jopi76
14.03.07, 08:08
Widzę ,że ktoś wziął się za wiosenne porządki na forum ;)
...Przetarł tablicę wjazdową-i ukazała się pełna nazwa miasta
...Ustawił drogowskazy do ważniejszych urzędów
Może dzięki temu jakieś zbłąkane dusze zajrzą na forum i zagrzeją miejsca na
dłużej
Stargardzianie-zaprośmy po 3 znajomych na to forum
-wyślijcie im linka-może komuś się tu spodoba i zacznie pisać
Z wiosennym pozdrowieniem
Aśka