Gość: Nicka
IP: *.zce.szczecin.pl
17.09.07, 09:51
Jak podobał Wam się koncert LURY na Zamku? Mi bardzo - piękny głos i taniec.
Tylko jedno ale...Dlaczego nie zaśpiewała piosenki, która promuje jej płytę?
"Posana" była wciaz nadawana w Radiu Szczecin a na koncercie jej nie było. To
dla mnie baaardzo dziwne.