Dodaj do ulubionych

teraz już wiem dlaczego tak wcześnie wstaję

24.10.07, 20:00
i cały jestem obolały
deser.gazeta.pl/deser/1,83453,4607819.html
Obserwuj wątek
    • swantevit Re: teraz już wiem dlaczego tak wcześnie wstaję 24.10.07, 20:08
      nie konfabuluj!
      Stary jestes, prostata cie gniecie i lac ci sie chce...
      • henio56 Re: teraz już wiem dlaczego tak wcześnie wstaję 24.10.07, 20:17
        he,he, leję chyba w normie, ale pewnie z tą starością masz rację.
    • Gość: Zbędny Re: teraz już wiem dlaczego tak wcześnie wstaję IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.07, 20:13
      Heniu. Kto rano wstaje temu Pan Bóg daje.
      • Gość: kiełbaska Re: teraz już wiem dlaczego tak wcześnie wstaję IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.07, 20:28
        Albo kot.
        • Gość: selawi Re: teraz już wiem dlaczego tak wcześnie wstaję IP: 83.18.220.* 24.10.07, 23:04
          mi kot. a nawet dwa.
          • henio56 Re: teraz już wiem dlaczego tak wcześnie wstaję 25.10.07, 05:56
            zoofile,he,he
            • Gość: selawi Re: teraz już wiem dlaczego tak wcześnie wstaję IP: 83.18.220.* 25.10.07, 10:44
              zoofile i co gorsza, masochiści....
            • Gość: DamaKier Do Piotra33k2! IP: 83.18.220.* 25.10.07, 12:52
              W "Ptasim radiu: jest mniej więcej tak:
              Usłyszała to kukułka,
              Wrzaśnie, a co to za spółka!
              Kuku-ryku, kuku-ryku
              Nie pozwalam rozbójniku.
              Weź, co chcesz bo ja nie skąpię,
              Ale kuku nie ustąpię!
              Ryku choć do jutra skrzecz,
              Ale kuku - moja rzecz!

              Piotrze! Zrób porządek z tym bezczelnym podbieraniem Twojego "he,he"!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka