Dodaj do ulubionych

Gontynka 2

15.11.08, 10:13
Jest projekt nowego planu zagospodarowania.
Ciekawe co się zmieniło...?
Obserwuj wątek
    • beatrix13 Re: Gontynka 2 15.11.08, 12:43
      żeby tylko Jacynowa znowu nie zablokowała
      • exman Re: Gontynka 2 15.11.08, 13:09
        Pewnie nic się ruszyło, inaczej już byśmy mieli peany w Wyborczej...
        • Gość: as A czy wiecie kto zarządza gontynką IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.11.08, 15:46
          firma o której było ostatnio głośno.Więc po co ma coś się dziać kaska płynie z
          miasta by rzyło sięlepiej.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka