Gość: Ambarass
IP: *.devs.futuro.pl
18.04.07, 21:00
Przepraszam, czy ciągle jesteśmy Dumnym Szczecinem, czy już tylko Szczecinem?
Dumny Szczecin stac chyba na więcej niż na okruchy z pańskiego stołu? Co to
za teksty o szansach dla miasta? A może kibice ze Skandynawii zatrzymają się
w Szczecinie aby się odlać? Kupić piwo na stacji benzynowej na wylocie?
Superrrrrrrr !!! Dumny Szczecin ZYSKA !!!