Dodaj do ulubionych

W PO sami deweloperzy!

05.02.09, 11:13
wiadomosci.wp.pl/kat,9912,title,Syn-radnej-dzieki-mamie-dostanie-mieszkanie,wid,10818241,wiadomosc_prasa.html

Pitera z jej poddaszem, Krzystek z mieszkaniem, Zaremba z wynajmem
budynków, zarząd od likwidacji szkół, przedszkoli i szpitali...

ludzie zajmijcie się czymś innym!
Obserwuj wątek
    • anamar metodyka 05.02.09, 12:42
      jak widać nie rozumiesz znaczenia słowa "deweloper".może w takim razie zacznij
      od słów łatwiejszych i potem,stopniowo przechodź do bardziej skomplikowanych...
      • prawdziwy-partyzant Re: metodyka 05.02.09, 12:44
        mam nadzieję, że zrozumiesz słowo: sp..laj!
        :)

        pozdrówka
        • anamar Re: metodyka 05.02.09, 12:47
          prawdziwy-partyzant napisał:

          > mam nadzieję, że zrozumiesz słowo: sp..laj!

          fajnie że mnie posłuchałeś i zacząłeś używać słownictwa dla ciebie zrozumiałego
          i bliskiego.wytrwałości w nauce!

          • prawdziwy-partyzant Re: metodyka 05.02.09, 12:50
            nie zrozumiałaś... szkoda.

            pozdrówka
          • Gość: as CBA nie ma z PO szans by zbadać wszystkie tematy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.02.09, 12:54
            a na zwiekszenie etatów w CBA pewnie nie ma przyzwolenia.
            • anamar kiedyś 05.02.09, 15:38
              partyzanta chcesz przez cba ścigać?i to tylko dlatego, że tłuk?daj
              spokój,podciągnie się...
        • Gość: stokrotka Re: metodyka IP: *.chello.pl 26.10.09, 20:34
          każdy rozumie
    • Gość: jajajakberety Re: W PO sami deweloperzy! IP: *.chello.pl 28.10.09, 16:26
      no może nie sami

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka