Gość: s
IP: 83.168.75.*
03.02.07, 08:27
Zaczęło sie od zimy?! Niech autor sprawdzi od kiedy zmienili prezesa i na
jakie kwalifikacje, na jakiej podstawie go wybrano co? Ktos z Pisiakow
powinien za to polecieć, SLD moze i obstawiało stanowiska ale przynajmniej
konkretnymi ludzmi, a ci rozwalają wszystko, ot ci tanie państwo i polityka
Jareczka. Dopóki nie zaczeli z lapskami dobierać się w policach było dobrze,
jak zaczęli nagle Zakłady źle stoją, stocznia w Szczecinie ma problemy, dziwne
tu słyszymy że wszystko wychodzi na prostą, a po miesiącu że grozi upadłość.
Wałki jak nic, czemu nikt nad tym się nie zastanawia, czemu jasno nie mówi, że
przez partyjniactwo w tym kraju niszczą wszystko, tylko przed wyborami maią
nas kiełbaskami.