Gość: meloman IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.07, 12:04 Kto nim został i kto pretenduje na artystycznego teraz ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mops Re: Rozstrzygnął się już konkurs na Dyrektora Ope IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.05.07, 12:48 konkurs rozstrzygnal sie juz przed jego ogloszeniem, wiec chyba wiadomo kto wygral :-)/ :-(((( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: meloman Re: Rozstrzygnął się już konkurs na Dyrektora Ope IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.07, 13:06 nie rozumiem... więc kto ? Odpowiedz Link Zgłoś
andreas.007 Re: Rozstrzygnął się już konkurs na Dyrektora Ope 14.05.07, 14:09 jakis kulturalny pewnie - nie tam zaden kabareciarz... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fagot Re: Rozstrzygnął się już konkurs na Dyrektora Ope IP: *.chello.pl 14.05.07, 18:48 Na razie zapuszkowali zboczeńca , co był z rekomendacji Sztarka. przypominam sobie ,że pan informatyk był zawsze zapracowany. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ? Re: Rozstrzygnął się już konkurs na Dyrektora Ope IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.05.07, 19:04 ość portalu: fagot napisał(a): > Na razie zapuszkowali zboczeńca , co był z rekomendacji Sztarka. A ty zawsze wiesz, kto co lubi w tych sprawach? Pytasz czy sami ci się zwierzają? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niePOpieram Re: Rozstrzygnął się już konkurs na Dyrektora Ope IP: *.smsnet.pl 14.05.07, 20:04 Gość portalu: fagot napisał(a): > Na razie zapuszkowali zboczeńca , co był z rekomendacji Sztarka. Inne zrodla donosza, ze byl zarekomendowany Sztarkowi przez .. Urzad Wojewodzki. Zmienia to cos ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zar Re: Rozstrzygnął się już konkurs na Dyrektora Ope IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.07, 22:10 Uważaj lepiej na zboczeńca, który sie czai w konkursie na dyrektora, bo może zaszkodzic i Tobie, chociaz Ty masz juz swoje lata... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XX Re: Rozstrzygnął się już konkurs na Dyrektora Ope IP: *.globalconnect.pl 14.05.07, 19:10 Wyniki konkursu jutro po południu. Jest 6 kandydatow: J. Kraszewski, H. Tritt, P. Klimek, W. Kunc, T. Żmijewski oraz Z. Kułagowski z Koszalina. Można juz zakładac się u bukmacherów. A zboczeńca znaleźli naprawdę. Kopiował i rozprowadzał pornografię pedofilską. Jest aresztowany i wszystkie media o tym huczą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fagot Re: Rozstrzygnął się już konkurs na Dyrektora Ope IP: *.chello.pl 14.05.07, 20:17 Policja powinna sprawdzić kto rzeczywiście załatwiał prace zboczeńcowi. Niezła siatka, a w całej europie szukają 4letniej dziewczynki z Angli która została porwana przez pedofili. Co za zwierze , i wykorzystywał do tego sprzęt za naszych podatków. Jak się to zwierze nazywało? Gdzie pracował poprzednio? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :))) Re: Rozstrzygnął się już konkurs na Dyrektora Ope IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.05.07, 20:40 Gość portalu: fagot napisał(a): > Policja powinna sprawdzić kto rzeczywiście załatwiał prace zboczeńcowi. Ty chory jesteś czy tak cięty na Sztarka??? To jeszcze sprawdzić sąsiadów, kolegów z pracy, pana z kiosku i panią z warzywniaka, gdzie kupował rzodkiewkę... :)))) Mnie tylko zstanawia, że tak jakoś przed konkursem zaczęli po kompach grzebać... To wielki problem podrzucić? A człowiek nie został jeszcze skazany...Ja go nie bronię, na oczy nie widziałem, ale niewiele jeszcze wiadomo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hmm... Re: Rozstrzygnął się już konkurs na Dyrektora Ope IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.07, 23:01 A teraz pomówcie trochę o muzyce poziomie i planach Odpowiedz Link Zgłoś
andreas.007 Re: Rozstrzygnął się już konkurs na Dyrektora Ope 14.05.07, 23:44 muzyka jest w porzo, a planów nie ma, bo dyrektor dopiero ustali! Wystarczy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: * Re: Hej, Kunc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.05.07, 10:34 Jeśli mimo wszystko wsadzą cię na stołek, pamiętaj, że ja osobiście się brzydzę i znam paru też obrzydzonych. Dla mnie koniec opery w tym mieście, na widowni nie usiądę. Nie zamierzam oglądać sz...y, która stosuje takie metody. Strata żadna, bo z ciebie muzyk żaden. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: meloman Re: Hej, Kunc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.07, 11:15 Nie wiem kim jesteś, ale jesteś bar....em, bo jak nic wspólnego nie mam z Kucem. Co za ludzie, co za naród ?? O, mój , Boże ! Tyle wścieklizny chodzi po ziemi... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gracz proponuję zakład IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.07, 23:39 Dyrektorem będzie Warcisław Kunc i tyle. W zakładach bukmacherskich przyjmuję zakład 10 000 do 1, obstawiając Kunca? Kto wchodzi w grę? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Re: proponuję zakład IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.07, 00:31 To byłby naprawde wstyd i smród ostatni z możliwych - po tym wszystkim, co obecna władza nawyrabiała z Kuncem w miescie i operze. To byłaby totalna kompromitacja i jego i ich! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obserwator Re: proponuję zakład IP: *.sysnet.pl 15.05.07, 08:16 To byłaby totalna > kompromitacja i jego i ich! nie pierwsza i nie ostatnia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fagot Re: proponuję zakład IP: *.chello.pl 15.05.07, 08:28 Nie zapomne nigdy jak SLDowscy kumotrzy wyrzucali Kunca, a wcześniej Stanisława Krzywickiego z Książnicy , styl prawdziwie bolszewicki. Precz z komuną i degeneratami w Operze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paszczor Re: proponuję zakład IP: *.szczecin.mm.pl 15.05.07, 09:17 Kunc to chociaż facet z jajami i polotem, teraz po zatrzymaniu kolegi dyr.Sztarka- informatyka z opery chociaz postow plujących na Kunca mniej , byc morze sprawdzajac paszkwile na forum GW ktoś poobserwował łacza Opery - co przez nie idzie , i złapali pedofila przy okazji ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zastraszony Re: proponuję zakład IP: *.sysnet.pl 15.05.07, 09:26 byc > morze sprawdzajac paszkwile na forum GW ktoś poobserwował łacza Opery - co > przez nie idzie , i złapali pedofila przy okazji ? służby sprawnie działają Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: buahahaha Re: proponuję zakład IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.05.07, 10:04 Gość portalu: Paszczor napisał(a): > morze sprawdzajac paszkwile na forum GW Jakie morze? Bałtyckie? Buahahaha. Prokuncowi analfabeci. A kunc miał świetne układy z komuchami, jeszcze w latach 90tych. Tak samo do nich latał jak teraz do POwców. To jest facet bez twarzy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: realista Re: proponuję zakład IP: *.sysnet.pl 15.05.07, 10:08 > A kunc miał świetne układy z komuchami, jeszcze w latach 90tych. > Tak samo do nich latał jak teraz do POwców. To jest facet bez twarzy. jak większość,tych którzy byli w SLD, a teraz awansują dzięki PO, takim twarz nie potrzebna , im wystarczają pieniądze i władza Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ir Re: proponuję zakład IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.07, 09:37 Oj biedaczku, biedaczku. SLDowscy kumotrzy byli właśnie mocodawcami i Kunca i Krzywickiego przez dziesieciolecia - juz zapomniałeś? I trudno o tych doch nie powiedzieć, że to dopiero degeneraci... Chyba ich nie znałeś nawet z widzenia! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ? Re: proponuję zakład IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.05.07, 10:05 Gość portalu: fagot napisał(a): > Nie zapomne nigdy jak SLDowscy kumotrzy wyrzucali Kunca, a wcześniej > Stanisława Krzywickiego z Książnicy , styl prawdziwie bolszewicki. > Precz z komuną i degeneratami w Operze. Masz pamięć krótką czy wybiórczą? Nie pamiętasz jak "sldowscy kumotrzy" Kunca na tym stołku posadzili? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fagot Re: proponuję zakład IP: *.chello.pl 15.05.07, 10:48 to było kilkanaście lat temu mogę nie pamiętać, bardziej mi pasuje , że to ludzie z UD obsadzali stanowiska. Ale wszyscy uznali że Kunc to najlepsza kandydatura, wychodził poza ramy , doił z miasta pieniadze, ale z teatru muzycznego zrobił Operę. Byłem na kilku fantastycznych przedsięwzięciach nie (projektach} i będe je pamiętał. Mam w rodzinie bliską osobe , która nie wróciła z morza i za te koncerty bardzo będę dziękował Kuncowi. I dobrze pamietam w jaki sposób banda z SLD wyrzucała go ze stanowiska. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: proponuję zakład IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.05.07, 11:01 Jak przyszedł Kunc to juz byla opera, nie pleć. A poza ramy wychodził, prawda. Przyzwoitości. "Dla tych, ktorzy nie wrócili z morza" wcale nie było jego pomysłem, ale chętnie go sobie przypisał. I wprowadził w czyn. Gość portalu: fagot napisał(a): . Ale wszyscy uznali że Kunc to najlepsza > > kandydatura, Jedyna. Żadnego konkursu nie było. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fagot Re: proponuję zakład IP: *.chello.pl 15.05.07, 11:09 Zmienił nazwę na Opera na Zamku, takim sposobem też podnosi sie wartość. Jeżeli chodzi o Przyzwoitość to mamy różne pojęcie przyzwoitości , ty rozumiem jesteś za przyzwoitością marszałka Nowickiego i stylem w jaki sposób wyrzucał zasłużonych ludzi dla Szczecina (Krzywicki) . Kunc nie blatował sie z dechonosami , może to była jego wada. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: proponuję zakład IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.05.07, 11:20 Nie jestem za żadnymi politykami. Mówię o ludzkiej przyzwoitości. Moralności. Etyce. Jak to tam chcesz nazwać. Kunc dla osiągnięcia celu jest w stanie zrobić WSZYSTKO. A co do nazwy, to Kunc może sobie zmienić koło w aucie. Zrobił to organ założycielski. Kunc nie jest jeszcze właścicielem opery. Nie przypisuj mu rzeczy, które są poza jego zasięgiem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: meloman Re: proponuję zakład IP: *.chello.pl 16.05.07, 00:12 Gość portalu: fagot napisał(a): > Nie zapomne nigdy jak SLDowscy kumotrzy wyrzucali Kunca, a wcześniej > Stanisława Krzywickiego z Książnicy , styl prawdziwie bolszewicki. Oszalałeś?!?!?! Toż Stasiu Krzywicki był powołany na stanowisko w Książnicy przez nieboszczkę Siłę Przewodnią Narodu Polskiego, więc jako filar komunizmu w Szczecinie miał się jak pączek w maśle za rządów czerwonych. A że akurat stuknął mu wiek emerytalny (i Alzheimer) za kadencji SLD - tak akurat wypadło. Gdyby był młodszy, wyleciałby teraz z hukiem, obrywając po siwym łbie teczką z IPN-u - wtedy dopiero mógłbyś mówić o bolszewickim stylu... Odpowiedz Link Zgłoś
redakcja_gw_szczecin Re: Rozstrzygnął się już konkurs na Dyrektora Ope 15.05.07, 12:25 miasta.gazeta.pl/szczecin/1,34939,4132173.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Meloman Re: Rozstrzygnął się już konkurs na Dyrektora Ope IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.07, 23:32 Rozpocząłem ten wątek i jestem sam nie rad. Jaka degradacjia społeczno-profesjonalna opętała to biedne miasto ? Współczuję z powodu wyboru. Jest to zły, moim zdaniem, bardzo zły wybór ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :( Re: Rozstrzygnął się już konkurs na Dyrektora Ope IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.05.07, 23:36 Bardzo zły wybór. Poziom w dół. :( Ja też współczuję z powodu wyboru. Strajkujcie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gratuleje Re: Rozstrzygnął się już konkurs na Dyrektora Ope IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.07, 23:39 Spolityzowali wreszcie urzędasy i kulturę. Bravo ! Szkoda, że Lenin teraz nie może zadyrygować, bo...nie żyje. Już lepiej byłoby Tuska postawić za pulpit dyrygenci, więcej by zrobił dobrego dla orkiestry. Zły wybór, bardzo zły wybór. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fagot Re: Rozstrzygnął się już konkurs na Dyrektora Ope IP: *.chello.pl 16.05.07, 10:07 W Bydgoszczy i Szwed najbliższe domy koncertowo- widowiskowe zapraszam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ola Re: Rozstrzygnął się już konkurs na Dyrektora Ope IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.05.07, 11:13 Dziękujemy, może wpadniemy. A co grasz? Odpowiedz Link Zgłoś