Dodaj do ulubionych

Zarobki w WUP

IP: *.smsnet.pl 16.06.07, 09:23
Witam,
Czy moze ktoś się orientuje jakiej pensji na stanowisku podinspektora można
się spodziewać w wojewódzkim urzędzie pracy w Szczecinie? Słyszałam, że pensje
tam sa stosunkowo wyzsze niz w innych urzędach? Pozdr
Obserwuj wątek
    • Gość: sefa Re: Zarobki w WUP IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.06.07, 10:26
      Jak należysz do PO to 50% wyższe. miniumum 50%

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka