e.beata 15.11.08, 10:13 Jest projekt nowego planu zagospodarowania. Ciekawe co się zmieniło...? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
beatrix13 Re: Gontynka 2 15.11.08, 12:43 żeby tylko Jacynowa znowu nie zablokowała Odpowiedz Link Zgłoś
exman Re: Gontynka 2 15.11.08, 13:09 Pewnie nic się ruszyło, inaczej już byśmy mieli peany w Wyborczej... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: as A czy wiecie kto zarządza gontynką IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.11.08, 15:46 firma o której było ostatnio głośno.Więc po co ma coś się dziać kaska płynie z miasta by rzyło sięlepiej. Odpowiedz Link Zgłoś