Dodaj do ulubionych

pomocy!!!!!!!!!!!!!

IP: *.pl / 192.168.100.* 09.09.03, 13:34
Jakieś 2 lata temu zafarbowałam włosy na czarno. Wtedy niestety nie było
szamponów koloryzujących tylko farby. Używałam więc i używam nadal farby
Wella , koler czarny. Moje naturalne włosy są brązowe,ciemno brązowe- choć
szczerze powiem że nie pamiętam bo np. odrosty są bardzo jasne jak dla mnie
ale to pewnie złudzenie przy czarnych włosach, poza tym na mój kolor
naturalny kiedyś chwytały mi brązy i bordo. No i hmm teraz już nie chcę mieć
czarnych włosów i nie wiem jak pozbyć się tego koloru. Tzn. wiem jakie są
sposoby- dekoloryzacja, ale ja tego nie zrobię,gdyż nie chcę wyłysieć... Nie
wiem, może pasemka? Moje włosy są bardzo zdrowe, gęste i błyszczące...Co
robić? Marzy mi sie taki ciemny brązik na włosach z jasnymi pasemkami, taka
czekolada na głowie... A poza tym poradźcie jaki kolor mi pasuje -mam ciemną
karnację, ciemną oprawę oczu a same oczy zielono-brązowe. Co mi będzie
pasowało? No i jak bezboleśnie pozbyć sie czarnych włosów (są do ramion), nie
chcę obcinać i na czym polega dekoloryzacja i jakie moze miec efekty w moim
przypadku?
Obserwuj wątek
    • Gość: JACEK Re: pomocy!!!!!!!!!!!!! IP: 64.9.159.* 09.09.03, 13:40
      www.mis.canpol.pl/images/36.
      ;-))
      • Gość: JACEK Re: pomocy!!!!!!!!!!!!! IP: 64.9.159.* 09.09.03, 13:41
        Mężczyzna (do Ekspedientki): Pani tu sprzedaje?
        Ekspedientka: Słucham pana?!
        Mężczyzna: Ten szampon sprzedała pani, tak?!
        Mężczyzna: Zadałem pani pytanie!
        Ekspedientka: Nooo... Duchem świętym nie jestem!
        Mężczyzna: Jak pani śmie?! Szampon do włosów!
        Regeneracyjny! Matka dzieciom... Trzydzieści lat
        małżeństwa... Moja żona... I oto... Oto co mi zostało...
        Co mi zostało... Oooo... Co mi zostało... Oto... Oto, co
        mi zostało !
        [Mężczyzna ściąga kobiecie na noszach chustę z głowy i
        zgromadzonym ukazuje się jej łysa głowa]
        Kobieta na noszach: Daj spokój, Kaziu.
        Ekspedientka: Cholera jasna! Won mi tu stąd, jeden z
        drugim! Będzie mi tu kłaki rozrzucał! Panie! Tu nie jest
        salon damsko-męski! Tu jest kiosk RUCH-u! Ja... Ja tu
        mięso mam!
    • franekkk Re: pomocy!!!!!!!!!!!!! 09.09.03, 13:42

      maj fajworit:


      Gość portalu: Marcela napisała:

      > No i jak bezboleśnie pozbyć sie czarnych włosów (są do ramion)
      • jottka Re: pomocy!!!!!!!!!!!!! 09.09.03, 13:43
        było pincetke pożyczyć, a nie sie nasmiewać :(
        • franekkk Re: pomocy!!!!!!!!!!!!! 09.09.03, 13:45
          jottka napisała:

          > było pincetke pożyczyć, a nie sie nasmiewać :(


          www.wlosy.kolor.naturalny.bezbolesnie.com.pl

          • Gość: JACEK Re: pomocy!!!!!!!!!!!!! IP: 64.9.159.* 09.09.03, 13:46
            franekkk napisał:

            > jottka napisała:
            >
            > > było pincetke pożyczyć, a nie sie nasmiewać :(
            >
            >
            > <a
            href="http://www.wlosy.kolor.naturalny.bezbolesnie.com.pl"target="_blank">www.wlosy.kolor.naturalny.bezbolesnie.com.pl</a>
            >
            Tera jottka bedzie plakalac ze siem nie otwiera ;-)))
            • franekkk Re: pomocy!!!!!!!!!!!!! 09.09.03, 13:48

              jest jeszcze metoda callana - i na wloski tez dziala
              • Gość: JACEK Re: pomocy!!!!!!!!!!!!! IP: 64.9.159.* 09.09.03, 13:51
                franekkk napisał:

                >
                > jest jeszcze metoda callana - i na wloski tez dziala


                Nie zapominajmy o metodzie Franca Josefa Zapalkialbonapalm
                • franekkk Re: pomocy!!!!!!!!!!!!! 09.09.03, 13:54
                  Gość portalu: JACEK napisał(a):

                  > franekkk napisał:
                  >
                  > >
                  > > jest jeszcze metoda callana - i na wloski tez dziala
                  >
                  >
                  > Nie zapominajmy o metodzie Franca Josefa Zapalkialbonapalm


                  to mi się przypomniało jak zapalniczka czasem poprawiam po fryzjerce - zawsze
                  jakies trzy dluzsze zostaja a nozyczki czasem diabel ogonem swisnal
                  ;)
                  • Gość: JACEK Re: pomocy!!!!!!!!!!!!! IP: 64.9.159.* 09.09.03, 13:56
                    Francio ,brzmisz jak bys do jakiej budowlanki w Toruniu
                    uczeszczal ;-)
                    • Gość: stasiek Re: pomocy!!!!!!!!!!!!! IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 09.09.03, 17:57
                      Gość portalu: JACEK napisał(a):

                      > Francio ,brzmisz jak bys do jakiej budowlanki w Toruniu
                      > uczeszczal ;-)

                      Albo jakby tam korepetycji udzielał !
    • Gość: stasiek Re: pomocy!!!!!!!!!!!!! IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 09.09.03, 20:35
      Gość portalu: Marcela napisał(a):

      > Jakieś 2 lata temu zafarbowałam włosy na czarno. Wtedy niestety nie było
      > szamponów koloryzujących tylko farby. Używałam więc i używam nadal farby
      > Wella , koler czarny. Moje naturalne włosy są brązowe,ciemno brązowe- choć
      > szczerze powiem że nie pamiętam bo np. odrosty są bardzo jasne jak dla mnie
      > ale to pewnie złudzenie przy czarnych włosach, poza tym na mój kolor
      > naturalny kiedyś chwytały mi brązy i bordo. No i hmm teraz już nie chcę mieć
      > czarnych włosów i nie wiem jak pozbyć się tego koloru. Tzn. wiem jakie są
      > sposoby- dekoloryzacja, ale ja tego nie zrobię,gdyż nie chcę wyłysieć... Nie
      > wiem, może pasemka? Moje włosy są bardzo zdrowe, gęste i błyszczące...Co
      > robić? Marzy mi sie taki ciemny brązik na włosach z jasnymi pasemkami, taka
      > czekolada na głowie... A poza tym poradźcie jaki kolor mi pasuje -mam ciemną
      > karnację, ciemną oprawę oczu a same oczy zielono-brązowe. Co mi będzie
      > pasowało? No i jak bezboleśnie pozbyć sie czarnych włosów (są do ramion), nie
      > chcę obcinać i na czym polega dekoloryzacja i jakie moze miec efekty w moim
      > przypadku?

      Jadnak Marcelko, najbezboleśniej "ogolić na pałę"; będziesz mogła robić
      za "mięśniaka". Na przyszłość, dwa razy pomyśl zanim coś zrobisz
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka