Dodaj do ulubionych

Ksiązki skarg i zażaleń

15.07.08, 20:15
..są jeszcze takowe w sklepach, czy galopująca demokracja i nieprzyzwoity
rozwój przemysłowy zadeptały te białe kruki ? Czasami chciałoby się coś wpisać ...
Obserwuj wątek
    • carl.zeiss Re: Ksiązki skarg i zażaleń 15.07.08, 20:19
      a nauczyłeś się już cioto linki wklejać ?
      hehe
      • exman Re: Ksiązki skarg i zażaleń 15.07.08, 20:22
        chcesz żebym ci odpowiedział, to się umów na priva, obśliniony żulu forumowy.
        Trolli nie karmię.
        • carl.zeiss Re: Ksiązki skarg i zażaleń 15.07.08, 20:23
          exman napisał:
          > Trolli nie karmię.

          to uważaj parchu żebyś z głodu nie zdechł.
          hehe
          • Gość: o Re: Ksiązki skarg i zażaleń na bandytów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.08, 20:34
            Nie płacze za Geremkim.
            Autor: Gość: Tomasz Kobrzycki i IP: 80.50.235.* 14.07.08, 14:35
            Dodaj do ulubionych Skasujcie
            Odpowiedz

            ( 2008-07-14 11:23)
            ~Tomasz Kobrzycki interia

            Właśnie wracałem z Częstochowy z PRM kiedy dotarła
            do mnie wiadomość iż zginął w wypadku jeden z
            byłych ministrów spraw zagranicznych.Otóż
            zatrzymałem się natychmiast i zmówiłem za jego
            dusze cząstkę różańca świętego.Cóż każdy człowiek
            jest ważny i zasługuje na modlitwę za jego
            duszę.Choć za hołdowanie w PE libertyńskim
            poglądom i ideologi śmierci( eutanazja, zabijanie
            nienarodzonych dzieci) Królestwa Wiecznego nie
            osiągnie.Natomiast jako polityka nie będzie mi
            jego absolutnie brakować.Jego polityczne poglądy i
            działania we mnie wywołują jedynie obrzydzenie i
            odruch wymiotny.Poniekąd na antypolskość był
            skazany. Urodził się w żydowskiej rodzinie a
            polskie nazwisko przyjął po człowieku który go
            uratował od holokaustu.W latach 50-tch członek
            PZPR i zawzięty stalinowiec.W latach 80-tych
            doradca ,,Bolka''.Wraca ponownie do polityki w
            89-roku.Wtedy to ujawnia się wielkie polityczne
            szkodnictwo dla Polski i Polaków.Bierze udział w
            okrągłostołowej zdradzie, gdzie razem z
            Kuroniem,Michnikiem i innymi różowymi hienami
            zdrady zasłyną jako uległy i pazerny polityk.Za
            odrobinę władzy osobnicy ci byli gotowi pozostawić
            PZPR przy władzy razem z całą tego konsekwencją,
            oraz godzili się na stacjonowanie po wieczne czasy
            armii sowieckiej .Jako minister spraw
            zagranicznych prowadził politykę uległości . To za
            jego ministrowania pojawiło się stwierdzenie ,,
            polityka na kolanach''.W ostatnim czasie zasłyną z
            kompromitacji Polski na forum PE.Niczym Rejtan
            protestował w PE przeciwko rządowi PiS rzekomo
            robiącego zamach na demokrację..Niestety nie
            widział ewidentnego ograniczenia demokracji przez
            rząd wnuka wermachtu. W polityce zostanie
            zachowany jako polityczny szkodnik szkodzący
            Polakom i polskiej racji stanu.Z zażenowaniem
            oglądam w agenturalnych mediach wypowiedzi
            zawodzących z żalu tzw. pseudo autorytety, SB-
            profesorów niezlustrowanych pseudo
            intelektualistów i zwykłych snobów
            • Gość: icek Re: Ksiązki skarg i zażaleń na bandytów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.08, 20:35
              www.tvp.info/news.html?directory=17099&news=753649
              • exman Dzieci z PiS 15.07.08, 20:50
                Siusiu i w kimono pod most. Zero zajawki, wodogłowie od trzech pokoleń.
                • carl.zeiss Re: Dzieci z PiS 15.07.08, 20:51
                  grzecznie pytałem, nauczyłeś się cioto te linki wklejać czy nie ?
                  Kultura wymaga odpowiedzi i to nie tylko ta sobotnia kultura.
                  hehe
                  • exman Re: Dzieci z PiS 15.07.08, 20:56
                    grzecznie to ty żuliku idź i poproś w bibliotece o słownik wyrazów dla ciebie
                    obcych.
                    • carl.zeiss Re: Dzieci z PiS 15.07.08, 20:58
                      exman napisał:

                      > grzecznie to ty żuliku idź i poproś w bibliotece o słownik wyrazów
                      dla ciebie
                      > obcych.

                      interpunkcja parchu, interpunkcja...
                      hehe

                      no i te linki...
                      • Gość: Zenon Re: Dzieci z PiS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.08, 21:00
                        ooo, nie wiedziałem ze to parch, to juz kolejny na tym forum

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka