plazzek
13.02.08, 22:49
Tusk ryzykuje na czarnej trasie
Donald Tusk
to człowiek
wielkiej odwagi.
Niestraszni mu rozwścieczeni lekarze i zarzuty,
że zaledwie po trzech miesiącach pracy ma urlop,
ale również nie boi się białych szczytów Dolomitów.
Premier spędza czas wolny we Włoszech w dolinie Val di Fiemme,
szusując na nartach
po najtrudniejszych, czarnych trasach.
Czarna trasa w Pampeago uznawana jest za jedną z najbardziej
malowniczych tras narciarskich w Dolomitach,
ale korzystać z niej mogą tylko wytrawni narciarze.