cezas74
03.03.09, 06:36
Taaa ... stoczniowcy to, stoczniowcy tamto. Ale jak zwalniano z
Wiskordu, jak zwalniano Fabryki kabli Zalom, jak padało Polmo to
nikt nie wyszedł do tych ludzi z propozycją pomocy,
W tym kraju liczą sie górnicy, stoczniowcy czy pielegniarki, którzy
za pomocą terroru próbują wywalczyc wieksze uprawnienia i osłony
socjalne niz im sie należą...