Gość: yogibear
IP: *.icm.edu.pl / 172.20.6.*
14.09.03, 23:52
mówi się w wierszyku słowa:
"użądliła misia pszczoła..."
no i faktycznie użądliła mnie jakies 4 tygodnie temu.. w noge
lewą.. i ból byl straszny, ale nic mi nie jest, ciagle żyje..
Heh.. co jest z naszymi lesnikami albo kims kto powinien
sprawować nad tymi owadami władze i być dla nich wyrocznią..
życia lub śmierci..
ludzie chcą brać pieniądze to niech je dostaja ale za konkjretną
prace.. m.in. za "ochronę i regulację przyrody".
szkoda dzieci..
a teraz zaczeły się grzybobrania na całego..