Dodaj do ulubionych

Wiosna na forum :D

14.03.07, 08:08
Widzę ,że ktoś wziął się za wiosenne porządki na forum ;)
...Przetarł tablicę wjazdową-i ukazała się pełna nazwa miasta
...Ustawił drogowskazy do ważniejszych urzędów

Może dzięki temu jakieś zbłąkane dusze zajrzą na forum i zagrzeją miejsca na
dłużej

Stargardzianie-zaprośmy po 3 znajomych na to forum
-wyślijcie im linka-może komuś się tu spodoba i zacznie pisać

Z wiosennym pozdrowieniem
Aśka
Obserwuj wątek
    • kaarinka Re: Wiosna na forum :D 14.03.07, 14:38
      Ja też zauważyłam te zmiany - to w końcu pełna nazwa naszego miasta. Pomysł z
      linkami do ważniejszych instytucji też świetny. Brawo dla opiekuna forum! I dla
      Ciebie Asiu też, bo może rzeczywiście, gdybyśmy podpowiedzieli znajomym o
      istnieniu tego forum, nabraliby ochoty, żeby tu zajrzeć. Można spróbować:)
      Pozdrawiam:)
      • tami46 Re: Wiosna na forum :D 14.03.07, 17:00
        Ja jestem tą zabłąkaną duszą i zaglądam tu codziennie.Pozdrawiam
        • jopi76 Re: Wiosna na forum :D 14.03.07, 22:06
          Skoro jest MDK to może jeszcze link do imprez organizowanych w SCK (albo co
          grają w kinie)
          www.sck.stargard.pl/?dzial=3
          co słychać "na basenie"
          www.osir.stargard.pl/index.php?co=imprezy&id=str&ids=20

          :)
          będzie podręczna ściąga dla leniwych-nie trzeba ganiać po wyszukiwarce ;)
          • sibeliuss Re: Wiosna na forum :D 14.03.07, 22:20
            Nie chciałem umieszczać za dużo linków.
            Za jakiś czas zrobimy zminę.
    • kaarinka Re: Wiosna na forum :D 14.03.07, 22:49
      A ja dopiero teraz zauważyłam, że jestem opiekunem tego forum:) Dobrze, że nie
      jestem sama, bo niestety nie mam pojęcia, co należy do moich obowiązków:)
      No ale spróbuję się w tym troszkę podciągnąć i w miarę możliwości bez zarzutów
      wykonywać swoje powinności:)Pozdrawiam:)
      • sibeliuss Re: Wiosna na forum :D 14.03.07, 23:16
        Ciąć bluzgi :)
        • kaarinka Re: Wiosna na forum :D 14.03.07, 23:23
          Dzięki za podpowiedź:) To będę czynić z wielką przyjemnością, choć jak do tej
          pory za dużo pracy by się tu nie znalazło - takie bardzo przyzwoite to nasze
          forum:) No ale to tylko i wyłącznie dlatego, że bywające tu grono jest równie
          przyzwoite:)
          • pia.ed opiekunka forum ... 15.03.07, 02:03
            W JAKI SPOSOB TO ZAUWAZYLAS???
            Ja nigdzie nie widze Twego imienia, chyba slepa jestem ...



            kaarinka
            A ja dopiero teraz zauważyłam, że jestem opiekunem tego forum ...
            • kaarinka Re: opiekunka forum ... 15.03.07, 22:51
              Zaraz pod linkami do ważniejszych instytucji w Stargardzie - jest tam takie
              jedno zdanie, które sama zauważyłam zupełnie przypadkiem:)
              • sibeliuss Re: opiekunka forum ... 15.03.07, 22:54
                No sam nie dałbym rady.
                • kaarinka Re: opiekunka forum ... 15.03.07, 23:02
                  Chętnie służe pomocą:)Ale przyznasz, że towarzystwo tu bywające jest bardzo
                  ugrzecznione i jak do tej pory (i oby tak dalej)za dużo pracy nie mamy:)
                  • sibeliuss Re: opiekunka forum ... 15.03.07, 23:52
                    Mogłoby być tylko trochę bardziej mrawe.
      • jopi76 Gratulacje Kaarinka :) 15.03.07, 08:28
        Taki awans :)
        • kaarinka Re: Gratulacje Kaarinka :) 15.03.07, 23:00
          a dziękuję, dziękuję... To chyba dlatego, że tak na siłę chciałam rozruszać to
          forum:)Sama niestety obecnie nie mam za dużo czasu, by tu zaglądać. Zastanawiam
          się często, czy tylko mnie czas ucieka tak szybko... Dobrze, że są tacy, którzy
          lubią to miejsce i czasem coś napiszą, więc kiedy już mam chwilkę, jest o czym
          poczytać. Ciekawe jest to, że to forum odwiedzane jest w większości przez
          osoby, które nie mieszkają w Stargardzie:)Ale to bardzo miłe:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka