Dodaj do ulubionych

Felixie_edmundowiczu

07.12.08, 11:36
Pamiętam, jak rżałeś z pijanych starostów. Dlaczego nie rżysz z pijanych
posłów PiS, którzy zdemolowali hotel na Cyprze?
Obserwuj wątek
    • Gość: won partyjniaki [...] IP: 209.139.208.* 07.12.08, 11:58
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • carl.zeiss [...] 07.12.08, 12:03
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • Gość: won partyjniaki [...] IP: 209.139.208.* 07.12.08, 12:09
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • carl.zeiss [...] 07.12.08, 12:12
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
            • Gość: won partyjniaki [...] IP: 209.139.208.* 07.12.08, 12:20
              Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
              • carl.zeiss Re: umiesz czytac debilu? 07.12.08, 12:22
                kolego z PO, więcej kultury, choć w niedzielę...bierz przykład z
                Gowina, na Stefka nie patrz...
                • Gość: won partyjniaki [...] IP: 209.139.208.* 07.12.08, 12:29
                  Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                  • carl.zeiss Re: umiesz czytac debilu? 07.12.08, 12:30
                    no to nie dyskutuj lokalny partyjniaku z PO...
    • esmeralda_2 Re: Felixie_edmundowiczu 07.12.08, 12:15
      a byleś ta, że wiesz, poczekaj na ostateczne fakty.
      • xyz-xyz Re: Felixie_edmundowiczu 07.12.08, 12:20
        Felixie w autokarze nie siedziałeś, a wiedziałeś:) Felix ukraść krowę dobrze,
        Felixowi ukraść krowę no pasaran!
        • carl.zeiss Re: Felixie_edmundowiczu 07.12.08, 12:23
          iksie, no może nie siedział ale ci zacni panowie z twojej formacji
          asmi przyznali się do faktu bycia w stanie zeszmacenia w trakcie
          wyjazdu...
          • xyz-xyz Re: Felixie_edmundowiczu 07.12.08, 12:26
            I tym się od kłamczuchów z PiS różnią.
            • carl.zeiss Re: Felixie_edmundowiczu 07.12.08, 12:29
              a Jacek Piechota do rozwalenia stoczni się nie przyznał a Aleksander
              Filipiczyńczyk do kontaktów z GRU też nie, to co ? oni też z PiSu ?

              :)
              • xyz-xyz Re: Felixie_edmundowiczu 07.12.08, 13:20
                Pewno im teczkę sfałszowała SB;))))))))))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka