Dodaj do ulubionych

Euro 2012 szansą również Szczecina

IP: *.devs.futuro.pl 18.04.07, 21:00
Przepraszam, czy ciągle jesteśmy Dumnym Szczecinem, czy już tylko Szczecinem?
Dumny Szczecin stac chyba na więcej niż na okruchy z pańskiego stołu? Co to
za teksty o szansach dla miasta? A może kibice ze Skandynawii zatrzymają się
w Szczecinie aby się odlać? Kupić piwo na stacji benzynowej na wylocie?
Superrrrrrrr !!! Dumny Szczecin ZYSKA !!!
Obserwuj wątek
    • Gość: gosc Re: Euro 2012 szansą również Szczecina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.07, 21:24
      Jak zwykle wszyscy przespali, szansa przeleciała koło nosa. Cóż innego można
      było się spodziewać po 4 latach rządów starego nieudacznika i jego ekipy?
      • Gość: yeboodoo Re: Euro 2012 szansą również Szczecina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.07, 22:31
        Tego samego, co po rządach obecnego nieudacznika. Niestety.
    • Gość: ~jano Euro 2012 szansą również Szczecina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.07, 21:25
      mistrzostwa świata w Niemczech też były podobno szansą dla tego nieszczęsnego
      miasta i jak zwykle z szans będą nici
      • baba_w_oknie Re: Euro 2012 szansą również Szczecina 18.04.07, 21:31
        Oj, nie zwalajcie wszystkiego na staruszka; wy kur.wa mlodzi co zrobiliscie?
        • Gość: gosc Re: Euro 2012 szansą również Szczecina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.07, 21:33
          znalazl się obrońca starczej demencji
    • Gość: andreas moze byc to katastrofa dla Szczecina IP: *.centertel.pl 18.04.07, 21:37
      w innym watku Jajco zwrócił uwage,
      ze moga nam cofnąc dotacje na inwestycje w naszym miescie,
      bo szmalu potrzeba bedzie w tamtych miastach!

      Ja raczej boje sie wzrostu kosztów materiałow, ale bardziej
      niedostatek wykonawców do powaznych inwestycji!

      Na jedno wychodzi - koszty pójda w góre - nie zrealizujemy...
      nie bedzie wykonawców - tez inwestycje nasze przepadna!

      Oby to tylko krakanie było!
    • Gość: emigriusz Re: Euro 2012 szansą również Szczecina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.07, 21:56
      dobrze ze wyjechalem za praca do wawy. tu sie przynajmniej cos dzieje mimo iz
      jest to najwieksza wies w polsce. ale pracy jest wbrod, imprezy, teatry -
      pierwsza klasa, znane nazwiska...
      przyjezdzajcie

      • Gość: Andrzej Wawa Re: Euro 2012 szansą również Szczecina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.07, 23:15
        Wiesz co, pierwszy raz powiem do szczeciniaka (pewnie z kobylanki albo innej
        wiochy) kmiocie, palancie, POjebie.
        Wieś to tworzą takie indywidua jak ty. Mam prawie 50 lat w Szczecinie
        zakochałem się ponad 40 lat temu jak przyjechałem tu z Tatą do Jego kolegi. I
        jemu stojąc przy pl. Żołnierza prawie rzuciłem się do gardła jak powiedział, że
        Szczecin to wielka wieś z tramwajami. Ja warszawiak, nie mogłem pojąć jak można
        tak mówić o własnym mieście.
        Sześć lat temu poznałem uroczą szczeciniankę, którą "porwałem" do Warszawy,
        ożeniłem się z nią. Masz palancie szczęście, że późno i śpi bo by ci napisała
        co myśli o tobie frajerku.
        To, że w Szczecinie jest tak jak jest to wasza wina, jaka była frekwencja przy
        odwoływaniu Jurczyka, jaka przy wyborach. Najlepiej siedzieć i narzekać. Jak
        tak wszyscy będą myśleć jak ty, to faktycznie miał rację ten co napisał na
        znaku "koniec miasta" w Płoni - "ostatni gasi światło".
        • Gość: JANIA Re: Euro 2012 szansą również Szczecina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.07, 08:46
          piszesz-jak pra-prawnuk pańszczyźnienego chłopa,co to mu awans społeczny (do 5
          pokolenia) zamieszał w głowie.Widać,że nigdzie nie bywałeś,nie czujesz tego co
          tworzy społeczność-czy to miejską,czy wiejską.Myślisz po warszawsku,zaściankowo-
          jakbyś mieł ciasny umysł i co najwyżej -wieczorowo uzyskaną mature!
          • Gość: AndrzejWawa Re: Euro 2012 szansą również Szczecina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.07, 19:42
            Nie wiem dziecko czy zrozumiałaś co czytasz, widać, ze jeszcze nawet
            wieczorowej matury nie posiadasz. Jak to mądrzy ludzie mawiają ja o zupie ty o
            doopie. Pewnie też dobre wiatry od Stolca przywiały cię do Szczecina i tak do
            końca nie wiesz kim jesteś. Teraz wytłumaczę ci łopatologicznie o co mi
            chodziło, tak abyś nie musiała tych swoich dwóch szarych komórek wysilać.
            Dla mnie ktoś kto obmawia miasto, które daje mu wikt i opierunek, jest
            odskocznią do lepszego życia - jest delikatnie rzecz ujmując inteligentnym
            inaczej. Odnosi się to zarówno do obywateli z poza Warszawy, którzy ją tłumnie
            nawiedzają, jak i do wszelkiej maści Polaków okupujących Irlandię, WLK.
            Brytanię i inne kraje. Nikomu nie każę aby kochał Warszawę i warszawiaków, ale
            żądam aby i nas i to Miasto szanował. Bo daje na chlebek i na to co do chlebka.
            I odnosi się to tak jak wyżej, do każdego miasta, w którym mieszkają i pracują
            ludzie spoza niego. Ty, swoimi wypowiedziami, wykazujesz, że jesteś ograniczoną
            niezdolną do racjonalnego myślenia spadkobierczynią pańszczyźnianego chłopstwa,
            pewnie przeflancowanego do Szczecina dzięki akcji Wisła. Pomyśl, jeśli jesteś w
            stanie i zastanów się nad bezmiarem własnego debilizmu. I staraj się go
            likwidować w sobie, bo może okazać się, że już za późno.
    • Gość: gryfita Komu dadzą a komu zabiorą? IP: *.szczecin.mm.pl 18.04.07, 22:07
      I z czego mamy się w Szczecinie cieszyć? Na Euro-2012 potrzeba ok.20mld euro.
      Nie da nam tego bogaty wujek z Unii Europejskiej. Część pochodzić zapewne
      będzie z UEFA i Unii Europejskiej, ale zasadniczą kasę musi przeznaczyć budżet
      państwa. A skąd biedne państwo taką kasę weźmie? Ano najprostszy i nadzwyczaj
      często praktykowany sposób, to zabieranie innym. Nie wiem co będzie z drogą S3
      panie redaktorze, z tunelem pod Świną, bo o zachodniej obwodnicy Szczecina i
      moście nad Odrą koło Polic możemy pomarzyć.Z tej decyzji mogą się cieszyć
      jedynie 4 wybrane miasta. Powstaną tam nowe stadiony, drogi, hotele, cała
      infrastuktura. My na to się złożymy, a te miasta i tak już najbogatsze dostaną
      kolejnego "kopa" do przodu. Niech pan, panie redaktorze nie czaruje, że my
      możemy też na tym zarobić. Bzdury, tylko dołożymy do tego interesu!! To decyzja
      wyłącznie polityczna.A zdecydowana większość Polaków i tak obejrzy Euro-2012
      nie na stadionach lecz w telewizorach!!
      • baba_w_oknie Re: Komu dadzą a komu zabiorą? 18.04.07, 22:12
        Miejmy nadzieje ze zbuduja nam kosciol milosierdzia bozego, z czego powinnismy
        byc zadowoleni.
        Prymat ducha nd cialem!
      • Gość: andreas Re: Komu dadzą a komu zabiorą? IP: *.centertel.pl 18.04.07, 22:15
        szczecinianie moga znaleźć prace w Poznaniu...
        przy stadionie, infrastrukturze, drogach...

        Trzeba ułatwic wyjezdzanie i przyblizyc Szczecin do Poznania czy Wrocławia
        poprzez szybka komunikacje!
        • baba_w_oknie Re: Komu dadzą a komu zabiorą? 18.04.07, 22:18
          Jachim zalatwi ulgowe bilety na PKP dla szczecinian.
          • Gość: andreas Re: Komu dadzą a komu zabiorą? IP: *.centertel.pl 18.04.07, 22:27
            zamiast szybkiego tramwaju niech pan Korzystek walczy
            o szybki i ulgowy pociag do Poznania!
            bedzie to korzystek dla szczecinian!
        • Gość: m Re: Komu dadzą a komu zabiorą? IP: 62.69.202.* 19.04.07, 01:43
          Trzaba pobierac myto
      • Gość: mini Na mistrzostwach w niemczech zostawilem 5 Euro IP: 62.69.202.* 19.04.07, 01:36
        Pewnie tyle samo zostawia kibice w Polsce
        • Gość: mer Re: Na mistrzostwach w niemczech zostawilem 5 Eur IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.04.07, 13:23
          sorry,ze to w ogole komentuje ale mysle,ze jestes glupi a wypowiedz na forum o stanie Twojego portfela i porownanie go do portfeli europejczykow jest zenujaca..takze jezeli to mialo byc pocieszenie,ze ME nie bedzie w sz-nie to wyglada na to , ze tonacy brzytwy sie chwyta..... smutno mi sie zrobilo jak przeczytalem Twoj post
      • kuwakaztanowa Re: Komu dadzą a komu zabiorą? 19.04.07, 07:42
        Całkowicie podzielam ten pogląd. Nasz region na tym straci. Jedyne wyjscie to:
        "Róbmy swoje"
      • Gość: Talbot Re: Komu dadzą a komu zabiorą? IP: *.chello.pl 19.04.07, 09:06
        Racja,że my dołożymy.
        Co do ogladania meczów w telewizji,to mam watpliwości,czy wszystkich bedzie stać
        na to oglądanie.Na bank,beda transmisje w telewizji kodowanej.
    • Gość: gryfita-bis Euro 2012 szansą również Szczecina IP: *.szczecin.mm.pl 18.04.07, 22:12
      "Od dziś codziennie będziemy zadawać naszym politykom pytanie: a co Pan/Pani
      zrobił/a, by nasze województwo wygrało Euro 2012? Tylko prosimy, nie
      mówcie: "jak się da, to się zrobi". Czekamy na konkrety: plany, daty,
      harmonogramy"
      Co pan, redaktorze Jachim za pierdoły wypisuje? Co można ugrać w tej sytuacji?
      Zaczynam wierzyć osobom twierdzącym ,że jest pan "beznajdziejnym dziennikarzem".
      • Gość: andreas Re: Euro 2012 szansą również Szczecina IP: *.centertel.pl 18.04.07, 22:20
        bodaj w 2005 roku Ukraina zaproponowała Polsce wspolne Euro,
        gdy Rosja chciała sama startowac i odmówiła Ukrainie!
        Na fali "pomaranczowej rewolucji" wybrali Polske...
        Wtedy nalezało zadawac to pytanie panie redaktorze!!!
      • Gość: jj Re: Euro 2012 szansą również Szczecina IP: 211.197.84.* 19.04.07, 09:53
        Wlasnie. Co to za glupie pytanie, jak juz i tak wlasciwie wybrano miasta. My
        mielismy szanse na reklame naszego miasta w TSR ale, jak widac nawet takiej
        imprezy nie potrafimy przygotowac. Wstyd!!!
        • Gość: titanic Re: Euro 2012 szansą również Szczecina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.07, 10:14
          Krzystek zatopi szczecińską platformę, czy to nie aby koń trojański PiS ?
    • kresen Re: Euro 2012 szansą również Szczecina 18.04.07, 22:23
      Zegnajcie : 1. tunel-most w Swinoujsciu 2.autostrado lub S-3 3.oczyszczalnio w
      Szczecinie 4.szybki tramwaju 5.przeprawo w Świętej 6.obwodnice miasta 7.inne
      Szwedzi jadąc do Poznania siku i kupkę zrobią przy S-3 w krzakach lub w
      zajeżdzie a dziewczynki obsłużą na parkingach .
    • Gość: słowik Jachim znowu kłamie? IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 18.04.07, 23:13
      To wielkie pole do POPiS-u, czyli rządzących naszym województwem partii. Od
      dziś codziennie będziemy zadawać naszym politykom pytanie: a co Pan/Pani
      zrobił/a, by nasze województwo wygrało Euro 2012?

      A gdzie to pn redaktor widzi koalicję POPIS rządzącą w naszym województwie? pan
      readktor nie zauważył po wyborach że rządzi koalicje POPSL z poparciem SLD i
      Samoobrony? i nie zauważył pan redaktor że wśród tych któzy przespali
      mistrzostwa w Szczecinie był także obecny prezydent Krzystek? Rozumiem że łątwo
      wszystkim zwalać na biednego staruszka Jurczyka ale przecież miał koło
      siebie "młoedgo wilka" Krzystka... młody to on może ciałem, bo duszą to tetryk
      a wilk z niego jak z koziej d... trąba.
      Koalicję POPIS blokuje u nas Nitras i Gawłowski a więc nawet z odpryskami z
      mistrzostw możemy się pożegnać.
      Panie Nitras, dziękujemy panu za trąbę na stanowisku prezydenta i uciekającą
      kasą i szansę do innych miast! Nitras musi odejść!
      • swantevit Kapelani beda mieli co poswiecic 18.04.07, 23:34
        i tak diablu swieczke i xiendzu ogarek..
      • Gość: andreas Re: Jachim znowu kłamie? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.04.07, 23:40
        tak jeszcze długo kamien u szyi jakim były rzady pana Jurczyka
        bedzie nam ciążył i ciągnął nas na dno...

        Racja tez, ze pan Krzystek był tez w tym zarzadzie!
        W zarzadzie pana Jurczyka!
        • swantevit Re: Jachim znowu kłamie? 18.04.07, 23:42
          Bo my w Szciecinie to taka wielka rodzina..
          i pomagamy sobie jak mozemy..
          a jak ktos nam podpadnie, to odepchniemy od piersi...
      • Gość: mikuo Re: Jachim znowu kłamie? IP: *.chello.pl 18.04.07, 23:41
        Nie no krew mnie zalewa jak czytam takie głupoty. Zejdźcie wkońcu z tego
        Krzystka i dajcie mu porządzić, ocenicie go pod koniec kadencji. Jak był
        przyogotwywany wniosek to akurat Krzystka już nie było w magistracie, więc
        tymbardziej drażni mnie takie gadanie. A jeżeli chodzi o pieniądze, to z
        pewnością będą pompowane w miasta organizatorskie, ale nie przesadzajmy, że
        zabiorą nam wszystko i tak jak po wojnie będą wozić nasze "cegły" na odbudowę
        Warszawy. To jest szansa dla całego kraju i Jachim ma racje, ze my też
        powinniśmy z tego skorzystać. Cieszę się, że jest ktoś kto rozpoczyna dyskusje
        na ważne dla naszego miasta tematy co daje efekty. A co by nie zrobić to wy i
        tak będziecie niezadowoleni. Najlepiej siedzieć na dupsku i krytykować. Ehhh
        szkoda gadać ; /
        • Gość: andreas znowu kłamie? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.04.07, 23:50
          to moze niech pan Korzystek pochwali sie
          z kim i o czym rozmawiał w Cannes,
          a nie robi z tego wielkiej tajemnicy!
          Nadto zaraz po wizycie w Cannes i ogłoszeniu sukcesu odniesionego
          na konferencji prasowej na pytanie kiedy pierwsze spotkania
          z inwestorami z Cannes... pan Nowak rzucił za pare dni!!!

          Mineło wiecej niz pare dni... i jakos nie słyszałem o spotkaniach!

          • Gość: andreas Re: znowu kłamie? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.04.07, 00:04
            pan Krzystek sobie przeciez rzadzi na urzedzie -
            wymienia dyrektorów wydziałow na swoich!
            oby miasta to nie kosztowało, jak pójda do sadu...

            Ciekawym jaka to bedzie reforma w urzedzie,
            czy tylko hop siup zmiana dup!
            Czy rzeczywiscie reforma i reorganizacja...
            • Gość: Zbędny Re: znowu kłamie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.07, 06:38
              Reformowanie wymaga koncepcji i tęgiej głowy. Wielcy reformatorzy przewaznie
              byli to ludzie kreatywni i koncepcyjni. Moim zdaniem Krzystek taki nie jest.
              Więc raczej zmiana dup a w zasadzie tytuł na wypowiedzeniu dla urzędnika
              ponieważ reorganizacja jak wiemy jest jedną z takich prawnych podstaw.
              Poza tym nie jest mi znana koncepcja tej reorganizacji ale to może być tajne.
    • Gość: rostek Re: Euro 2012 szansą również Szczecina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.07, 23:49
      Trzeba było jeszcze raz wybrać Jurczyka na prezydenta.To miasto skazane jest na
      wegetację przez swoich wspaniałych i DURNYCH mieszkańców.Tutaj nie ma szans na
      przeprowadzenie jakiegoś dobrego pomysłu.To jest WIOCHA!!!!Przykro ale to
      prawda.Tylko okruchy z pańskiego stołu.
      • Gość: andreas Re: Euro 2012 szansą również Szczecina IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.04.07, 23:53
        a jaki to był dobry pomysł, prosze podaj,
        podaj pomysł dobry, który nie został przeprowadzony przez mieszkańców!

        Chyba nie myslisz o pomysle PO połaczenia filcharmonii i opery,
        no chyba ze o pomysle ulokowania Pleciugi w Colloseum...
        na obydwa pomysły społeczenstwo sie sprzeciwiło!
        • swantevit Re: Euro 2012 szansą również Szczecina 18.04.07, 23:54
          Dobrym pomyslem byloby polaczenie "POgoni" z "Arkonia" w "Stal Stocznia"
    • Gość: gosc Re: Euro 2012 szansą również Szczecina IP: *.GtokyoFL35.vectant.ne.jp 19.04.07, 00:32
      > Dumny Szczecin stac chyba na więcej niż na okruchy z pańskiego stołu?

      A pies tracal panski stol! Najwazniejsze ze znowu pojawi sie cudowna okazja do
      odcinania kuponow przez pazernych przy wladzy politykow i ich przydupkow jak to
      ostatnio opisywalismy jakas impreze koncertowa i kto ja dostal do
      przeprowadzenia. Teraz dopiero klientela z pod ciemnej gwiazdy zawita w UM i w
      innych instytucjach u roznych politykow a ci beda ze slinotokiem czekac na te
      sfore chetnych do urwania czegos dla siebie :)))) EURO w Bolandzie ... ho ho ho
      jak fajnie bedzie :)))
      • babetle666 wlasciciele agencji towarzyskich sie ciesza 19.04.07, 02:31
        O synu Leszka Millera: biznesmeni łasili się do tego gó..arza

        G: (...) rzeczywiście była gra między Millerem a Kwaśniewskim.
        O: (...) W każdym razie rzecz idzie o to, kto powiedział, że Młody bierze
        [chodzi o syna Leszka Millera]. Bo to, że bierze to chodziło powszechnie, że
        nagabuje, że jest natrętny. A Miller [ojciec] moim zdaniem musi być w to
        zamieszany, bo on wybiela Młodego. Albo wyczuł, że jeszcze może wrócić temat
        Młodego. Bo skąd na przykład się Młody wziął przy rozmowie Belki z
        Wieczerzakiem, co telewizja pokazała. Późna pora, Pałac Prezydencki, idzie na
        spacer nad Wisłę Belka, Wieczerzak i Młody Miller. I żaden dziennikarz o to nie
        zapyta.
        G: Może pedały?
        O: Nie sądzę (...)
        O: Młody (Leszek, syn premiera Millera – red.) miał być aresztowany po powrocie
        ze Stanów na lotnisku (jesienią 2001 roku – red.). Woźniakowski (Józef,
        wiceminister skarbu, przyjaciel Millerów – red.) zap... do Stanów, żeby go
        powstrzymać. Wrócił (młody Miller) cztery miesiące później, jak Leszek był już
        premierem. A co robił w Stanach? Kto mu organizował? Kto się nim opiekował? Za
        co tam był? Sam pamiętam parę spotkań towarzyskich, na których młody gó..arz
        był oblegany przez Krauzego, Kulczyka, Staraka i to łasili się do niego, że aż
        żal było patrzyć.
        G: A ty też buzi mu dawałeś.
        O: Nie dawałem mu buzi. On jak wchodził, to już oni byli przy nim. Ludzie to
        komentowali. Nie wiem, po co oni na przyjęciu musieli go otaczać wianuszkiem.
        Przecież to byli wielcy biznesmeni, co by nie mówić. Nie szanowali się. Te
        wszystkie imprezy w Zakopanem (chodzi o sylwestra polityków lewicy z
        biznesmenami w 2002 r. – red.), z rodziną całą. To wszystko nasuwało ludziom
        skojarzenia, że to się właśnie tak toczy.

      • Gość: mieszkaniec Re: Euro 2012 szansą również Szczecina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.07, 07:34
        za Głosem
        "Szkoda, ze w żaden sposób nie skorzystamy na organizacji mistrzostw Europy. To
        jednak nie jest powód do wylewania łez. W podobnej sytuacji znalazł się przecież
        także Kraków - powiedział prezydent Szczecina Piotr Krzystek."

        panie prezydencie, nikt panu nie powiedział,że Kraków jest na liście rezerwowej,
        a my NIE ?
        szkoda,że pan już zdecydował,że NIC nie skorzystamy, niech pan lepiej się poda
        do dymisji , tak robi człowiek honoru
        • Gość: Zbędny sztabka obroń prezydneta czy nawet Ty już pass IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.07, 07:38
          >Szkoda, ze w żaden sposób nie skorzystamy na organizacji mistrzostw Europy. To
          >jednak nie jest powód do wylewania łez. W podobnej sytuacji znalazł się
          >przecież także Kraków - powiedział prezydent Szczecina Piotr Krzystek."
          Jak widać głupota nawet u młodym , dobrze zapowiadających się prawników i
          urzędników może przekraczać granice przyzwoitości :-(
    • Gość: Zbędny ambaras IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.07, 06:18
      >Gość portalu: Ambarass napisał(a):
      >Dumny Szczecin ZYSKA !!!
      Ja bym to uzupełnił. "Dumny Szczecina zyska jak pozbędzie się Krzystka".
      Publikacja GW przekuwa (próbuje) klęskę w sukces. Ostatnio takie rzeczy
      drukowały propagandowe epoki Gierka pisząc, że np owszem brakuje kiełabasy w
      sklebach ale za to jesteś liderem produkcji stali a za 10 lat to na pewno
      będziemy liderem w produkcji kiełbas.
      Czy dziennikarze GW piszący ten tekst chca wmówić, że jak wnioski zostały
      złożone w 2005 roku to od początku tej kadencji nie mozna było podjąć starań i
      uzupełnić. Tylko Krzystek lub ten sławny dyrektor sportu musieliby o tym w
      ogóle wiedzieć, musiałoby się im chcieć itd

      • sobiepan1 Re:Pan Krzystek planuje, planuje, planuje... 19.04.07, 07:53
        - Szczecin ze swoim pomysłem budowania euroboisk wykazał się ogromnym wyczuciem
        sytuacji. Zainteresowanie futbolem będzie jeszcze większe niż dotychczas. Mam
        nadzieję, że przy tworzeniu całej siatki stadionów piłkarskich w Polsce, będzie
        przychylny klimat także dla nas. Planujemy postawienie stadionu na lotnisku w
        Dąbiu. Szkoda, ze w żaden sposób nie skorzystamy na organizacji mistrzostw
        Europy. To jednak nie jest powód do wylewania łez. W podobnej sytuacji znalazł
        się przecież także Kraków - powiedział prezydent Szczecina Piotr Krzystek.

        Źródło; Głos Szczeciński

        Kto planuje, kiedy i ZA CO? Panie prezydencie! Niech pan przypilnuje
        dokończenia budowy oczyszczalni ścieków, bo i ta inwestycja jest zagożona.
        Niech się pan nie poddaje emocjom. Bo jakże, po sukcesie naszego pływaka
        planował pan budowę pływalni o wym. olimpijskich, teraz stadion na lotnisku.
        Niech pan lepiej nic nie mówi, nic nie MÓWI.


        Sobiepan
        • Gość: Doradca Dyletant Krzystek nawet w tym się nie orientuje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.07, 08:26
          napisał sobiepan1
          To jednak nie jest powód do wylewania łez. W podobnej sytuacji znalazł
          się przecież także Kraków - powiedział prezydent Szczecina Piotr Krzystek.

          Panie sobiepanie. Krzystek nie ma pojęcia najmniejszego o czym mówi i Ty też.
          Lista rezerwowa to miasta, które na pewno z tych środków też skorzystają gdyż
          nie jest znana ilość drużyn a budowle w Krakowie ruszą. Szczecin nie jest na
          tej liście a więc na pewno różnicy się o kilka ładnych miliardów od Krakowa ale
          skąd ten dyletant Krzystek ma o tym wiedzieć

          • Gość: Zbędnydlaregionu Re: Dyletant Krzystek nawet w tym się nie orientu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.07, 09:07
            Nie znam się na sporcie ale jeżeli tak jest jak piszesz tutaj to nieudacznictwo
            Krzystka jest jeszcze większe niż sądziłem.
            • Gość: widz Re: Dyletant Krzystek nawet w tym się nie orientu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.07, 09:11
              najważniejsze są stołki i jak przetrwać 4 lata, po nas choćby potop
              • Gość: JanPan Re: Dyletant Krzystek nawet w tym się nie orientu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.07, 09:12
                Ja tam uważam, że gdyby Krzystek dostał stołek członka Rady Euro 2012 to
                spróbowałby sie trochę postarać.
    • enancjo Re: kiedy to zrozumiemy.. ze jestesmy .. 19.04.07, 08:07
      .. ladnym, ale prowincjonalnym miastem, z prowincjonalnym Zarzadem
      Miasta, prowincjonalna mentalnoscia (bufonada to taka typowa cecha)
      i prowincjonalnymi ambicjami ...
      .. takie miasto najlepiej strzyze sie na jelenia i najlepiej robia
      to obcy, ktorzy tu pojawiaja sie jedynie w celu przeprowadzenia
      jakiegos przekretu, takie miasto to latwy i piekny punkt wybicia
      do startu w przyszlosc dla politycznych idiotow ktorzy je wykorzystuja
      w celu realizacji wlasnych karier politycznych i tyle miasto najczesciej
      z tego ma .. takie miasto natychmiast opuszczaja Ci, ktorym cos sie w
      zyciu udalo/stali sie troche bardziej znani ..
      .. rzeczywiscie, podzielam opinie, ze obecny Zarzad przespal temat
      Euro 2012, a i temat SUKCESU wycieczki do CANNES, najwyraznie probuje
      uspic ..

      Enancjo
      • Gość: kmicic Miasto zer... IP: *.chello.pl 19.04.07, 09:16
        takie miasto to latwy i piekny punkt wybicia
        > do startu w przyszlosc dla politycznych idiotow ktorzy je wykorzystuja
        > w celu realizacji wlasnych karier politycznych i tyle miasto najczesciej
        > z tego ma .. takie miasto natychmiast opuszczaja Ci, ktorym cos sie w
        > zyciu udalo/stali sie troche bardziej znani ..

        Czy masz na myśli Liberadzkiego, Balazsa, Piechotę, Komołowskiego,
        Napieralskiego, Brudzińskiego, Nitrasa, Zarembę, Litwińskiego - czy może kogoś
        pominąłem? I czy ktoś może wymienić jedną rzecz, którą ci panowie załatwili dla
        Szczecina, pierdząc w warszawskie stołki?
    • Gość: midat Brak odpowiedzialności urzedników i juz leżymy!! IP: *.pl 19.04.07, 08:26
      Jeśli urzędnicy nie będą ponosić odpowiedzialności za swoje decyzje dotąd będzie beznadzieja, bylejakość i wielkie nic!!!! Niestety najwieksza impreza 2007 roku - REGATY będzie wielką porażką niestety ;( , a najgorsze jest to, że nie będzie winnych i Ci sami ludzie co wtedy będą dalej odbierać kasę za kierowanie naszym życiem!!! Jak długo jeszcze??
    • Gość: Jan Pan Publikacja z FAKTu dla pana Krzystka i ekipy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.07, 09:17
      wiadomosci.onet.pl/1521746,11,item.html
      • Gość: karavka Re: Publikacja z FAKTu dla pana Krzystka i ekipy IP: *.szczecin.mm.pl 19.04.07, 09:33
        ciekawi mnie ile osób wierzyło w te ME w Polsce??? NO ile większość sobie jajca
        kreciło a teraz nagle SZOK!! DO ROBOTY LENIE SMIERDZACE anie tylko psy
        wieszacie na wszystkich co takiego zrobiliscie dla tego miasta ??? mysl co
        zrobic i jak zrobic zeby zjeść kawałek tego ogromnego tortu a nie biadolicie
        jak to bedzie zle moze w koncu ktos dostrzeze ze MARZENIA sie spełniaja bo
        takim marzeniem było własnie organizowanie ME
        • Gość: Zbędny Re: Publikacja z FAKTu dla pana Krzystka i ekipy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.07, 09:37
          To druga po Okragłym Stole taka szansa dla Polski.
          Ja juz się do roboty biorę :-) i przestaje biadolic proszę tylko o wystawienie
          zlecenia :-))
          PS
          Dzwiny sposób myslenia reprezentujesz jakby z minionej epoki. Kogo miałeś na
          mysli ?
          • Gość: Glozders Re: Publikacja z FAKTu dla pana Krzystka i ekipy IP: *.polkomtel.com.pl 19.04.07, 10:13
            Jak dla mnie to wszystkie poprzednie ekipy jak i ta obecna, nie miały wizji
            rozwoju Szczecina. Osoby na urzędzie prezydenta, muszą myśleć wizjonersko i
            strategicznie. A u nas to się kupami, śmietniskami i innymi sprawami zajmują.
            Od tego są odpowiednie komórki w magistratach i one powinny być z tego
            rozliczane. Radni też robią durne wrzuty, aby się przypucować politycznie
            zamiast zająć się sprawami gospodarczymi miasta. Jak miasto bedzie miało
            przygotowaną ofertę dla inwestorów (plan zagospodarowania przestrzennego), to
            się inwestorzy znajdą (oczywiście jak ktoś ich poszuka i przekona). Powstaną
            nowe miejsca pracy w produkcji, turystyce czy innych usługach. To spowoduje, że
            ludzie zaczną zarabiać więcej, spadnie bezrobocie i wpływy do kasy miejskiej
            wzrosną. Jak będzie kasa, będzie można zająć się halami widowiskowymi, parkami
            rozrywki, upiekszaniem miasta etc, etc, etc. W tym czasie szuka się imprez
            formatu europejskiego czy światowego, aby wspomóc te działania. Wierzyć, że się
            uda, a jak się nie uda to się nie poddawać i dalej działać. Przykład jest we
            Wrocławiu.
            U nas tylko słowa, słowa, słowa. Powstają takie fundacje jak "Durny Szczecin",
            które mają pomóc politykom.
            Do regat zostało parę miesięcy, a nie widać nic co by zmieniło wygląd miasta i
            rozwiązałoby chodźby problem dojazdu z portu. Ale poszczególne ekipy zwalają
            winę na siebie to oni nie my, my chcieliśmy ale nie mogliśmy bo...... Wymówki,
            wymówki i jeszcze raz wymówki. Większość radnych z tej kadencji była w
            poprzednich i nic nie zrobili. Może trzeba znaleźć sposób na rozliczanie ich z
            ich pracy.
            • Gość: JanPan Re: Publikacja z FAKTu dla pana Krzystka i ekipy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.07, 10:26
              Wizje są ważne ale najgorze jest to , że to tez sa po prostu lenie i nieroby
    • Gość: komuch spoko-Piechota Prezydent Sz-na-załatwi wsio IP: *.agro.ar.szczecin.pl 19.04.07, 10:52
      mistrzostwa 2012 otworzy Prezydent RP-wybrany z SLD, a Piechota otworzy nowy
      stadion w Sz-nie.I tak trzymać!
      • Gość: inny komuch Re: spoko-Piechota Prezydent Sz-na-załatwi wsio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.07, 10:57
        Zacząłeś lubić pana jacka ? Już Mu wybaczyłeś i zrozumiałeś ?
      • Gość: niekomuch Re: spoko-Piechota Prezydent Sz-na-załatwi wsio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.07, 10:58
        Gość portalu: komuch napisał(a):

        > mistrzostwa 2012 otworzy Prezydent RP-wybrany z SLD, a Piechota otworzy nowy
        > stadion w Sz-nie.I tak trzymać!

        kiepska prowokacja
        znaczy trzeba za wszelką cenę bronić Krzystka i jego kiepskich decyzji ?
        • Gość: inny komuch Re: spoko-Piechota Prezydent Sz-na-załatwi wsio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.07, 11:03
          Zawsze można wybrac Duklanowskiego z PiS (dawniej ZChN) lub Seredyńskiego z PO
          (dawniej AWS).
          • Gość: plociuch Re: spoko-Piechota Prezydent Sz-na-załatwi wsio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.07, 11:06
            Gość portalu: inny komuch napisał(a):

            > Zawsze można wybrac Duklanowskiego z PiS (dawniej ZChN) lub Seredyńskiego z PO
            > (dawniej AWS).

            zdaje się ,że Seredyński dostał nowy stołeczek od nowej władzy, a Duklanowski
            nie jest radnym ?
            • Gość: real PIS jest nowoczesną partią IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.07, 11:34
              Serdyński jest dyrektorem w Urzędzie Marszałkowskim z nadania PO a Duklanowski
              jako że jest z ZCHN to odejdzie z PIS razem z Markiem Jurkiem i nareszcie PIS
              pozbędzie się fundamentalistów i udowodni że jest nowoczesną partią, jak sam
              Jarosław Kaczyński, który ostatnio wszystkich tak pozytywnie zadziwił./
              Prezydentem Szczecina zostanie z PIS Jacyna-Witt, marszałkiem Robert Krupowicz
              i narteszcie właściwi ludzie z wizją i umiejętnością zarządzania pokażą jak się
              rządzi!
            • Gość: inny komuch Re: spoko-Piechota Prezydent Sz-na-załatwi wsio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.07, 16:40
              DUklanowski jest radnym a nawet szefem klubu pisu
      • Gość: kibic Re: spoko-Piechota Prezydent Sz-na-załatwi wsio IP: *.eranet.pl 19.04.07, 18:59
        To nie śmieszne , że Piechota załatwiłby więcej w związku z ME, wszak większość
        ekipy w PZPN ma zwiazki z lewicą. Poza tym Kzrystek nikogo nie zna i nie umie
        rozmawiać, szkoda
        • Gość: Zbędny Re: spoko-Piechota Prezydent Sz-na-załatwi wsio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.07, 19:01
          >Poza tym Kzrystek nikogo nie zna i nie umie
          >rozmawiać, szkoda

          Przesadzasz. Parę osób zna.
    • Gość: trpek Euro 2012 szansą również Szczecina IP: *.globalconnect.pl 19.04.07, 11:20
      Na pewno skorzystaja tirowki wzdluz tras przelotowych. Marne te gadanie
      o "zwyciestwie" naszego regionu. Przegralismy z kretesem i nic sie nie da
      zrobic.
    • Gość: Magness Euro 2012 szansą również Szczecina IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.04.07, 12:14
      Mądry Szczecin po szkodzie.
      Pewnie, że głównie winne są byłe władze miasta i regionu. Ale tak je sobie
      Szczecin wybierał w latach ubiegłych. Trochę konsekwencji. "Szczecin tonie"
      pisał kiedyś Newsweek. I chyba w końcu utonie.
      • lalunia696 Re: Euro 2012 szansą również Szczecina 19.04.07, 13:00
        Gość portalu: Magness napisał(a):

        > Mądry Szczecin po szkodzie.
        > Pewnie, że głównie winne są byłe władze miasta i regionu. Ale tak je sobie
        > Szczecin wybierał w latach ubiegłych. Trochę konsekwencji. "Szczecin tonie"
        > pisał kiedyś Newsweek. I chyba w końcu utonie.

        Szczecin stał na skraju przepaści, Krzystek uczynił wielki krok na przód....
    • Gość: andreas pogadalismy a teraz do rzeczy - panie prezydencie IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.04.07, 12:15
      pogadalismy, pomarudzilismy, a teraz do rzeczy...
      panie prezydencie, a jak tam sprzatanie miasta ze smieci i gówien?
      Jest sukces?
      Czy czekamy na HIT...
      • Gość: tupacz Re: pogadalismy a teraz do rzeczy - panie prezyde IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.07, 12:27
        andreas, nie czas o śmieciach , gdy stołki stygną....
    • Gość: uciekinierka Euro 2012 szansą również Szczecina IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.04.07, 12:28
      Na tranzyt przez Szczecin kibiców bym nie liczyła. Miasta, w których mają odbywać sie mecze mają lotniska. Lotnisko we Wrocławiu ma miec do 2012 nowy terminal. ja na miejscu Niemców, Szwedów czy kogo tam jeszcze wolałabym spędzić godzine lub dwie w samolocie, zwłaszcza, że ich pewnie na to stać :)
      • Gość: :-( Re: Euro 2012 szansą również Szczecina IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.04.07, 13:17
        czesc,mam 24 lata. moj tatus z racji awansu przeprowadzil sie tutaj z poznania 8 lat temu.sila rzeczy przeprowadzilem sie tu takze ja. moge z reka na sercu stwierdzic SZCZECIN JEST MIASTEM, KTORE UWSTECZNIA, POZBAWIA NADZIEI I AMBICJI. czasem mi sie wydaje,ze to taki 400 tysieczny dom starcow.mam nadzieje ze do 2012 bede z powrotem w WIELKOPOLSCE. hahahahhaha wiem co zrobicie.zaczniecie mnie krytykowac i atakowac. ludzie spojrzcie prawdzie w oczy. TO MIASTO JEST MIASTEM DLA PRACOWNIKOW BIEDRONKI, PORTU I STOCZNI a nie dla inteligentnych fleksybilnych :-p chcacych sie rozwijac i dawac cos od siebie ludzi.przykro mi ale to niestety jest prawda
        • Gość: Franc Re: Euro 2012 szansą również Szczecina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.04.07, 13:27
          Krzystek , pakuj się, co będziez tak sam siedział ?
    • Gość: Jarek Euro 2012 szansą również Szczecina IP: *.hsd1.md.comcast.net 19.04.07, 14:48
      Jak zwykle Szczecin jest piatym kolem u wozu w Polsce. Nic sie nie zmienilo od
      1945. Jesli dodamy do tego nieudolne wladze Szczecina, ktore albo nie potrafily
      albo nie chcialy promowac miasta i przyciagac investorow poniewaz nie mogly na
      tym prywatnie zarobic - mamy obraz slabego miasta. Porownajmy Wroclaw, Gdansk
      Poznan i Krakow. Po prostu wstyd. Znakomita lokalizacja, bliskosc do Niemiec i
      Szwecji - Szczecin powinien byc drugim Hamburgiem. Wladze miasta powinny
      pracowac 24 godzinny na dobe zeby sie zrehabilitowac i nadrobic zaleglosci. Nie
      czekac na Warszawe bo stolica dba tylko o siebie i cztery miasta wymienione
      wyzej.
    • Gość: Stargardzianin Euro 2012 szansą również Szczecina IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.04.07, 15:59
      Jaką szansą???dziś Wyborcza wydrukowała mape najważniejszych dróg do
      zrealizowania przed Euro 2012 i nie ma tam ani jednego kilometra drogi w naszym
      województwie!!
    • Gość: andreas nie bedzie dodatkowych funduszy! Zabiora nam? IP: *.centertel.pl 19.04.07, 18:21
      wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,4072991.html

      "- Nie ma odrębnych środków z Unii Europejskiej na piłkarskie mistrzostwa
      Europy w 2012 r. Pieniądze musimy wygospodarować z przyznanych nam już
      funduszy - powiedział premier Jarosław Kaczyński. Dodał, że Polska będzie
      musiała "sięgnąć" też do środków własnych."

      jajvco Wielkanocne obawiam sie, ze miałes racje!
      Ale ja też - bedzie wiec dla nas czas trudny!!

      panie Krzystek realizuj pan inwestycje teraz, jak najszybciej co sie da!
      Bo zaraz pozabieraja!!!

      Nie zwlekaj pan panie Krzystek, bo nie bedzie nic...
    • Gość: smutny Re: Euro 2012 szansą również Szczecina IP: *.eranet.pl 19.04.07, 18:55
      Krzystek - Ofiara Losu, czemu nie bierze się do roboty , przecież dla miasta
      trzeba pracowac ? samo nie spadnie - to nie mieszkanko od Wojewody za darmo
    • Gość: Jarecki S Szczecin piatym kolem w wozie od 1945 IP: *.hsd1.md.comcast.net 19.04.07, 20:16
      Jak zwykle Szczecin jest piatym kolem w wozie. Nic sie nie zmienilo od
      1945. Jesli dodamy do tego nieudolne wladze Szczecina, ktore albo nie potrafily
      albo nie chcialy promowac miasta i przyciagac investorow poniewaz nie mogly na
      tym prywatnie zarobic - mamy obraz slabego miasta. Porownajmy Wroclaw, Gdansk
      Poznan i Krakow. Po prostu wstyd. Znakomita lokalizacja, bliskosc do Niemiec i
      Szwecji - Szczecin powinien byc drugim Hamburgiem. Wladze miasta powinny
      pracowac 24 godzinny na dobe zeby sie zrehabilitowac i nadrobic zaleglosci. Nie
      czekac na Warszawe bo stolica dba tylko o siebie i cztery miasta wymienione
      wyzej.
      • Gość: do Andreasa Re: Szczecin piatym kolem w wozie od 1945 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.04.07, 23:04
        dzięki za uznanie w moich proroczych - być może nie prawdziwych - konfabulacjach
        bo,
        tak niestety będzie, i musimy się z tym pogodzić,
        nasz szczeciński patriotyzm (lokalny) na parę lat trza wpuścić w kieszeń,
        i wszcząć ( to fajne słowo) pracę u podstaw,
        może coś tam zyskamy, jak piszą inni szanowni internauci
        na przejazdach skandynawów i braci niemieckiej przez nasze piękne miasto,
        i tyle...
        a na razie mamy shipy regatowe,
        i nie wypadało by, gdybyśmy dali na tym polu dupy.
        więc do dzieła!
        • andreas.007 Re: Szczecin piatym kolem w wozie od 1945 19.04.07, 23:27
          i tu sie zgadzam,
          płaczemy za EURO, a moze spieprzymy Reagate....


          Jak to mówia lepszy wróbel w garsci...
          niz kanarek na dachu!
          • Gość: Jarecki S Re: Szczecin piatym kolem w wozie od 1945 IP: *.hsd1.md.comcast.net 20.04.07, 01:05
            Takie 3 przyklady, ze Warszawe nigdy nie obchodzily losy Szczecina. Od 1945:

            - niewybudowano hali widowskowo-sportowej
            - Dworzec Glowny to proprostu wstyd. Nigdy na dobre nie zostal unowoczesniony.
            Piekna wizytowka miasta.
            - "nie" dla autostrad, dajcie Szczecinowi drogi szybkiego ruchu

            Dlaczego wladze Szczecina nie moga sie postawic stolicy i zabronic Warszawie
            traktowania Szczecina jak prowincji? Potrzeba sily przebicia i silnego lobby
            dla miasta.
            • Gość: andreas niestety Szczecin ostatnimi laty zawsze w opozycji IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.04.07, 08:53
              nietety liczy sie polityka,
              a władze Szczecina zawsze w opozycji do rzadu!
              No, przynajmniej w ostatnich latach...
              trudno jest wtedy, szczególnie gdy rzadza politycy,
              a prezydent w tydzien po wyborach wybiera partie PO,
              ba dostaje tam stanowiska w strukturach regionalnych i miejskich...
              staje sie wiztytówka partyjna!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka