Dodaj do ulubionych

Lenin w Tatrach

13.02.08, 22:49
Tusk ryzykuje na czarnej trasie
Donald Tusk
to człowiek
wielkiej odwagi.

Niestraszni mu rozwścieczeni lekarze i zarzuty,
że zaledwie po trzech miesiącach pracy ma urlop,
ale również nie boi się białych szczytów Dolomitów.

Premier spędza czas wolny we Włoszech w dolinie Val di Fiemme,
szusując na nartach
po najtrudniejszych, czarnych trasach.

Czarna trasa w Pampeago uznawana jest za jedną z najbardziej
malowniczych tras narciarskich w Dolomitach,
ale korzystać z niej mogą tylko wytrawni narciarze.
Obserwuj wątek
    • Gość: tymon Re: Lenin w Tatrach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.08, 06:54
      perzeciez on tam nie jeżdzi tylko gorzała odchodzi, spoko
    • Gość: echo Re: Lenin w Tatrach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.08, 12:01
      na pohybel zdrajcom
      • Gość: icek Re: Lenin w Tatrach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.08, 13:07
        www.wrzuta.pl/obraz/mIYxmJrfCl/towarzysz_donald_tusk
      • Gość: bbn Re: Lenin w Tatrach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.08, 13:09
        jacca.wrzuta.pl/obraz/3guDNPz1wL/tusk
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka