Gość: szukająca
IP: *.smsnet.pl
16.06.07, 09:23
Witam,
Czy moze ktoś się orientuje jakiej pensji na stanowisku podinspektora można
się spodziewać w wojewódzkim urzędzie pracy w Szczecinie? Słyszałam, że pensje
tam sa stosunkowo wyzsze niz w innych urzędach? Pozdr