henio56 24.10.07, 20:00 i cały jestem obolały deser.gazeta.pl/deser/1,83453,4607819.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
swantevit Re: teraz już wiem dlaczego tak wcześnie wstaję 24.10.07, 20:08 nie konfabuluj! Stary jestes, prostata cie gniecie i lac ci sie chce... Odpowiedz Link Zgłoś
henio56 Re: teraz już wiem dlaczego tak wcześnie wstaję 24.10.07, 20:17 he,he, leję chyba w normie, ale pewnie z tą starością masz rację. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zbędny Re: teraz już wiem dlaczego tak wcześnie wstaję IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.07, 20:13 Heniu. Kto rano wstaje temu Pan Bóg daje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiełbaska Re: teraz już wiem dlaczego tak wcześnie wstaję IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.07, 20:28 Albo kot. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: selawi Re: teraz już wiem dlaczego tak wcześnie wstaję IP: 83.18.220.* 24.10.07, 23:04 mi kot. a nawet dwa. Odpowiedz Link Zgłoś
henio56 Re: teraz już wiem dlaczego tak wcześnie wstaję 25.10.07, 05:56 zoofile,he,he Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: selawi Re: teraz już wiem dlaczego tak wcześnie wstaję IP: 83.18.220.* 25.10.07, 10:44 zoofile i co gorsza, masochiści.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DamaKier Do Piotra33k2! IP: 83.18.220.* 25.10.07, 12:52 W "Ptasim radiu: jest mniej więcej tak: Usłyszała to kukułka, Wrzaśnie, a co to za spółka! Kuku-ryku, kuku-ryku Nie pozwalam rozbójniku. Weź, co chcesz bo ja nie skąpię, Ale kuku nie ustąpię! Ryku choć do jutra skrzecz, Ale kuku - moja rzecz! Piotrze! Zrób porządek z tym bezczelnym podbieraniem Twojego "he,he"! Odpowiedz Link Zgłoś