xyz-xyz 07.12.08, 11:36 Pamiętam, jak rżałeś z pijanych starostów. Dlaczego nie rżysz z pijanych posłów PiS, którzy zdemolowali hotel na Cyprze? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: won partyjniaki [...] IP: 209.139.208.* 07.12.08, 11:58 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
carl.zeiss [...] 07.12.08, 12:03 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: won partyjniaki [...] IP: 209.139.208.* 07.12.08, 12:09 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
carl.zeiss [...] 07.12.08, 12:12 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: won partyjniaki [...] IP: 209.139.208.* 07.12.08, 12:20 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
carl.zeiss Re: umiesz czytac debilu? 07.12.08, 12:22 kolego z PO, więcej kultury, choć w niedzielę...bierz przykład z Gowina, na Stefka nie patrz... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: won partyjniaki [...] IP: 209.139.208.* 07.12.08, 12:29 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
carl.zeiss Re: umiesz czytac debilu? 07.12.08, 12:30 no to nie dyskutuj lokalny partyjniaku z PO... Odpowiedz Link Zgłoś
esmeralda_2 Re: Felixie_edmundowiczu 07.12.08, 12:15 a byleś ta, że wiesz, poczekaj na ostateczne fakty. Odpowiedz Link Zgłoś
xyz-xyz Re: Felixie_edmundowiczu 07.12.08, 12:20 Felixie w autokarze nie siedziałeś, a wiedziałeś:) Felix ukraść krowę dobrze, Felixowi ukraść krowę no pasaran! Odpowiedz Link Zgłoś
carl.zeiss Re: Felixie_edmundowiczu 07.12.08, 12:23 iksie, no może nie siedział ale ci zacni panowie z twojej formacji asmi przyznali się do faktu bycia w stanie zeszmacenia w trakcie wyjazdu... Odpowiedz Link Zgłoś
xyz-xyz Re: Felixie_edmundowiczu 07.12.08, 12:26 I tym się od kłamczuchów z PiS różnią. Odpowiedz Link Zgłoś
carl.zeiss Re: Felixie_edmundowiczu 07.12.08, 12:29 a Jacek Piechota do rozwalenia stoczni się nie przyznał a Aleksander Filipiczyńczyk do kontaktów z GRU też nie, to co ? oni też z PiSu ? :) Odpowiedz Link Zgłoś
xyz-xyz Re: Felixie_edmundowiczu 07.12.08, 13:20 Pewno im teczkę sfałszowała SB;)))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś