie skąp...
                  • praszczur1 Re: Lubińska jest passe na szczeblu lokalnym. 20.11.06, 20:44
                    Gość portalu: spoko napisał(a):

                    > nafte drogi absztyfikancie (nieudana proba transformacji w praszczura) zalatwi
                    >
                    > ci, twoj pan i wladca - Piechota, zamieszany w kazda afere paliwowa po roku
                    > 1989. Wiec jej tak nie skąp...
                    Nie wysililaj się intelektualnie bo to przekracza twój stan posiadania.He,He
                    przywiędły szczypiorku.
                    • Gość: Giewont Re: Lubińska jest passe na szczeblu lokalnym. IP: *.pureserver.info 20.11.06, 20:57
                      masz tu, everescie intelektualny :)))))
                      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=354&w=44389267&a=44390585
                      i nie agituj tak na rzecz Piechoty, bo jeszcze ktos pomysli, ze byles u niego
                      rzecznikiem i liczysz na reaktywacje :)))))
                      • praszczur1 Re: Lubińska jest passe na szczeblu lokalnym. 20.11.06, 21:04
                        Gość portalu: Giewont napisał(a):

                        > masz tu, everescie intelektualny :)))))
                        > forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=354&w=44389267&a=44390585
                        > i nie agituj tak na rzecz Piechoty, bo jeszcze ktos pomysli, ze byles u niego
                        > rzecznikiem i liczysz na reaktywacje :)))))

                        Bzdurzysz.Czy nie sądzisz ,że gdyby tylko fragment tych oszczerstw był
                        prawdziwy, to juz dawno mielibyśmy prokurature w akcji,zdjety imunitet i
                        kampanię medialną na cztery fajery.Takie oszczerstwa to mają taka sam a wartość
                        jak ja bym cię oskarzył teraz, że kradniesz w supemarketach.I wiem o tym napewno
                        .Tłumacz sie teraz złodzieju.I byłeś konfidentem kapusiu.
                        • Gość: zaczarowany flet Re: Lubińska jest passe na szczeblu lokalnym. IP: *.pureserver.info 20.11.06, 21:08
                          nakrec sobie zegarek w swoj ulubiony sposob, to moze cisnienie ci zejdzie :))))

                          a teraz spadaj łapsie bo smucisz,
                          pa
                          • praszczur1 Re: Lubińska jest passe na szczeblu lokalnym. 20.11.06, 21:11
                            Gość portalu: zaczarowany flet napisał(a):

                            > nakrec sobie zegarek w swoj ulubiony sposob, to moze cisnienie ci zejdzie :))))
                            >
                            > a teraz spadaj łapsie bo smucisz,
                            > pa
                            A ty pograj sobie na swym zaczarowanym flecie, tylko nie pogryż ustnika złamasie.
                            • Gość: szczury do dziury Re: Lubińska jest passe na szczeblu lokalnym. IP: *.pureserver.info 20.11.06, 21:15
                              myslalem, ze jestes bardziej inteligentny zeby skojarzyc o co chodzi z tym
                              fletem, ale za glupi jestes - w sumie gdybys mial wiecej w glowie to bys nie
                              siedzial na forum 24/7 jako platny prowokator, do pierwszego chociaz ci
                              wystarczy ???
                              he,he
                              nara kmiocie
                              • praszczur1 Re: Lubińska jest passe na szczeblu lokalnym. 20.11.06, 21:20
                                Gość portalu: szczury do dziury napisał(a):

                                > myslalem, ze jestes bardziej inteligentny zeby skojarzyc o co chodzi z tym
                                > fletem, ale za glupi jestes - w sumie gdybys mial wiecej w glowie to bys nie
                                > siedzial na forum 24/7 jako platny prowokator, do pierwszego chociaz ci
                                > wystarczy ???
                                > he,he
                                > nara kmiocie
                                Pochwa kapucho.Giewont=zaczarowany flet=szczury do dziury .Prymitywne, frajerskie.
                • Gość: lotos Re: Lubińska byłaby najlepsza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.06, 21:33
                  To po co zaczynasz tę dyskusję. Dla mnie Lubińska była JEDYNYM gwarantem
                  pozytywnych zmian w Szczecinie a Krzystek=Piechota są gwarantami konserwowania
                  chorego układu szczecińskiego
            • Gość: kapitanAS Re: Niech podziekuje rekomendacji PIS. IP: *.iscnet.pl 21.11.06, 16:43
              jakby powiedziec
              przypominacie w moim odczuciu osły dwa.
          • Gość: leon Re: Niech podziekuje rekomendacji PIS. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.06, 13:47
            Nie. Lubińska w NICZYM nie przypomina Jurczyka. Nie przypomina też Krzystka,
            czy Piechoty. Natomiast Krzystek WE WSZYSTKIM przypomina Piechotę.
        • Gość: barbarella Re: Niech podziekuje rekomendacji PIS. IP: *.chello.pl 23.11.06, 20:23
          Ogłupieni przez media i.t.d. szczególnie przea tą przy plZołnierza
    • Gość: andreas bo ludzie podchwytuja proste i noisne hasełka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.11.06, 14:10
      zapytałem goscia na kogo zagłosuje,
      a on że na Lubinska nie, bo jak naukowiec moze byc prezydentem...
      No, a kto moze byc... chemik?

      Tak moze gdyby sie angazowała w polityke jeszcze za PZPR
      miałaby wieksze szanse... takze w mediach!
      • piotr33k2 Re: bo ludzie podchwytuja proste i noisne hasełka 20.11.06, 14:19
        prezydentem powinien ten kto się nadaje na prezydenta dzieki swoim osobistym
        predyspozycjom i przymiotom ,może być nawet chemik jak takowe posiada.
        • Gość: andreas Re: bo ludzie podchwytuja proste i noisne hasełka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.11.06, 19:36
          tak ale na pewno o predyspozycjach nie dowiemy sie z plakatu!

          W ogóle tak poprawdzie to nie znamy kandydatów...

          Kierujemy sie jakimis ogólnikami, wrazeniami, odczuciami...
          • Gość: pieszy z prl do mediów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.06, 20:18
            Ile wody w Odrze upłynie?
            Gdy my, na kłamstwie wychowani,
            Kłamstwo szanujący bez granic,
            Bez granic zmanipulowani,
            Otrząśniemy się i powiemy,
            Wy?
            Nie!
            Won!
            Kłamców mamy za nic!
            • Gość: monty Re: z prl do mediów IP: *.chello.pl 20.11.06, 20:29
              Do Dobrzyńskiego z Pisu. Tym razem ludzie w wyborach uwierzyli mediom,
              Jak prezydent i premier będzie się zastanawiał jeszcze dłużej nad całościową
              lustracja, to sie nie obejżycie kiedy rozwiążą PIs ,A potem prezydenta.
    • Gość: andreas to nie dziennikarze zniszczyli, ale polityka! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.11.06, 20:57
      Niestety do polityki trzeba miec paskudny charakter!
      Kto nie ma, dostaje w dupe...

      Pani Lubinska wykazała braki jako polityk,
      gdy wypowiadała sie na temat taśm prawdy Begerowej...
      Polityk musi zagrywac czasami w ciemno!
      Pani Lubinska, jak pragmatyk, naukowiec,
      woli podejmowac decyzje swiadome, majac komplet informacji...
      to jest słabość w polityce!
      • piotr33k2 Re: to nie dziennikarze zniszczyli, ale polityka! 20.11.06, 21:52
        właśne na temat tych tasm wypowiedziała sie jako polityk pis-u bo nic nie
        powiedział konkretnego nie zajeła uczciwego stanowiska ,kreciła i migała sie
        jak mogła żeby tylko nie wyarzić dezabrobaty dla szokijacej prawdy o swoich
        towarzyszach z rządu.
        • Gość: oiom Re: to nie dziennikarze zniszczyli, ale polityka! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.06, 22:07
          A jaka to ta szokująca prawda? Szokującą prawdą było to, że SLD przez 4 lata
          popierało Jurczyka w zamian za stołki co jasno udowodniła Jacyna-Witt. I jakoś
          tej sprawie nikt nie nadał takiej wagi jak rozmowie i ewentualnym poparciu. Tam
          miała miejsce REALNA korupcja polityczna, bo oni te pieniądze przerzucali z
          jednego kąta do drugiego jak chcieli
          • piotr33k2 Re: to nie dziennikarze zniszczyli, ale polityka! 20.11.06, 22:10
            to też jest szokujaca prawda ,ale jedna nie wyklucza drugiej.
        • Gość: andreas nie to nie tak IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.11.06, 22:16
          własnie, ze nie powiedziała ze skarcia to moralnie,
          ale nie wypowiedziała ani za ani przeciw...
          a kilka dni później Kaczyński skrytykował te rozmowy i przeprosił!

          Gdyby zagrała jak przewidujacy polityk,
          to by skrytykowała postepowanie polityków podejmujacych takie rozmowy.

          Mylisz się takze Piotrze co do okreslenia polityka...
          przykładem polityka jest pan Piechota,
          który potrafił przez tyle lat byc w PZPR,
          będącej źródłem nieszczęscia Polski, a jednoczesnie tak kluczył,
          ze sie nie spaprał dosadnie i dokumentnie,
          ale przeciez jednoczesnie w ogóle sie nie odcina!!

          Pokazuje, ze mozna miec ciasteczko i zjeść ciasteczko...
          i to to samo ciasteczko!

          Mozna by powiedziec, ze mozna było być w PZPR
          i to we władzach przeciez i jednoczesnie miec czyste sumienie,
          wystarczyło na czas stanu wojennego jeździć na obozy z młodzieża!
          • piotr33k2 Re: nie to nie tak 20.11.06, 22:19
            a lubińska i jej mąz to kariere zawodowa gdzie zrobili? ,może na tajnych
            kompletach?
            • piotr33k2 Re: nie to nie tak 20.11.06, 22:23
              i zachowała sie jak rasowy polityk bo bala się wychozic przed szereg i
              skrytykować wczesniej szefa ,moralność kalego i tyle.
            • Gość: andreas Re: nie to nie tak IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.11.06, 22:26
              ale mam nadzieje odrózniasz zrobienie kariery naukowej,
              od kariery politycznej w organizacji partyjnej PZPR!

              Pan Piechota prawdopodobnie człowiek o charakterze ugodowym
              pewnie jak wielu Polaków chciał dobrze,
              ale rozumiał "wicie ten tego towarzyszu"...
              Pewnie unikał spornych tematów stad utrzymał sie,
              bo partia tez przezywała trudne chwile i sie tam tasowali!
              A pan Piewchota wprawdzie nie w poierwszym rzedzie, ale trwał!

              Byc moze czasami słuzył za tarcze czy przykrywke,
              jak trzeba było pokazac, że sa członkowie uczciwi!

              A takie tłumienie sumienia, udawanie ze sie nic nie wie i nie widzi,
              nie pochwalam, ale pewnie lepiej, ze wyjechał z młodzieża na obóz
              niz organizować obozy dla internowanych wówczas!
              • piotr33k2 Re: nie to nie tak 20.11.06, 22:40
                piechota był działaczem młodzieżowym u schyłku realnego socjalizmu do tego
                dążącym w miare swoich mozliwosci do narodowego kompromisu i ugody (okrągły
                stół) więc jego odpowiedzialnośc za "błedy i wypaczenia" jest żadna ,natomiast
                odpowiedzialnosć moralna podobna do np nauczycieli akademickich co to głosili z
                powagą na twarzy jakoby wyższość ekonomi socjalistycznej nad kapitalistyczną ,
                he he.
                • Gość: arteX I co z tego? IP: *.chello.pl 20.11.06, 22:45
                  Pod koniec komuny Balcerowicz pracował w Akademii Nauk Społecznych przy KC. Co
                  mu nie przeszkadzało zajmować się podstawami teoretycznymi demontażu gospodarki
                  socjalistycznej, o której negatywnej opinii nie ukrywał. Pomógł mu w tym
                  ostatni I Sekretarz PZPR i Premier PRL - Rakowski uwalniając ceny na żywność
                  tuż przed swoim odejściem.
                  • piotr33k2 Re: I co z tego? 20.11.06, 22:52
                    nic ja o to nie mam do nikogo pretensji tym bardziej do balcerowicza , ja tylko
                    mówie o odpowiedzialności moralnej dyspozytariuszy tamtego systemu i ,
                    (wszystkich zresztą) , ale pani profesor wzorem balcerowicza jakoś zbytnio nie
                    demontowała tego co wczesniej uwiarygadniała ?więc te porównania są nie
                    trafione.
                    • Gość: arteX Re: I co z tego? IP: *.chello.pl 20.11.06, 23:10
                      Prof. Lubińska była już w Wolnej Polsce - od 1996 do 2002 - wybrana dziekanem
                      Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego. Jakby
                      się skompromitowała za komuny, nie zostałaby wybrana dziekanem w wolnych
                      wyborach na uczelni. Chyba, że twierdzisz, że ten wydział USz jest nadal cały
                      czerwony. Tylko prof. Lubińska ma poglądy i sympatie dalekie od lewicowych.
                      Wiec to mi się kupy nie trzyma...

                      A co ona takiego kompromitującego i kiedy napisała? Proszę podaj, jeśli wiesz.
                      Inaczej Twoje oskarżenia będziemy musieli uznać za bezpodstawne.
                      • piotr33k2 Re: I co z tego? 20.11.06, 23:18
                        każdy kto był na ważnym państwowym stanowisku moralnie w jakiś sposób
                        uwiarygadniał tamtem system i tylko o to mi chodzi ,co tam pisała nie wiem i
                        mnie to nie obchodzi ,coś tam jednak musiała nauczać i musiało byc to zgodne
                        z oficjalnie przyjeta doktryną ideową ,wiec nie można z jednego robić "diabla "
                        a drugiego uwazać za świętego bo pani lubińska nie była w opozycji ani na
                        emigracji ,no chyba ze "wewnętrznej" , he he.
                        • Gość: arteX Re: I co z tego? IP: *.chello.pl 20.11.06, 23:36
                          piotr33k2 napisał:

                          > każdy kto był na ważnym państwowym stanowisku moralnie w jakiś sposób
                          > uwiarygadniał tamtem system i tylko o to mi chodzi ,

                          Na jakim ważnym stanowisku państwowym? Pracowała na uczelni, urodziła dwóch
                          synów i zrobiła doktorat. To wielkie osiągnięcie! Karierę (habilitację,
                          profesurę) zaczęła robić w latach 90-tych.
                          • piotr33k2 Re: I co z tego? 20.11.06, 23:42
                            a piechota ile miał lat? jest przecież młodszy od lubinskiej i o co on mógł
                            szkodzić w tym harcerstwie ,niewiele więcej jak niż lubinska jako nauczyciel
                            akademicki.
                            • Gość: andreas ale Ty jestes głupi Piotrze albo madry... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.11.06, 23:47
                              ale Ty jestes głupi Piotrze,
                              chyba ze udajesz...
                              • piotr33k2 Re: ale Ty jestes głupi Piotrze albo madry... 20.11.06, 23:58
                                Gość portalu: andreas napisał(a):

                                > ale Ty jestes głupi Piotrze,
                                > chyba ze udajesz...
                                raczej mądry bo widze to czego ludzie twojego pokroju nigdy nie są w stanie
                                dostrzec ani zrozumieć.tłumacze daje do zrozumienia a tu nic tylko jak chłopu
                                łopatą do łba chyba trzeba.bez obrazy , he he.
                                • Gość: mirek Re: ale Ty jestes głupi Piotrze albo madry... IP: *.globalconnect.pl 21.11.06, 08:52
                                  Mądry to jesteś tylko we własnych oczach, jak każdy głupek, he, he:P
                                  Poziom wypowiedzi piotra33k2 jednoznacznie kwalifikuje go jako ograniczonego, a
                                  jednocześnie zarozumiałego cymbała.
                                  • Gość: jojo Re: ale Ty jestes głupi Piotrze albo madry... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.06, 08:55
                                    ten piotr to taki były zwolennik UW z rozdwojeniem jaźni: trochę teraz za PO,
                                    trochę za SLD - jak wszyscy członkowie tej upadłej formacji. A tak naprawdę
                                    zdemoralizowany jak oni wszyscy pychą i butą w stosunku do społeczeństwa
                                    • Gość: mirek Re: ale Ty jestes głupi Piotrze albo madry... IP: *.globalconnect.pl 21.11.06, 10:44
                                      > ten piotr to taki były zwolennik UW z rozdwojeniem jaźni: trochę teraz za PO,
                                      > trochę za SLD - jak wszyscy członkowie tej upadłej formacji. A tak naprawdę
                                      > zdemoralizowany jak oni wszyscy pychą i butą w stosunku do społeczeństwa
                                      Ale zauwaz, ze rzadko ktory sposrod nich jest tak prostacki jak ten piotr33k2.
                                      On samodzielnie nie mysli (to taki rewers sluchczas RM), gdyz mysli za niego GW.
                                      Mam ucieche czytajac go, szczerze mowiac, gdyz jest on takim egzemplarzem tego
                                      srodowiska klasy B- wybrakowanym, niedoksztalconym, a pyskatym, takim w sumie
                                      groteskowm blaznem tego forum, ktorego nie sposob traktowac powaznie, ktoremu
                                      wychodza jedynie ataki personalne, prowadzacego "spor merytoryczny" na poziomie
                                      12-latka, i (od ktorego wypowiedzi na pewno chcieliby sie oni odciac), ale
                                      przypominajacym rownoczesnie, ze nalezy sie bac tego typu ludzi, ze wzgledu na
                                      ich ciemnote, gdyz glupoty agresywnej trzeba sie bac, jak uczy historia. IMO to
                                      na cymbalach pokroju piotr33k2 zeruje kazdy totalitaryzm.
                                      • piotr33k2 Re: ale Ty jestes głupi Piotrze albo madry... 22.11.06, 12:54
                                        szanowne zakomlepksione forumowe śmiecie, trolle i inne takie
                                        galoty ,możecie mi co najwyżej buty czuścić tak miedzy nami jest róznica , he
                                        he.
                                        • Gość: mirek Re: ale Ty jestes głupi Piotrze albo madry... IP: *.globalconnect.pl 22.11.06, 13:14
                                          Baw sie dobrze, błaźnie forumowy:P
                                          Ale zapamiętaj jedno, nikt nie traktuje ciebie poważnie, chociazbys 1000x
                                          wyzywał od innych śmieci, trolli i galotów, wygrażał, pomstował, wszczynał
                                          alarm, nawoływał do walki na śmierć und życie, itp. zabawnych akcji, gdyż sam
                                          jesteś tym, kogo masz w pogardzie :P
                                          • piotr33k2 Re: ale Ty jestes głupi Piotrze albo madry... 22.11.06, 13:21
                                            mów za siebie nie za innych zakompleksiony prostaczku,jakos mnie cały czas
                                            czytasz (czytacie) i szlag was trafia,he he, dlatego te personalne ataki i
                                            wyzwiska bez znajomomości rzeczy i meritum polemiki .
                                            • Gość: mirek Re: ale Ty jestes głupi Piotrze albo madry... IP: *.globalconnect.pl 22.11.06, 13:24
                                              Mów za siebie, błaźnie i nie przypisuj innym swoich emocji oraz swojej (nie)wiedzy.
                                              Pa,pa!!!!:)
                                              • piotr33k2 Re: ale Ty jestes głupi Piotrze albo madry... 22.11.06, 15:01
                                                co ty możesz wiedzieć i co z tego rozumiesz to widać po tych kuriozalnych
                                                atakach , jesteś tępy jak but i nic nie "kumasz",napij sie swojego kwaśnego
                                                mleka , he he.
                            • Gość: arteX Re: I co z tego? IP: *.chello.pl 20.11.06, 23:53
                              A czy ja coś mam do Piechoty?
                              Już mam dość tego tematu "Lubińska za komuny", skoro nie potrafisz przedstawić
                              nic konkretnego. Chodziłeś na jej zajęcia, gdzie ją przyłapałeś na mówieniu
                              głupot?
                              Nie jest niczyją winą że się wcześniej urodził i musiał wiele lat dorosłego
                              życia spędzić w PRL-u.
                              • piotr33k2 Re: I co z tego? 21.11.06, 00:00
                                o to chodzi że nic złego ,też tak uważam .he he.
                              • Gość: andreas Re: I co z tego? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.11.06, 01:30
                                > Nie jest niczyją winą że się wcześniej urodził i musiał wiele lat dorosłego
                                > życia spędzić w PRL-u.
                                =================================

                                Ale nie kazdy tu urodzony musiał zapisywac sie do PZPR
                                i pełnic tam znaczace role!

                                No, a jezeli pełen spontanizmu sie zapisał,
                                to chyba nie był slepy w co wdepnął...
                                zreszta jak kto chciał to byłm dostep do wolnej informacji,
                                odrobina wysiłku!

                                A działacze PZPR nigdy nie mieli problemu z pozyskaniem
                                prawdziwej informacji...

                • Gość: andreas Re: nie to nie tak IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.11.06, 22:47
                  pan Piechota brał udział w Zjazdach, tu nawet foto z takiego było!
                  I mógł na tych Zjadzach swoje zdanie powiedziec...

                  Tak, ciekawe tłumaczenie...
                  odpowiedzialnośc zadna, tak...
                  szeregowego członka to rozumiem,
                  ale pan Piechota miał wpływ!
                  No, chyba ze sie zgadzał z postanowieniami partii!!

                  Piotrze ja miałem stanowisko pewne zając,
                  byłem po rozmowach na tematy finansowe...
                  ale KW PZPR sie nie zgodzióo!
                  Mieli wpływ na wszystko!

                  Nie chce mi sie juz o tym gadać....
                  • piotr33k2 Re: nie to nie tak 20.11.06, 22:55
                    więc nie gadaj a jak masz jakies inne merytoryczne i wiarygodne argumenty
                    przeciw piechocie oprocz wiecznego argumentu historycznego to co innego.
              • Gość: deus.ex.machine Re: nie to nie tak IP: 80.53.41.* 22.11.06, 01:14
                hehe a ty myslsiz ze w tak latwo bylo sie dostac na studia, potem obronic
                dyplom, potem doktorat, habilitacja... niepokornych uwalano... na kariere
                naukowa mieli szanse wylacznie uzyteczni dla systemu.
                Nie trzeba byc specjalnie w latach posunietych by pamietac ze np student musial
                legitymowac sie odpowiednim pochodzeniem, osoby pracujace mogly pojsc na studia
                dla pracujacych wylacznie za zgoda PZPR... profesores to poza nielicznymi
                przypadkami OZI... zwyczajnie i po prostu - nie dzialo sie nic bez zgody partii,
                CKK - iluz to wartosciowych naukowcow zniszczylo CKK... iluz wartosciowych ludzi
                zmuszono do emigracji - kariere "naukowa" mogli robic za komuny wlascwie tylko
                oportunisci...
                Tak wiec stawiam znak = miedzy wieloma karierami "naukowymi" i partyjnymi -
                Piechota to oportunista, politykier i bezkregowiec...
    • Gość: Bp. Ignacy K. Prawdziwa cnota krytyk się nie boi IP: *.chello.pl 20.11.06, 22:14
      j.w.
    • Gość: zmęczony Gdzie tam! To tylko skutki własnej inteligencji ;) IP: *.system.szczecin.pl 20.11.06, 22:28
      To nie dziennikarze zniszczyli Panią Lubińską. To jej pomysły wzięte z sufitu, jej niezdecydowanie i ogólnie fakt, że...
      • Gość: real nie kłam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.06, 22:39
        Nujalepszym przykładem było to, jak Sobecka napisała w Głosie:
        Lubińska dała łapówkę posłowi samoobrony. Od początku do końca kłamstwo.
        Lubińska byłą jedynym kandydatem na prezydenta, który gwarantował Szczecinowi
        rozwój. Jakoś nikt nie pyta, jak tam np ze znajomością języków obcych przez
        kandydató. Lubińska była jedyna która po stażach w USA biegle mówi po
        angielsku. A pozostali? śmiech bierze :)))))
        • piotr33k2 Re: nie kłam 20.11.06, 23:02
          Gość portalu: real napisał(a):

          >
          > Lubińska byłą jedynym kandydatem na prezydenta, który gwarantował Szczecinowi
          > rozwój.
          he he he !.dobre
          • Gość: mirek Re: nie kłam IP: *.globalconnect.pl 20.11.06, 23:04
            cymbał piotr33k2 znowu cymbałuje:P
            • Gość: monty Re: nie kłam IP: *.chello.pl 20.11.06, 23:35
              Nie zapomnę zdjęcia Lubińskiej w ostatni piątek przed ciszą wyborczą
              w Kurierze Szczecińskim na drugiej stronie.
              Ze spuszczoną głową ( juz przegrana)
              ciekawym , który ze starych pierdzieli wpadł na ten genialny pomysł/
              Łapa , ktory udaje ,że sie nie miesza, Dowlasz, który budzi się codziennie rano
              ze strachem czy jest jeszcze na stołku, czy sekretarz Benek?
              W stanie wojennym określaliśmy gazetę sku..el szczeciński, sporo jeszcze z
              tego zostało.
    • Gość: Sromotnik bezwstyd dziennikarze?!Lubińską?!może "szafa L."? IP: 83.168.124.* 20.11.06, 23:22
      Ta persona o wyglądzie kobiety,deklarująca się jako "bezpartyjNY"/rodz.MĘSKI/ a równocześnie podpisująca się PiSiorkowym znaczkiem raczej sama wyeliminowała się z gry.Brak klarowności w Jej deklaracjach i wątpliwa bezpartyjnośc tudzież "warszawski bagaż" były balastem zbyt dużym na Jej "wyporność".
    • Gość: deus.ex.machine Lubinska jest sama sobie wina IP: 80.53.41.* 20.11.06, 23:54
      Wszystkie jej wypowiedzi i dzialania odebralem jednoznacznie - mierna osoba
      ktora pcha sie na stolek przekraczajacy jej mozliwosci intelektualne - blado
      wypadala jako mowca, zachowanie sugerujace ze Prezydentura Szczecina jest
      zamiast stanowiska ministra w Warszawie i nie mam watpliwosci ze gdyby premier
      zaproponowal jej za rok stanowiska ministra finansow to zlozylaby rezygnacje ze
      stanowiska Prezydenta Szczecina, podobnie zreszta postrzegam Piechote... potezne
      ambicje i miernosc wlasna...
      PS
      i na Krzystka tez nie glosowalem - nie bylo wartosciowego kandydata - prawda
      jest brutalna - Szczecin nie ma godnych Siebie elit politycznych - zwyczajnie
      Szczecin przerasta kandydatow - to brutalne ale nie ma co sie oszukiwac.
      • piotr33k2 Re: Lubinska jest sama sobie wina 21.11.06, 00:04
        ja też spodziewałem sie lepszych kandydatów ale z tych co byli ci chyba
        merytorycznie najlepsi ,jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma ,to
        też jest brutalna prawda.
      • Gość: arteX To w jakim mieście jest ideał? IP: *.chello.pl 21.11.06, 00:08
        Gość portalu: deus.ex.machine napisał(a):

        > Wszystkie jej wypowiedzi i dzialania odebralem jednoznacznie - mierna osoba
        > ktora pcha sie na stolek przekraczajacy jej mozliwosci intelektualne
        ...
        > podobnie zreszta postrzegam Piechote... potezne
        > ambicje i miernosc wlasna...
        ...
        > i na Krzystka tez nie glosowalem - nie bylo wartosciowego kandydata

        Ludzie są tylko ludźmi: nie zawsze mądrymi, popełniającymi błędy, grzesznymi,
        omylnymi, trochę próżnymi, trochę nawiedzonymi, choć chcącymi (na ogół) dobrze
        w swoim rozumieniu.
        Decyzję jednak jakąś musisz podjąć.

        > zwyczajnie
        > Szczecin przerasta kandydatow

        Rozumiem, że Szczecin to przede wszystkim Ty. Jeżeli uważasz że tak wszystkich
        przerastasz, to dlaczego sam nie wystartowałeś w wyborach?
        • Gość: deus.ex.machine Sprawdz ktore miasta sie rozwijaja i gdzie IP: 80.53.41.* 21.11.06, 00:28
          zostali ponownie prezydentami ci ktorzy pokazali ze godni tego stanowiska.

          Nie, ludzie siedza w domach, ogladaja TV, gotuja obiad, chodza na spacery - nie
          startuja na stanowisko prezydenta miasta.

          No to zle rozumiesz - Szczecin jest pewnym dobrem - dobrem ktore nalezy chronic
          i rozwijac - to co zaproponowales jest manipulacja - ja sie do wladzy nie pcham
          ale utrzymujac wladze mam zagwarantowane prawo do jej krytykowania - gdybym
          kandydowal na stanowiska to mialbys mnie prawo krytykowac, rozliczac - to
          wlasnie jest roznica miedzy osoba prywatna a politykiem - jesli tego nie
          rozumiesz to juz twoj problem. Ja mam swiadomosc wlasnych ograniczen i dlatego
          nie startuje w wyborach - po prostu i zwyczajnie - i dlatego uwazam ze tak samo
          nie powinni startowac ci kandydaci ktorzy startowali - powinni miec swiadomosc
          wlasnych ograniczne, slabosci i dysfunkcji - a skoro startuja to znaczy ze
          uwazaja ze sa swietni a skoro uwazaja ze sa swietni to trzeba od nich wymagac
          wiecej niz od innych - ot i tyle.

          Ja zle nie zycze zadnemu prezydentowi - Szczecin jest najwazniejszy (ale
          karierowicz Piechota czy bezbarwny Krzystek nie wydaja sie byc dobrymi
          kandydatami - obaj maja podobne czyli zadne pomysly na miasto - zaden nie
          zaproponowal przemyslanej wizji rozwoju miasta nie na na 3 - 4 lata ale na lat
          20, tak naprawde nie znam wizji nawet na 2 lata - slogany o miejscach pracy,
          slogany o jednej czy dwoch montowniach TV, slogany o "sercu Szczecina nad Odra"
          - to banaly ktore opowiadac moze absolwent gimnazjum - od politykow nalezy
          oczekiwac pewnej wizji - to nic ze kadencja sie konczy, nalezy tak budowac
          lokalne elity by znajdowali sie chetni do kontynuowania wizji - bo celem jest
          dobro miasta i jego mieszkancow a nie posada w magistracie).
          • Gość: jakiś Miasta rozwijają się i upadają IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.06, 08:07
            Szczecin już nigdy nie rozwinie się. Nigdy. Bo ma mieszkańców którzy postawili
            na niedorozwinięte dziecko i zdemoralizowanego komunistę.
            Szczecina już nie ma. Niedługo będzie potencjałem prypominała Stargard. Jedyną
            jasną plamą Szczecina pozostaną uczelnie, wyalienowane ze zgniłego,
            rozpadającego się miasta. Szczecin miał jedną szansę-Lubińską i tę szansę
            bezpowrotnie stracił
            • Gość: mariner Re: Miasta rozwijają się i upadają IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.11.06, 09:08
              Szczecinskie uczelnie jasna plama ? chyba sobie jaja robisz ? Zansz miejsce
              tych uczelni w rankingach ogolnopolskich ? Pytales gdzie zamierzaja studiowac
              ambitni szczecinscy maturzysci ? Mozesz przywolac jakies znaczace dokonania
              szczecinskich naukowcow ?
              • Gość: jakiś Re: Miasta rozwijają się i upadają IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.06, 09:25
                Mogę. Ale to nie o to chodzi. Po prostu są to mimo wszystko organizmy
                niezależne od układów szczecińskich. Od grupy trzymającej w Szczecinie władzę,
                aczkolwiek przenikania są - jest to jasne. Ja mówię o wyalienowaniou uczelni od
                całego miasta. Znam miast w np Irlandii, gdzie mieszkańcy małej miejscowości
                żyją w zasadzie nielazeżnym życiem od wielkiego uniwersytetu. Oczywiście
                jednostki z tego korzystają - sklepy, puby, wynajem mieszkania
            • Gość: pieszy Re: Miasta rozwijają się i upadają IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.06, 09:18
              deus.ex.machine napisał:
              - prawda jest brutalna - Szczecin nie ma godnych Siebie elit politycznych -
              zwyczajnie Szczecin przerasta kandydatow - to brutalne ale nie ma co sie
              oszukiwac.

              (ale dobrym, godnym wyborców kandydatem okazał się majdan)
              • Gość: oiom Re: Miasta rozwijają się i upadają IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.06, 09:27
                Majdan jest w porządku. Ten facet do czegoś w życiu sam doszedł, był świetnym
                bramkarzem i potrafił to jeszcze marketingowo wykorzystać. Jest tysiąc razy
                lepszy od takich Krzystków, Napieralskich,Piechotów, Łuczaków, Obryckich i
                innych. Majdan w porównaniu z nimi to jest GOŚĆ~!
                • Gość: monty Re: Miasta rozwijają się i upadają IP: *.chello.pl 21.11.06, 11:20
                  Podaj mi pozytywny przykład w sejmie posłów którzy byli aktorami, sportowcami
                  ,czym sie wyróżnili.
                  Radek jest cool w sejmiku jako maskotka.
                  • Gość: oiom Re: Miasta rozwijają się i upadają IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.06, 16:57
                    A podaj mi pozytywny przykład w sejmie posłów którzy byli politykami,
                    aparatczykami partyjnymi, czym się wyróżniali?
                    Radek jest cool, bo doszedł do wszystkiego sam, bez układów i protekcji - po
                    prostu był dobry.
                    • Gość: deus.ex.machine Jest dobry na bramce ale... IP: 80.53.41.* 22.11.06, 00:52
                      wybacz - wspoldecydowanie o losach miasta wymaga czegos wiecej niz bycia dobrym
                      bramkarzem - nie kwestionuje tego ze Majdan swoj sukces zawdziecza wylacznie
                      sobie, swojemu wysilkowi i determinacji - problem ze ktos kto jest dobrym
                      bramkarzem nie musi automatycznie byc dobrym radnym.
                      W tym kontekscie zgadzam sie z opinia ze Majdan jest maskotka - jednokadencyjnym
                      wybrykiem...
            • Gość: deus.ex.machine Re: Miasta rozwijają się i upadają IP: 80.53.41.* 22.11.06, 01:06
              lol, musze ci powiedziec ze trafiles do mojej ksiegi cytatow - naprawde juz
              wiekszej glupoty nie czytalem w tym roku - wedka technologiczna to maly pikus
              przy tym co napisales...

              I nie, Lubinska bylaby tak samo kiepskim prezydentem jak Marian Jurczyk - braki
              doswiadczenia nadrabialaby demagogia i populizmem - naprawde Lubinska bylaby
              kontynuajca inercji i braku pomyslow i tego jestem pewien - to juz nawet nie
              jestem tego pewien w przypadku Piechoty czy Krzystka - obaj zdaja sie byc
              gwiazdami... i piszac to mam swiadomosc ze sa mialcy i bezbarwni ale na ich tle
              Lubinska... no coz powstrzymam sie.
              • Gość: andreas Re: Miasta rozwijają się i upadają IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.11.06, 01:15
                ale on ma racje, całe cywilizacje padaja!

                Patrz Arabowie dla nas teraz to zacofanie,
                to swego czasu własnie oni przewodzili i nadawali tempo i kierunek!

                A za 50 lat Szczecin ma byc pod woda,
                to naukowcy tak stwierdzili...
                • Gość: deus.ex.machine Re: Miasta rozwijają się i upadają IP: 80.53.41.* 22.11.06, 01:29
                  Ale tamci arabowie to nie ci arabowie - tak jak obecni rzymianie nie sa
                  potomkami dawnego Rzymu.

                  Niekoniecznie musi znalezc sie pod woda to po pierwsze a po drugie nalezy w
                  takim razie tak kierowac rozwojem miasta by uniknac potencjalnych klopotow...
                  byc moze okreslajac kierunek rozwoju nalezy myslec nei o 4 - 6 latach ale 60 i
                  brac wlasnie tego typu prognozy pod uwage - mamy troche czasu i troche rzeczy do
                  zrobienia - mozna je zrobic tak by choc czesc Szczecina przetrwala.
                  • Gość: pieszy Re: Miasta rozwijają się i upadają IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.06, 08:23
                    no, oczywiście jeżeli brac pod uwagę wiadomosci o lubińskiej zawarte w gazecie
                    wyborczej to mozna mieć taki obraz lubińskiej, krzystka i piechoty też, cóż
                    gazeta już wygrała - i to jest zaprzeczeniem demokracji. manipulacja mediów to
                    typowa w prl politycna dyspozycyjność.

                    dyskusja o szczecinie za rządów krzystka i piechoty to dyskusja o niczym
                    • Gość: kerry Re: Miasta rozwijają się i upadają IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.06, 09:18
                      Lubińska jako jedyna miała doświadczenie, wiedzę, kontakty światowe i, co
                      najważniejsze, czyste ręce. To,że Lubińska nie zostałą prezydentem, to
                      zmarnowana szansa dla Szczecina.
                      Tylko wyjątkowo cyniczny idiota może porównywać Lubińską do Jurczyka. Do
                      Jurczyka po pirewsze nikogo nie można porównać.
                      Natomiast Lubińskiej na pewno nie można porównać do Krzystka czy Piechoty,bo ci
                      dwaj faceci nigdy w życiu nic sami nie osiągnęli. NIGDY i NIC. Wszystko
                      zawdzięczają układom i koneksjom rodzinno-partyjnym.
                      Wybór któregokolwiek z 2 kandydatów jest absolutnie taki sam - urzędniczy
                      Szczecin opanowany przez mafię kolesiowo-partyjną, sterowany z drugiej ławki
                      przez układ, który sfinansował te wybory, brak poparcia w rządzie i
                      umiejętności wykorzystania naszych obecnych wpływów w Szczecinie.
                      To są podstawowe powody, ale najważniejszym jest zwyczajna niemoc intelektualna
                      obydwu kandydatów i brak czystych intencji w ich kandydowaniou. I jeden i drugi
                      nie idzie na funkcję prezydenta, żeby czynić dobro publiucznme i dlatego
                      Szczecin będzie się degradował do IV ligi - razem z Pogonią
                      • Gość: meksyk Re: Miasta rozwijają się i upadają IP: *.globalconnect.pl 22.11.06, 10:01
                        Zgadzam sie z Tobą.
                        Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że nie było wcale merytorycznej dyskusji.
                        Byly jedynie ataki personalne na Lubińską i lizanie tyłka obu kandydatom przez
                        szczecińską GW i inne szmatławce. A szczecinianie nie głosowali na
                        osobę/program, ale na partie. Tu nie ma demokracji, taka postawa to zaprzeczenie
                        jej. To nie demokracja, ale jakieś pseudocośtam sterowane medialnie i żerujące
                        na tępocie szarego mieszkańca tego miasteczka.
                        • Gość: Mieszkaniec Re: Miasta rozwijają się i upadają IP: *.globalconnect.pl 22.11.06, 17:48
                          To nie demokracja, ale jakieś pseudocośtam sterowane medialnie i żerujące
                          > na tępocie szarego mieszkańca tego miasteczka.



                          To prawda, ta pani liczyła na tępotę szarego mieszkańca, ale się przeliczyła.
                          Szary człowiek ma jednak jakieś wyobrażenie o tym jak powinien się prezentować
                          kandydat na prezydenta, zwłaszcza profesor.
                          • Gość: deus.ex.machine daj spokoj... IP: 80.53.41.* 23.11.06, 00:25
                            szkoda gadac z tymi ktorzy liczyli na stolek i kasiorke przy Lubinskiej...
                            • Gość: jakiś ja jestem za IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.06, 08:21
                              Szczecin mogłaby rozwinąć tylko Lubińska. Ja mam wystarczająco wygodny stołek i
                              dlatego wiem, kto mógłby rozwinąć Szczecin. w przeciwieństwie do ciebie...
                              • Gość: deus.ex.machine Re: ja jestem za IP: 80.53.41.* 23.11.06, 23:31
                                hehe - Lubinska gdyby dostala propozycje bycia ministrem to wypielaby sie na
                                Szczecin - tak jak wypiela sie na bycie radna - pokazla w ten sposob ze to nei o
                                dobro miasta chodzi ale o osobiste ambicje- tyle w temacie hipokryzji Lubinskiej
                                - ty masz stolek ale moglbys miec lepszy gdyby Lubinska wygrala, ludzie jednak
                                mysleli inaczej...

                                PS
                                Chcialbym by po paru latach erozji polszczyzny w magistracie (ustami Jurczyka)
                                prezydent Szczecina choc w minimalnym stopniu potrafil sie wyslowic poprawna
                                polszczyzna - Lubinska nie potrafi sklecic logicznego zdania... profesor ktory
                                nie ma opanowanej retoryki to zenada - alogicznosc, niespojnosc i bledy
                                gramatyczne swiadcza o niskiej kulturze intelektualnej Lubinskiej...
                                • Gość: jakiś Re: ja jestem za IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.06, 08:20
                                  Nie rozumiem, jakoś mało logiczny ten twój post. Lubińska starując na prezydent
                                  Szczecina była ministrem w rządzie RP. I pozostała w tym rządzie na prośbę pana
                                  Premiera. Nie widzę tutaj nic nagannego, wręcz przeciwnie. To dobrze, że ktoś
                                  o wielkiej wiedzy i przygotowaniu do tematu będzie służył Polsce. Oby robiła to
                                  jak najdłużej. Mam ndzieję, że będzie także lobbowała za określonymi
                                  działaniami szczecińskimi jak uczelnie, stocznia inwestycje w infrastrukturę.
                                  Natomiast trudno jej będzie pomagać prezydentowi, który nie bardzo będzie
                                  wiedział o co chodzi - jak Jurczyk, co czeka nas w przypadku Krzystka.
                                  • Gość: deus.ex.machine Re: ja jestem za IP: 80.53.41.* 24.11.06, 21:57
                                    haha jasne a ja juz jestem duzy i szczepiony i kielbasa wyborcza na mnie nie
                                    dziala - ALBO SZCZECIN ALBO WARSZAWA - ambicje panie Lubinskiej sa znacznie
                                    wieksze niz prezydentura Szczecina... nie mowie ze to cos zlego ze pani Lubinska
                                    byla ministrem a teraz jest wiceministrem - mowie ze gdyby byla prezydentem to
                                    jestem przekonany ze gdyby nadarzyla sie okazja objac wyzsze - medialne
                                    stanowisko w Warszawie to bez watpliwosci zrezygnowalaby z bycia prezydentem
                                    Szczecina. I to jest dla mnie naganne - ktos traktuje Szczecin jak namiastke
                                    czegos wiekszego.
                                    Ot i tyle - ludzie o nadmiernie wybujalej ambicji, ambicji ktora przerasta ich
                                    mozliwosci sa niebezpieczni.
                                    Dlatego odrzucenie przez pania Lubinska mozliwosci bycia radna swiadczy o falszu
                                    w jej intencjach - nie jest zainteresowana dobrem Szczecina ale zaspokajaniem
                                    swojego EGO.
                                    • Gość: erni Re: ja jestem za IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.12.06, 18:50
                                      mowie ze gdyby byla prezydentem to
                                      > jestem przekonany ze gdyby nadarzyla sie okazja objac wyzsze - medialne
                                      > stanowisko w Warszawie to bez watpliwosci zrezygnowalaby z bycia prezydentem
                                      > Szczecina.

                                      jako że ty nie znasz pani Lubińskiej więc twierdzisz że na podstawie swojej
                                      nieznajomości jesteś przekonany, a ja znam pania Lubińską i twierdzę, że nie
                                      zrezygnowałaby z funkcji prezydenta Szczecina dla żadnej innej funkcji. Pani
                                      Lubińska zadania traktuje poważnie i wzorcowo - jak funkcję dziekana, ministar
                                      finansó czy sekretarza stanu.
                                      • absztyfikant Re: ja jestem za 04.12.06, 18:51
                                        łubu dubu, łubu dubu:)
                                      • Gość: deus.ex.machine hehe - temu powaznemu traktowaniu dala przyklad IP: 80.53.41.* 05.12.06, 23:28
                                        rezygnujac z mandatu radnego - dla mnie to jasny i czytelny glos w sprawie -
                                        Lubinska nie bedzie sie znizac do bycia radna Szczecina... skoro olala swoich
                                        wyborcow to dlaczego mam o tym nie mowic?

                                        PS
                                        A skad wiesz ze ja nie znam pani profesor? moze tez znam i mzoe dlatego ze nie
                                        jestem w kole jej sympatykow moge pisac i mowic to co chce? - Jak na razie
                                        utiwerdzam sie po kolejnych wystepach Lubisnkiej ze nie sprawdzilaby sie ona
                                        jako prezydent miasta, i co musze przyznac troche niepewnie ale moze jednak
                                        Krzystek nie bedzie taki kiepski jak myslalem - tak czy siak trzymam kciuki za
                                        Szczecin.
                          • Gość: jodyna Re: Miasta rozwijają się i upadają IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.06, 08:19
                            Zobaczysz tę prezentację już niedługo, jak obecny kandydata a w przyszłości
                            prezydent zacznie spłacać długi wyborcze tym od hipermarketów i właścicielon
                            gruntów co to chcą kolejnych hipermarketów w centrum. Nie móiąc o innych
                            sprawach... no i poza ta spłatą długów nic nie będzie innego robił bo on nie ma
                            pojęcia co robić. Już niedługo chłopaczku przekonasz się...
                      • Gość: deus.ex.machine Re: Miasta rozwijają się i upadają IP: 80.53.41.* 23.11.06, 00:20
                        buahaha ale zgodze sie ze Jurczyka z Lubinska nie mozna porownywac bo mimo calej
                        swej ociezalosci umysloawej Marina nadstawial glowe gdy Lubinska siedziala
                        cicho. Co do mediow to nie bardzo rozumiem... czyzby media katolickie byly tez
                        przeciw Lubinskiej...?
                        Moim skromnym zdaniem wystarczyla Lubinska wpuscic do studia TV, pozwolic na
                        swobodna wypowiedz i juz bylaby kompromiatcja - widzialem relacje z jej spotkan
                        wyborczych - juz dawno nei spotkalem tak sztucznego i wymuszonego zachowania -
                        naprawde warto bylo dluzej potrenowac skoro chcialo sie kandydowac na prezydenta.
                        A co do kontaktow, nzjaomosci itd to nie wiem czy Szczecin ma byc drugim
                        Licheniem? Zbudujemy druga bazylike?
                        I niestety moim zdaniem jako potencjanego wyborcy ani Lubinska, ani Krzystek ani
                        Piechota czystych rak nie maja wiec... ciszej nad ta trumna...
                        • Gość: oiom Re: Miasta rozwijają się i upadają IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.06, 08:26
                          Twoje zdanie jest bardzo wiarygodne, bo posiadasz zapewne dużą wiedzę na temat
                          intencji. Bardzo interesujące są wypowiedzi typu: prof Bartoszewski popierający
                          Lubińską też nie ma czystych intencji.
                          Lubińska jest wykształcona, doświadczona, ma wielką wiedzę i kompetencje. Do
                          tego wszystkiego odbyła liczne staże zagraniczne (język angielski!) i ma
                          rozliczne kontakty. Oczywiście ma wielkie poparcie w rządzie, co nie jest bez
                          znaczenia. Po prostu jeko jedyna miała szanse rzwinąć Szczecin. Jako jedyna!
                          • Gość: deus.ex.machine Re: Miasta rozwijają się i upadają IP: 80.53.41.* 23.11.06, 23:41
                            buahaha a Piechote popieraja inne "elyty", nie dla mnie takie arguementy a
                            profesores to ja znam, wiem jak pija, jakie robia przekrety i moge powiedziec
                            jedno - nie znam zbyt wielu profesorow posiadajacych autorytet i wsrod tych
                            profesrow nie ma nazwiska Lubinska...

                            PS
                            to ze jest sie profesroem ekonomii nie oznacza ze jest sie dobrym managerem, co
                            do znajomosci jezyka - to chyba zart? U mnie w pracy angielski to standard -
                            wiekszosc korespondencji ktora mam jest po angielsku, wiekszosc ksiazek ktore
                            czytam to angielski - podnoszenie zanjomosci jezyka angieslkiego do rangi
                            jednego z najwazniejszych atutow uwazam za taki sam nietakt jak nieznajomosc
                            jezyka obcego...
                            Tyle w temacie Lubinska - nie chce sie dalej znecac nad Lubinska bo Krzystek i
                            Piechota to tez podobne miernoty...
                            Nie ma na kogo glosowac! Albo to w konuc zrozumiecie po zdjeciu klapek
                            partyjnych z oczu albo dalej bedzie traktowanie Szczecina jak szmaty do
                            wycierania butow.
                            • Gość: abcd Dlatego trzeba głosować na Piechotę!!! IP: *.chello.pl 24.11.06, 02:27
                              Gość portalu: deus.ex.machine napisał(a):

                              > Nie ma na kogo glosowac!

                              Masz całkowitą rację i właśnie dlatego jako człowiek racjonalnie myślący
                              powinieneś zauważyć że grozi zawaleniem konstrukcja wychylona w jedną - prawą -
                              stronę. Trzeba próbować przywrócić równowagę. A to ci gwarantuje Piechota.
                              • Gość: deus.ex.machine Bzdura! IP: 80.53.41.* 24.11.06, 22:18
                                Piechota to karierowicz ktory juz mial okazje pokazac zaprezentoweac sie w
                                dzialaniu - Polska pod rzadami SLD to okres stagnacji, Piechota jako minister to
                                marazm i zastoj - geba pelna frazesow - jak to on zabiegal o dobro Polski, nie
                                mogl forsowac inwestycji w Szczecinie bo nie sluzylyby one Polsce, inwestycje w
                                Gdansku, Lodzi, Wroclawiu moga sluzyc Polsce, w Szczecinie nie moga... Ktos z
                                takim mysleniem powinien startowac na prezydenta Wroclawia, Gdanska czy Lodzi a
                                nie Szczecina... Po prostu tyle i az tyle...

                                Piechota mial juz szanse wykazac sie i nie skorzystal z tej szansy - nie widze
                                powodu by dawac kolejna szanse czlowiekowi ktory nie jest zwiazany ze Szczecinem .
                                A co do reszty - dalej uwazam ze nie ma godnego kandydata na prezydenta
                                Szczecina - Ci co zaglosuja zrobia to albo wybierajac "mniejsze zlo" (moim
                                zdaniem takie tlumaczenie jest naiwne i bzdurliwe) albo wybierajac opcje
                                partyjna. Najlepiej byloby nie glosowac lub glosowac niewaznie tak by "nowa
                                wladza" nie byla legitymizowana...
                            • Gość: jakiś Re: Miasta rozwijają się i upadają IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.06, 08:25
                              Myślę, że nie dojdziemy do porozumienia. Masz w sobie wyjątkową butę i
                              arogancję w ocenie innych - w dodatku w porównaniu z własną, niewątpliwie
                              wyjątkową osobą :). Mam dla ciebie propozycję. Uaktywnij się, skoro jesteś taki
                              genialny, w życiu publicznym a nie tylko na forum GW. Zdobądź poparcie i
                              symaptię mieszkańców Szczecina i zostań prezydentem. Mielibyśmy nareszcie
                              prezydenta wybitnego, o wysokiej kulturze osobistej i do tego wyjątkowo
                              przyjaznego innym i skromnego. Masz szansę za 4 lata. Zaczynaj działać!
                              • Gość: deus.ex.machine Re: Miasta rozwijają się i upadają IP: 80.53.41.* 24.11.06, 22:37
                                Nie, nie tylko dlatego ze nie podolalbym tej funkcji ale rowniez dlatego ze mam
                                swiadomosc tego ze sam prezydent to jeszcze nic.
                                Potrzeba przkonanych o slusznosci dzialan urzednikow - wspolpracownikow.
                                Sukcesu miasta nie zbuduje sie samodzielnie, mozna byc dla kogos kims w rodzaju
                                mentora ale nie mozna zmusic ludzi by zaczeli kochac Szczecin.
                                Nie, czas budowania elit dla miasta dopiero sie zaczyna, tak naprawde dopiero do
                                glosu dochodza ludzie ktorzy moga zaszczepic w innych - kolejnych pokoleniach
                                milosc do Szczecina.
                                Mam tylko nadzieje ze byc mzoe za 8 - 12 lat zaczna powoli ksztaltowac sie
                                rzeczywiste elity Szczecina, oddane sprawie miasta, oddane sprawie regionu.
                                12 lat to nie jest tak odlegla perspektywa, wierze ze Szczecin bedzie mial
                                jeszcze godnych siebie gospodarzy a do tego czasu... no coz jestesmy zdani na
                                "*******" w stylu Jurczyka, Krzystka, Piechoty czy Lubinskiej.

                                PS
                                I nie ma we mnie buty - raczej zal i rozgoryczenie ze dalej tak niewielu
                                Szczecinian utozsamia sie ze Szczecinem, ze tak niewielu Szczecinian wiaze
                                nierozerwalnie swoj los ze Szczecinem, ze tak wielu pluje na Szczecin,
                                wystarczy ze wsiada do pociagu, nie zdaza odjechac dalej niz poza Dabie i juz
                                pomstuja, wstydza sie, wypieraja sie miasta, miasta w ktorym sie urodzili,
                                wychowali, wyksztalcili... Arogancja nazwano moj krytycyzm w ocenie tych ktorzy
                                z roznych powodow startuja badz startowali do urzedu prezydenta miasta - ja
                                dobrze pamietam PRL i dobrze pamietam wszystko to co dzialo sie po 1989. To
                                wszystko powoduje ze formuluje tak twarde zdania w ocenie tych ktorzy zajmuja
                                sie polityka czy to ragionalna czy centralna - nie interesuje mnie co mowi
                                propaganda partyjnych komitetow - interesuje mnie to co ci ludzie zrobili dla
                                Szczecina, to co czuja mowiac i myslac Szczecin... I dlatego tak ostre slowa...
                                • Gość: telly Re: Miasta rozwijają się i upadają IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.12.06, 18:47
                                  Pierdu,pierdu.Bełkot bez ładu i skłądu typowego gastarbaitera, który na
                                  odległość wylewa swoje frustracje...
                                  • Gość: deus.ex.machine Re: Miasta rozwijają się i upadają IP: 80.53.41.* 05.12.06, 23:31
                                    Hehe no widzisz - i dlatego nie nadaje sie na prezydenta.
                      • absztyfikant Re: Miasta rozwijają się i upadają 04.12.06, 18:21
                        Lubinska ma kontakty swiatowe? Nie rozsmieszaj mnie. No chyba, ze mowisz o tym
                        Ukraincu z Meksyku, niejakim Lozano. Oczywiscie z Opus Dei.
                        • Gość: oiom Re: Miasta rozwijają się i upadają IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.12.06, 18:52
                          Oczywiście że mówię o tym Lozano oraz wielu innych ludziach z Opus Dei
                          zajmujących ważne stanowiska na świecie. A co masz przeciw nim? Oczywiście
                          mówię też o innych ludziach, których Lubińska doskonale zna.
    • Gość: krzych Jurczyk - złamas IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.06, 21:55
      No i jak mozna się było domyslać nasz kochany magazynier MJ w przeddzień wypadu
      ze stołka nagle zaniemógł i pobędzie z pół roku na zwolnieniu biorąc po 10 tys.
      Gnoi nie sieją sami się rodzą. HAŃBA PANIE MJ.
      • Gość: O! Re: Jurczyk - złamas IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.11.06, 12:53
        Sama sie zniszczyła...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka