Dodaj do ulubionych

Cenckiewicz w TOK FM

24.06.08, 15:52
serwisy.gazeta.pl/tokfm/10,88641,5353831,Cenckiewicz__Ja_Pana_Prezydenta_na_oczy_nie_widzialem.html

uwaga! w razie potrzeby przeniesienia watku na inne forum -
proponuje "Pogoń Szczecin i sport" - bedzie smiesziej :-)
Obserwuj wątek
    • Gość: twarda wazelina Re: Cenckiewicz w TOK FM IP: *.chello.pl 24.06.08, 16:00
      Odważny człowiek , ja bym tam na jego miejscu kawki nie pił.
      • techniczny_1 :-))) 24.06.08, 16:02
        ... nie pomyslalem o tym, ale faktycznie ryzykant :-)
        • Gość: twarda wazelina Re: :-))) IP: *.chello.pl 24.06.08, 16:52
          Juszczenko też tylko zupkę wrąbał i co? Poza tym za bardzo śmierdzi tam Wołkiem

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka