Gość: zed
IP: 213.233.138.*
01.02.07, 03:22
powoli sie to robi jak rozliczanie z teczek sb. w tym wieku, po fakcie, co to
zmieni? wazne, ze jako prezydent naginal prawo a durna biurokracja trzymala ta
sprawe do tej pory. teraz to nikomu nie zrobi zadnej roznicy.