kielbaska.i.kiszona.kapusta 25.06.08, 23:28 Wczoraj zadałem tu proste pytanie, ale jak widzę tylko stalinowskie metody wam w glowie. Ale, czy mnie to dziwi? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
absztyfikant nie spamuj 25.06.08, 23:39 forum.gazeta.pl/forum/0,62499,2476645.html I nie osmieszaj sie porownaniami do stalinowskich metod. To komiczne i w sumie zalosne. Wyjasnienie wyzej. Odpowiedz Link Zgłoś
techniczny_1 komiczne? zalosne? chlopie oswiecone sily 25.06.08, 23:47 polityczne zbudowaly na takim patencie kampanie antyPiSowska, do dzisiaj beatrixy czy tam inne rozstrzesione anamary porownuja kaczora do Dzierzynskiego ! jak sie ziarno posialo to teraz sie zbiera plony :-) kielbaska - nie daj sie wrzucic na koszerny grill !!! Odpowiedz Link Zgłoś
absztyfikant Re: komiczne? zalosne? chlopie oswiecone sily 25.06.08, 23:49 Kolejny spamer:) Idziecie tutaj i smrodzcie kielbacha i kapucha tutaj: forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=354 Tam wasze miejsce. To jest forum o Szczecinie, a nie o paranojach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zdzitowiecki Re: komiczne? zalosne? chlopie oswiecone sily IP: 82.114.71.* 26.06.08, 00:01 ciao, pora na dobranoc bo już księzyc świeci.... Odpowiedz Link Zgłoś
techniczny_1 absztyfikant, nie rozsmieszaj mnie :-) 26.06.08, 00:29 chociaz czemu nie - smiech to zdrowie; zeby chociaz 10% twoich wpisow dotyczylo tylko Szczecina to bylbym zdziwiony - przyganial kociol garnkowi :-) lepiej zajmij sie erekcjami w Izraelu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiełbaska Re: komiczne? zalosne? chlopie oswiecone sily IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.08, 20:18 No widzisz, jek fajnie możesz sobie ulżyć - kiełbach i kapucha - fajne, nie? W zanadrzu masz jeszcze buraka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiełbaska Re: nie spamuj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.08, 20:14 Zanim coś powiesz warto znać temat. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiełbaska Re: Do cenzora IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.08, 20:19 No, i co, płat sledziowy we łbie się zlasował i brak odpowiedzi z Warszawy? Cenzor to odpowiedzialna funkcja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Majka Absztyfikant niech wyliczy ile forów zaśmieca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.08, 20:32 on pisze a nie czyta nikt Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Vlad.H. Re: Absztyfikant niech wyliczy ile forów zaśmieca IP: 80.53.41.* 26.06.08, 21:53 on czyta sam siebie, to wystarczy, pod roznymi nickami, aliasami, pseudonimami... goni swoj ogonek z radosnym obledem w oczach... ale jak on jest szczesliwy to co mi do tego? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiełnaska Re: Absztyfikant niech wyliczy ile forów zaśmieca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.08, 21:54 No, właśnie. Daj spokój, bo będzie się w nocy kręcił, a rano wstanie zmęczony i jak będzie redagował gazetkę? Odpowiedz Link Zgłoś