Gość: madar IP: 213.155.167.* 18.09.03, 19:55 W Świnoujściu kibole zrobili zadymę zobaczymy jak zachowają się w sobotę w Szczecinie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: stasiek Re: zadyma IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 18.09.03, 20:15 Po występach kiboli należy chyba upowaznić policję do zastosowania wobec nich metod skuteczności działania "stróży prawa" pokazanej w scenie powitania przez szeryfa, gościa Englishmen'a Boba, chcącego zkłócić porządek prawny w "Bez przebaczenia " . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JACEK Re: zadyma IP: 64.9.159.* 18.09.03, 20:37 Na to pseudokibicolowate chamstwo zawolal bym ZOMO , az lezka sie w oku kreci ;-) Odpowiedz Link Zgłoś