Dodaj do ulubionych

Rozstrzygnął się już konkurs na Dyrektora Opery ?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.07, 12:04
Kto nim został i kto pretenduje na artystycznego teraz ?
Obserwuj wątek
    • Gość: mops Re: Rozstrzygnął się już konkurs na Dyrektora Ope IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.05.07, 12:48
      konkurs rozstrzygnal sie juz przed jego ogloszeniem, wiec chyba wiadomo kto wygral :-)/ :-((((
      • Gość: meloman Re: Rozstrzygnął się już konkurs na Dyrektora Ope IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.07, 13:06
        nie rozumiem... więc kto ?
        • andreas.007 Re: Rozstrzygnął się już konkurs na Dyrektora Ope 14.05.07, 14:09
          jakis kulturalny pewnie - nie tam zaden kabareciarz...
          • Gość: fagot Re: Rozstrzygnął się już konkurs na Dyrektora Ope IP: *.chello.pl 14.05.07, 18:48
            Na razie zapuszkowali zboczeńca , co był z rekomendacji Sztarka.
            przypominam sobie ,że pan informatyk był zawsze zapracowany.
            • Gość: ? Re: Rozstrzygnął się już konkurs na Dyrektora Ope IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.05.07, 19:04
              ość portalu: fagot napisał(a):

              > Na razie zapuszkowali zboczeńca , co był z rekomendacji Sztarka.

              A ty zawsze wiesz, kto co lubi w tych sprawach?
              Pytasz czy sami ci się zwierzają?

            • Gość: niePOpieram Re: Rozstrzygnął się już konkurs na Dyrektora Ope IP: *.smsnet.pl 14.05.07, 20:04
              Gość portalu: fagot napisał(a):

              > Na razie zapuszkowali zboczeńca , co był z rekomendacji Sztarka.


              Inne zrodla donosza, ze byl zarekomendowany Sztarkowi przez .. Urzad
              Wojewodzki. Zmienia to cos ?
            • Gość: Zar Re: Rozstrzygnął się już konkurs na Dyrektora Ope IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.07, 22:10
              Uważaj lepiej na zboczeńca, który sie czai w konkursie na dyrektora, bo może
              zaszkodzic i Tobie, chociaz Ty masz juz swoje lata...
    • Gość: XX Re: Rozstrzygnął się już konkurs na Dyrektora Ope IP: *.globalconnect.pl 14.05.07, 19:10
      Wyniki konkursu jutro po południu. Jest 6 kandydatow: J. Kraszewski, H. Tritt,
      P. Klimek, W. Kunc, T. Żmijewski oraz Z. Kułagowski z Koszalina.
      Można juz zakładac się u bukmacherów.
      A zboczeńca znaleźli naprawdę. Kopiował i rozprowadzał pornografię pedofilską.
      Jest aresztowany i wszystkie media o tym huczą.
      • Gość: fagot Re: Rozstrzygnął się już konkurs na Dyrektora Ope IP: *.chello.pl 14.05.07, 20:17
        Policja powinna sprawdzić kto rzeczywiście załatwiał prace zboczeńcowi.
        Niezła siatka, a w całej europie szukają 4letniej dziewczynki z Angli
        która została porwana przez pedofili. Co za zwierze , i wykorzystywał do tego
        sprzęt za naszych podatków. Jak się to zwierze nazywało? Gdzie pracował
        poprzednio?
        • Gość: :))) Re: Rozstrzygnął się już konkurs na Dyrektora Ope IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.05.07, 20:40
          Gość portalu: fagot napisał(a):

          > Policja powinna sprawdzić kto rzeczywiście załatwiał prace zboczeńcowi.

          Ty chory jesteś czy tak cięty na Sztarka???
          To jeszcze sprawdzić sąsiadów, kolegów z pracy, pana z kiosku
          i panią z warzywniaka, gdzie kupował rzodkiewkę... :))))

          Mnie tylko zstanawia, że tak jakoś przed konkursem zaczęli po kompach
          grzebać...
          To wielki problem podrzucić?

          A człowiek nie został jeszcze skazany...Ja go nie bronię, na oczy
          nie widziałem, ale niewiele jeszcze wiadomo.
          • Gość: hmm... Re: Rozstrzygnął się już konkurs na Dyrektora Ope IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.07, 23:01
            A teraz pomówcie trochę o muzyce poziomie i planach
            • andreas.007 Re: Rozstrzygnął się już konkurs na Dyrektora Ope 14.05.07, 23:44
              muzyka jest w porzo, a planów nie ma, bo dyrektor dopiero ustali!
              Wystarczy?
              • Gość: * Re: Hej, Kunc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.05.07, 10:34
                Jeśli mimo wszystko wsadzą cię na stołek, pamiętaj, że ja
                osobiście się brzydzę i znam paru też obrzydzonych.
                Dla mnie koniec opery w tym mieście, na widowni nie usiądę.
                Nie zamierzam oglądać sz...y, która stosuje takie metody.
                Strata żadna, bo z ciebie muzyk żaden.
                • Gość: meloman Re: Hej, Kunc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.07, 11:15
                  Nie wiem kim jesteś, ale jesteś bar....em, bo jak nic wspólnego nie mam z Kucem.
                  Co za ludzie, co za naród ?? O, mój , Boże ! Tyle wścieklizny chodzi po ziemi...
    • Gość: gracz proponuję zakład IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.07, 23:39
      Dyrektorem będzie Warcisław Kunc i tyle. W zakładach bukmacherskich przyjmuję
      zakład 10 000 do 1, obstawiając Kunca? Kto wchodzi w grę?
      • Gość: Gość Re: proponuję zakład IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.07, 00:31
        To byłby naprawde wstyd i smród ostatni z możliwych - po tym wszystkim, co
        obecna władza nawyrabiała z Kuncem w miescie i operze. To byłaby totalna
        kompromitacja i jego i ich!
        • Gość: obserwator Re: proponuję zakład IP: *.sysnet.pl 15.05.07, 08:16
          To byłaby totalna
          > kompromitacja i jego i ich!

          nie pierwsza i nie ostatnia
          • Gość: fagot Re: proponuję zakład IP: *.chello.pl 15.05.07, 08:28
            Nie zapomne nigdy jak SLDowscy kumotrzy wyrzucali Kunca, a wcześniej
            Stanisława Krzywickiego z Książnicy , styl prawdziwie bolszewicki.
            Precz z komuną i degeneratami w Operze.
            • Gość: Paszczor Re: proponuję zakład IP: *.szczecin.mm.pl 15.05.07, 09:17
              Kunc to chociaż facet z jajami i polotem, teraz po zatrzymaniu kolegi
              dyr.Sztarka- informatyka z opery chociaz postow plujących na Kunca mniej , byc
              morze sprawdzajac paszkwile na forum GW ktoś poobserwował łacza Opery - co
              przez nie idzie , i złapali pedofila przy okazji ?
              • Gość: zastraszony Re: proponuję zakład IP: *.sysnet.pl 15.05.07, 09:26
                byc
                > morze sprawdzajac paszkwile na forum GW ktoś poobserwował łacza Opery - co
                > przez nie idzie , i złapali pedofila przy okazji ?

                służby sprawnie działają
              • Gość: buahahaha Re: proponuję zakład IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.05.07, 10:04
                Gość portalu: Paszczor napisał(a):

                > morze sprawdzajac paszkwile na forum GW

                Jakie morze? Bałtyckie? Buahahaha. Prokuncowi analfabeci.

                A kunc miał świetne układy z komuchami, jeszcze w latach 90tych.
                Tak samo do nich latał jak teraz do POwców. To jest facet bez twarzy.
                • Gość: realista Re: proponuję zakład IP: *.sysnet.pl 15.05.07, 10:08
                  > A kunc miał świetne układy z komuchami, jeszcze w latach 90tych.
                  > Tak samo do nich latał jak teraz do POwców. To jest facet bez twarzy.

                  jak większość,tych którzy byli w SLD, a teraz awansują dzięki PO, takim twarz
                  nie potrzebna , im wystarczają pieniądze i władza
            • Gość: Ir Re: proponuję zakład IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.07, 09:37
              Oj biedaczku, biedaczku. SLDowscy kumotrzy byli właśnie mocodawcami i Kunca i
              Krzywickiego przez dziesieciolecia - juz zapomniałeś? I trudno o tych doch nie
              powiedzieć, że to dopiero degeneraci... Chyba ich nie znałeś nawet z widzenia!
            • Gość: ? Re: proponuję zakład IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.05.07, 10:05
              Gość portalu: fagot napisał(a):

              > Nie zapomne nigdy jak SLDowscy kumotrzy wyrzucali Kunca, a wcześniej
              > Stanisława Krzywickiego z Książnicy , styl prawdziwie bolszewicki.
              > Precz z komuną i degeneratami w Operze.

              Masz pamięć krótką czy wybiórczą? Nie pamiętasz jak "sldowscy kumotrzy"
              Kunca na tym stołku posadzili?
              • Gość: fagot Re: proponuję zakład IP: *.chello.pl 15.05.07, 10:48
                to było kilkanaście lat temu mogę nie pamiętać, bardziej mi pasuje ,
                że to ludzie z UD obsadzali stanowiska. Ale wszyscy uznali że Kunc to najlepsza
                kandydatura, wychodził poza ramy , doił z miasta pieniadze, ale z teatru
                muzycznego zrobił Operę. Byłem na kilku fantastycznych przedsięwzięciach nie
                (projektach} i będe je pamiętał. Mam w rodzinie bliską osobe , która nie
                wróciła z morza i za te koncerty bardzo będę dziękował Kuncowi.
                I dobrze pamietam w jaki sposób banda z SLD wyrzucała go ze stanowiska.
                • Gość: . Re: proponuję zakład IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.05.07, 11:01
                  Jak przyszedł Kunc to juz byla opera, nie pleć.

                  A poza ramy wychodził, prawda. Przyzwoitości.

                  "Dla tych, ktorzy nie wrócili z morza" wcale nie było jego pomysłem,
                  ale chętnie go sobie przypisał. I wprowadził w czyn.

                  Gość portalu: fagot napisał(a):

                  . Ale wszyscy uznali że Kunc to najlepsza
                  >
                  > kandydatura,

                  Jedyna. Żadnego konkursu nie było.
                  • Gość: fagot Re: proponuję zakład IP: *.chello.pl 15.05.07, 11:09
                    Zmienił nazwę na Opera na Zamku, takim sposobem też podnosi sie wartość.
                    Jeżeli chodzi o Przyzwoitość to mamy różne pojęcie przyzwoitości , ty rozumiem
                    jesteś za przyzwoitością marszałka Nowickiego i stylem w jaki sposób wyrzucał
                    zasłużonych ludzi dla Szczecina (Krzywicki) . Kunc nie blatował sie z
                    dechonosami , może to była jego wada.
                    • Gość: . Re: proponuję zakład IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.05.07, 11:20
                      Nie jestem za żadnymi politykami.

                      Mówię o ludzkiej przyzwoitości. Moralności. Etyce. Jak to tam chcesz
                      nazwać.

                      Kunc dla osiągnięcia celu jest w stanie zrobić WSZYSTKO.


                      A co do nazwy, to Kunc może sobie zmienić koło w aucie.
                      Zrobił to organ założycielski. Kunc nie jest jeszcze właścicielem opery.
                      Nie przypisuj mu rzeczy, które są poza jego zasięgiem.
            • Gość: meloman Re: proponuję zakład IP: *.chello.pl 16.05.07, 00:12
              Gość portalu: fagot napisał(a):

              > Nie zapomne nigdy jak SLDowscy kumotrzy wyrzucali Kunca, a wcześniej
              > Stanisława Krzywickiego z Książnicy , styl prawdziwie bolszewicki.

              Oszalałeś?!?!?! Toż Stasiu Krzywicki był powołany na stanowisko w Książnicy
              przez nieboszczkę Siłę Przewodnią Narodu Polskiego, więc jako filar komunizmu w
              Szczecinie miał się jak pączek w maśle za rządów czerwonych. A że akurat
              stuknął mu wiek emerytalny (i Alzheimer) za kadencji SLD - tak akurat wypadło.
              Gdyby był młodszy, wyleciałby teraz z hukiem, obrywając po siwym łbie teczką z
              IPN-u - wtedy dopiero mógłbyś mówić o bolszewickim stylu...
    • redakcja_gw_szczecin Re: Rozstrzygnął się już konkurs na Dyrektora Ope 15.05.07, 12:25
      miasta.gazeta.pl/szczecin/1,34939,4132173.html
      • Gość: Meloman Re: Rozstrzygnął się już konkurs na Dyrektora Ope IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.07, 23:32
        Rozpocząłem ten wątek i jestem sam nie rad.
        Jaka degradacjia społeczno-profesjonalna opętała to biedne miasto ?

        Współczuję z powodu wyboru. Jest to zły, moim zdaniem, bardzo zły wybór !
        • Gość: :( Re: Rozstrzygnął się już konkurs na Dyrektora Ope IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.05.07, 23:36
          Bardzo zły wybór.
          Poziom w dół.

          :(

          Ja też współczuję z powodu wyboru. Strajkujcie!
          • Gość: Gratuleje Re: Rozstrzygnął się już konkurs na Dyrektora Ope IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.07, 23:39
            Spolityzowali wreszcie urzędasy i kulturę. Bravo !

            Szkoda, że Lenin teraz nie może zadyrygować, bo...nie żyje.

            Już lepiej byłoby Tuska postawić za pulpit dyrygenci, więcej by zrobił dobrego
            dla orkiestry.
            Zły wybór, bardzo zły wybór.
            • Gość: fagot Re: Rozstrzygnął się już konkurs na Dyrektora Ope IP: *.chello.pl 16.05.07, 10:07
              W Bydgoszczy i Szwed najbliższe domy koncertowo- widowiskowe zapraszam.
              • Gość: ola Re: Rozstrzygnął się już konkurs na Dyrektora Ope IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.05.07, 11:13
                Dziękujemy, może wpadniemy. A co grasz?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka