exman 03.02.07, 23:50 Świat nie dzieli się na Muzułmanów czy Chrześcijan...dzieli się na tych co piją Pepsi i tych co kochają Coca Colę. Moim zdaniem Coca Cola jest bardziej wytrawna. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Uwielbiam jedną i Re: Coca Cola czy Pepsi ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.02.07, 23:54 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: Coca Cola czy Pepsi ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.02.07, 23:56 Uwielbiam jedną i drugą. Dwa, trzy miesiące piję Pepsi, potem Coca. I tak na zmianę Odpowiedz Link Zgłoś
andreas.007 nieprawda 04.02.07, 00:00 dzieli sie na inteligentnych i tych... co słodza kawe!! ;))) ja słodze kawe i dolewam whisky! A czasem zamiast kawy dolewam coca coli! Odpowiedz Link Zgłoś
beatrix13 Re: Coca Cola czy Pepsi ? 04.02.07, 01:10 tylko coca, pepsi to nędzna podróba Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: levus Polo-Cocta 4u! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.07, 08:59 Prawdziwi mężczyźni piją Polo-Coctę! Odpowiedz Link Zgłoś
krzysztofsf Re: Coca Cola czy Pepsi ? 04.02.07, 09:00 beatrix13 napisała: > tylko coca, > pepsi to nędzna podróba > > Ale Pepsi jest koszerna ;) Odpowiedz Link Zgłoś
zona.pijaka Coca, kawa, papierochy 04.02.07, 10:14 Zero tolerancji dla tych narkotycznych napojów. Piję całe życie tylko mleko (litr dziennie). I bzdurę piszą ci którzy mówią ze mleko może byc niestrawne. Jest pyszne, trzeba było trenowaać organizm - to i sraczki nigdy byście nie mieli. Poza tym na kaca: kefir, maślanka. O jabolach czy whiski w małych ilościach nic nie mówię - mała przyjemność, chociaż jedna - musi być. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: euzebiusz I plomby wypadają! nt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.07, 10:21 Odpowiedz Link Zgłoś
beatrix13 Re: Coca Cola czy Pepsi ? 04.02.07, 11:39 toteż dlatego wolę cocę krzysztofsfie Odpowiedz Link Zgłoś
felerynka Re: Coca Cola czy Pepsi ? 04.02.07, 11:50 tylko z wisky i tylko Cola. Lepszy smak, ważne proporcje i temperatura. Plasterek limonki wspomaga :) i tyle w tym temacie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: monty Re: Coca Cola czy Pepsi ? IP: *.chello.pl 04.02.07, 12:13 Jedna i druga trucizna jest w rękach olbrzymich koncernów żydowskich, Tylko kwas chlebowy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andreas Re: Coca Cola czy Pepsi ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.02.07, 12:48 wiesz ja kilka razy kupiłem ten kwas chlebowy wileński... nawet, nawet, ale niestety Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andreas Felerynka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.02.07, 12:50 widze mamy podobne czy nawet tozsame zainteresowania smakowe.... ;) Spróbuj wiec w Fudze serwuja whisky z mlekiem!!! Bedzie pani zadowolona!!! Zona Tobie tez polecam, ale jak sama bedziesz to mieszac, to pamietaj MLEKO SKONDENSOWANE, podgrzewane! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zona.pijaka Re: Felerynka IP: *.icm.edu.pl 04.02.07, 14:59 > Zona Tobie tez polecam, ale jak sama bedziesz to mieszac, > to pamietaj MLEKO SKONDENSOWANE, Patrz, znawca mleka się znalazł. To nie ważne ze w swoim życiu wypiłam cysternę najróżniejszych odmian mleka. Że potrafię nawet wyczuć rodzaj łąki i trawy - na której się pasła krowa. On mi tu probuje serwować jakieś skondesowane wypociny. A beeee, poszedł Ty z tą swoją skondensowanną utrwalaczami - bryndzą. > podgrzewane! Cooo? By mleko było dobre musi nmieć temperaturę odrobinę wyższą niż punkt krytyczny zamarzania wody. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mariner Re: Coca Cola czy Pepsi ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.02.07, 17:34 Moj śp.Ojciec ktory wrocil z Anglii w 47 roku mawial ze lanie wody sodowej do whiski to pierwszy stopien wynarodowienia( o tym zeby coca-cole nawet nie wspominal) Odpowiedz Link Zgłoś
andreas.007 Re: Coca Cola czy Pepsi ? 05.02.07, 17:20 swiat gna do przodu i sie zmienia... Tez spotykam podobne opinie, ale niedawno szkota specjaliste od whisky zapytałem, co sadzi o piciu whisky z cola lub mlekiem... A on, że nie wazne z czym byle pic whisky... komercja panie! Odpowiedz Link Zgłoś
exman Re: Coca Cola czy Pepsi ? 05.02.07, 18:02 Dokąd zmierzasz nasz świecie ? Już nawet tę szkocką berbeluchę czyli whisky lejesz w gardła profanów ? Czekam kiedy tylko ci Hunowie dobiorą się do whiskey ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: blee Re: Coca Cola czy Pepsi ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.02.07, 14:43 Ani jedno, ani drugie. Jeszcze nie rdzewieję, więc nie potrzeebuję. Ale czasem kupuję labo colę, albo pepsi w celu odrdzewienia różnych rzeczy. Kiedyś myślałam, ze to zart, ale - nie. Działa! Te napoje pachną siarkowodorem, są obrzydlwie. A jak się naleje do szklanki i zostanie resztka, to po paru godzinach, fuj, powąchajcie, bleee. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andreas Re: Coca Cola czy Pepsi ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.02.07, 14:45 to jeszcze wrzuc kawałek miesa do coli... zobaczysz efekt!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: monty Re: Coca Cola czy Pepsi ? IP: *.chello.pl 04.02.07, 15:16 Kwas chlebowy Wileński co jest w sklepie, to nie do końca jest ten kwas. To jakaś podróba. Mój dziad pod Wilnem w naszym Zaścianku wyrabiał, coś co nazywał podpiwkiem, ale ten smak odszedł razem z moim dziadkiem . To był smak że możecie te swoje cole zostawić do czyszczenia klamek. Chlacie w knajpach podrabianą gorzałę w kazdym gatunku z ta colą to tak jakbyście walili proszek do prania. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: andreas Re: Coca Cola czy Pepsi ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.02.07, 15:28 masz racje, a piwo - wiesz ze to chemia, a chleb, a mleko - Zona to jest mleko? Kiedys mleko stawiało sie i piło maslanke na drugi dzien, mozna było nozem kroić, a teraz... robi sie kwas mlekowy chyba! Tylko whisky jest naturalna, bi juz wódka tez nie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ;)) ... IP: *.pl 04.02.07, 15:09 Zdecydowanie PEPESI.. z tym, że i pepsi, i cola są zbyt drogie, zatem piję różnego rodzaju podróby, typu Polo-cocta, cola oryginal i inne :(( Odpowiedz Link Zgłoś
kakq Re: Coca Cola czy Pepsi ? 04.02.07, 17:11 żadna tam cola ani pepsi najlepsza nasza PoloCocta:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: madzikk Re: Coca Cola czy Pepsi ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.02.07, 21:05 potwierdzam:-))) ale najlepiej schłodzona! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: madzikk Re: Coca Cola czy Pepsi ? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.02.07, 21:06 tylko coca cola Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: elektra212 Re: Dr Pepper IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.02.07, 10:59 potwierdzam!!! szkoda tylko, że u nas jego zakup graniczy z cudem i zazwyczaj jak się już trafi to niemiecka wersja blee. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: Coca Cola czy Pepsi ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.07, 21:28 Nie dyskryminujcie. Po połam!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :) Re: Coca Cola czy Pepsi ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.02.07, 11:40 zdecydowanie Polo Cocta :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . A wczoraj zrobiłem sobie tak - IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.02.07, 11:13 3/4 szklanki Coca, 50ml spirytusu, 50 ml dobrego rumu, lód. Dwa razy w ten sposób. Akurat miałem Coca Colę. Pepsi też mogła by być. Odpowiedz Link Zgłoś
strip-tease-rka Re: A wczoraj zrobiłem sobie tak - 05.02.07, 11:25 A może koka-ina? Jest bez konserwantów:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: A wczoraj zrobiłem sobie tak - IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.02.07, 11:34 Szczerze mówiąc nie probowałem jeszcze nigdy. I tak już zostanie. Odpowiedz Link Zgłoś
wizytka1 Re: A wczoraj zrobiłem sobie tak - 05.02.07, 11:59 przegotowana woda - lekko podgrzana zimne,tłuste mleko czarna herbata z cytryną (liściasta !) sok pomarańczowy Odpowiedz Link Zgłoś
strip-tease-rka Re: A wczoraj zrobiłem sobie tak - 05.02.07, 12:06 Rozumiem, że wszystko trzeba wymieszać przed spozyciem? Mniam, mniam:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: V.H. Obie - czasem mam smaka na jedna czasem na druga IP: 80.53.41.* 05.02.07, 23:37 jak to z kobeitami bywa tak i z napojami - czasem mam smaka po prostu i tyle.a lubie i brunetki i blondynki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: joasiasia Re: Obie - czasem mam smaka na jedna czasem na dr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.07, 22:43 I słusznie:) Odpowiedz Link Zgłoś
exman Re: coca 06.02.07, 23:41 a tam, co się będę pieprzył, podbiję wątek, w końcu to mój :) Odpowiedz Link Zgłoś