IP: 213.155.167.* 18.09.03, 19:55
W Świnoujściu kibole zrobili zadymę zobaczymy jak zachowają się w sobotę w
Szczecinie.
Obserwuj wątek
    • Gość: stasiek Re: zadyma IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 18.09.03, 20:15
      Po występach kiboli należy chyba upowaznić policję do zastosowania wobec nich
      metod skuteczności działania "stróży prawa" pokazanej w scenie
      powitania przez szeryfa, gościa Englishmen'a Boba, chcącego zkłócić porządek
      prawny w "Bez przebaczenia " .
      • Gość: JACEK Re: zadyma IP: 64.9.159.* 18.09.03, 20:37
        Na to pseudokibicolowate chamstwo zawolal bym ZOMO , az lezka sie w oku kreci ;-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka