Dodaj do ulubionych

Ruszył program pomocy stoczniowcom z SSN

03.03.09, 06:36
Taaa ... stoczniowcy to, stoczniowcy tamto. Ale jak zwalniano z
Wiskordu, jak zwalniano Fabryki kabli Zalom, jak padało Polmo to
nikt nie wyszedł do tych ludzi z propozycją pomocy,
W tym kraju liczą sie górnicy, stoczniowcy czy pielegniarki, którzy
za pomocą terroru próbują wywalczyc wieksze uprawnienia i osłony
socjalne niz im sie należą...
Obserwuj wątek
    • sveiser Zawiśći i zazdrość to niezdrowe uczucia 03.03.09, 09:50

      Jakby im się nie należało to by nie dostali - bo nie ma na tym
      świecie nic za darmo . Nawet jakbyś w ryj chciał dostać to sobie
      musisz zasłuzyć - jeden kompromitujący Cię post niewystarczy.

      • Gość: Gość Re: Zawiśći i zazdrość to niezdrowe uczucia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.09, 10:33
        Im sięż własnie co najwyżej w.... Banda leni i nierobów
        okradających społeczeństwo.I tak to nic nie da bo żaden normalny
        pracodawca nie zatrudni byłego stoczniowca.Po co żeby mu strajki
        robił i zadymy
        • Gość: ja Re: Zawiśći i zazdrość to niezdrowe uczucia IP: *.ssn.pl 03.03.09, 11:10
          Hi hi hi ale przez Ciebie zazdrość przemawia - już widzę jak
          Ty "dobry obywatel" zrzekasz się 60 tysięcy ( gdyby ktoś Ci dawał)
          tylko dlatego żeby nie okradać społeczeństwa.
      • Gość: M. Re: Zawiśći i zazdrość to niezdrowe uczucia IP: *.tieto.com 03.03.09, 16:12
        Prawda jest taka, że są traktowani o wiele lepiej niż ci, którzy mają mniejsze przebicie w mediach. I tyle. Nie jest to sprawiedliwe.
    • sveiser Mi by się nalezała odprawa 45 000 pln 03.03.09, 12:02
      gdybym tego dziadostwa nie olał pare lat temu i nie wyjechał do
      Norwegii. Ja nie żałuje , i tym co zostali nie żałuje, bo chłopaki
      gnili latami za marne grosze a teraz przyjdzie im szulać roboty w
      kryzysie za marne stawki. To nie ich wina ze kaczyści nie chcieli
      sprzedać tego bajzlu Akerowi ( więc ten kupił stocznie w Nikołajewie
      na Ukrainie )
    • Gość: gosc Ruszył program pomocy stoczniowcom z SSN IP: *.szczecin.mm.pl 04.03.09, 04:57
      a o czym tu gadać?boi sie ich wladza ,wiec by nie miec problemow z grupa
      agresywnych ludzi,przekupuje ich zwyczajnie za panstwowe pieniadze!macie i kase
      i siedzcie cicho!
    • Gość: ytr Ruszył program pomocy stoczniowcom z SSN IP: *.szczecin.mm.pl 04.03.09, 16:08
      hmmm
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka