Dodaj do ulubionych

Koncert LURY

IP: *.zce.szczecin.pl 17.09.07, 09:51
Jak podobał Wam się koncert LURY na Zamku? Mi bardzo - piękny głos i taniec.
Tylko jedno ale...Dlaczego nie zaśpiewała piosenki, która promuje jej płytę?
"Posana" była wciaz nadawana w Radiu Szczecin a na koncercie jej nie było. To
dla mnie baaardzo dziwne.
Obserwuj wątek
    • anamar Re: Koncert LURY 17.09.07, 11:17
      lura była rewelacyjna!głos i taniec na najwyższym poziomie,wspaniały kontakt z
      publicznością.bardzo mi się podobało!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka