Dodaj do ulubionych

Do cenzora

25.06.08, 23:28
Wczoraj zadałem tu proste pytanie, ale jak widzę tylko stalinowskie
metody wam w glowie.
Ale, czy mnie to dziwi?
Obserwuj wątek
    • absztyfikant nie spamuj 25.06.08, 23:39
      forum.gazeta.pl/forum/0,62499,2476645.html
      I nie osmieszaj sie porownaniami do stalinowskich metod. To komiczne i w sumie
      zalosne. Wyjasnienie wyzej.
      • techniczny_1 komiczne? zalosne? chlopie oswiecone sily 25.06.08, 23:47
        polityczne zbudowaly na takim patencie kampanie antyPiSowska, do
        dzisiaj beatrixy czy tam inne rozstrzesione anamary porownuja
        kaczora do Dzierzynskiego ! jak sie ziarno posialo to teraz sie
        zbiera plony :-)

        kielbaska - nie daj sie wrzucic na koszerny grill !!!
        • absztyfikant Re: komiczne? zalosne? chlopie oswiecone sily 25.06.08, 23:49
          Kolejny spamer:) Idziecie tutaj i smrodzcie kielbacha i kapucha tutaj:
          forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=354
          Tam wasze miejsce. To jest forum o Szczecinie, a nie o paranojach.
          • Gość: Zdzitowiecki Re: komiczne? zalosne? chlopie oswiecone sily IP: 82.114.71.* 26.06.08, 00:01
            ciao, pora na dobranoc bo już księzyc świeci....
            • techniczny_1 absztyfikant, nie rozsmieszaj mnie :-) 26.06.08, 00:29
              chociaz czemu nie - smiech to zdrowie; zeby chociaz 10% twoich
              wpisow dotyczylo tylko Szczecina to bylbym zdziwiony - przyganial
              kociol garnkowi :-) lepiej zajmij sie erekcjami w Izraelu
          • Gość: kiełbaska Re: komiczne? zalosne? chlopie oswiecone sily IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.08, 20:18
            No widzisz, jek fajnie możesz sobie ulżyć - kiełbach i kapucha -
            fajne, nie?
            W zanadrzu masz jeszcze buraka.
      • Gość: kiełbaska Re: nie spamuj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.08, 20:14
        Zanim coś powiesz warto znać temat.
    • Gość: kiełbaska Re: Do cenzora IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.08, 20:19
      No, i co, płat sledziowy we łbie się zlasował i brak odpowiedzi z
      Warszawy? Cenzor to odpowiedzialna funkcja.
      • Gość: Majka Absztyfikant niech wyliczy ile forów zaśmieca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.08, 20:32
        on pisze a nie czyta nikt
        • Gość: Vlad.H. Re: Absztyfikant niech wyliczy ile forów zaśmieca IP: 80.53.41.* 26.06.08, 21:53
          on czyta sam siebie, to wystarczy, pod roznymi nickami, aliasami,
          pseudonimami... goni swoj ogonek z radosnym obledem w oczach... ale jak on jest
          szczesliwy to co mi do tego?
          • Gość: kiełnaska Re: Absztyfikant niech wyliczy ile forów zaśmieca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.08, 21:54

            No, właśnie. Daj spokój, bo będzie się w nocy kręcił, a rano wstanie
            zmęczony i jak będzie redagował gazetkę?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka