techniczny_1 24.06.08, 15:52 serwisy.gazeta.pl/tokfm/10,88641,5353831,Cenckiewicz__Ja_Pana_Prezydenta_na_oczy_nie_widzialem.html uwaga! w razie potrzeby przeniesienia watku na inne forum - proponuje "Pogoń Szczecin i sport" - bedzie smiesziej :-) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: twarda wazelina Re: Cenckiewicz w TOK FM IP: *.chello.pl 24.06.08, 16:00 Odważny człowiek , ja bym tam na jego miejscu kawki nie pił. Odpowiedz Link Zgłoś
techniczny_1 :-))) 24.06.08, 16:02 ... nie pomyslalem o tym, ale faktycznie ryzykant :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: twarda wazelina Re: :-))) IP: *.chello.pl 24.06.08, 16:52 Juszczenko też tylko zupkę wrąbał i co? Poza tym za bardzo śmierdzi tam Wołkiem Odpowiedz Link Zgłoś