Dodaj do ulubionych

POMERANIA kto finansuje przestępców gospodarczych

27.11.03, 14:20
W dzisiejszym Kurierze artykuł nt. przekretu z byłym przedsiębiorstwem
turystycznym POMERANIA, jego tzw. prywatyzacją. Otóż należy teraz do b.
przedsiebiorczego pana ściganego międzynarodowym listem gończym za m.in.
przekrety na vacie z paliwami. Szkoda,że autor tekstu nie sprawdził kto przez
ostatnie pare lat odbywał szkolenia /płacone przez państwo/ w Pałacu w
Maciejewie. Otóż Zach. Urząd Marszałkowski, Urz. Wojew i wiele agend które
centrale mają w W-wie.
Nawet Berlusconi we Włoszech nie finansuje tak jawnie przestępców jak robią
to Dzielni Politycy wszechmaści w Polsce . Za nasze diengi.
Obserwuj wątek
    • Gość: Lex Re: POMERANIA kto finansuje przestępców gospodarc IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 27.11.03, 14:36
      och pan grochulski przecież przyjazni się osobiscie z naszymi politykami.na
      rautach u niego bywali wielokrotnie talasiewicz,kobylanski,kocmiel,jacyna-
      wit,bartnik,siwy i inni.
      • rekin10 Re: POMERANIA kto finansuje przestępców gospodarc 27.11.03, 19:36
        Moim zdaniem oni sa za slabi. Te szkolenia, gdzie i za ile w wiekszosci
        zapadaja w W-wie, no moze wojewoda i marszalek to tak. W tym najwazniejsze
        jest sam fakt! Przecież o POMERANII i Grochulskim było wiadomo od dawna a
        pomimo tego pompowano państwową kase do jego firmy!
    • przepis-antykoncentracyjny Re: POMERANIA kto finansuje przestępców gospodarc 27.11.03, 19:02
      Tajemnicze słowo - prowizja.
      A z czego będą żyli urzędnicy ? Z gołej pensji ? Taki np Dyrektor Urzędu
      Zachodniopomorskiego z marnym uposażeniem 7.000,-zł plus dodatki. Jak on z
      takiej głodowej pensji wyżyje ? Chyba Cie p.....ło rekinie10
    • Gość: 3 droga Re: POMERANIA kto finansuje przestępców gospodarc IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 28.11.03, 09:30
      Jest jedna osoba w to nie umoczona. Marian Jurczyk. Bo gdyby był to w GW
      byłaby to afera na pierwszej stronie
      • Gość: Ana Re: POMERANIA kto finansuje przestępców gospodarc IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 28.11.03, 09:34
        to prawda.jurczyk zamiast współpracy z grochulskim wybrał współpracę z sb....
    • Gość: ciekawski Re: POMERANIA kto finansuje przestępców gospodarc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.11.03, 09:37
      A kto jest zamieszany i za ile w pozwolenie budowy blokowiska przy Jasnych
      Błoniach?? Buduje Modehpolmo.
      • rekin10 Re: POMERANIA kto finansuje przestępców gospodarc 28.11.03, 23:14
        Gość portalu: ciekawski napisał(a):

        > A kto jest zamieszany i za ile w pozwolenie budowy blokowiska przy Jasnych
        > Błoniach?? Buduje Modehpolmo.
        Kompletnie nie kapujesz!? Chodzi o zasady. Jezeli chodzi o budowę modehpolmo
        zostały naruszone czyjes wizje lub widoki z okna. Natomaist to o czym
        nadmieniłem wcześniej
        • Gość: płotka Re: POMERANIA kto finansuje przestępców gospodarc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.11.03, 12:19
          Rekin, nażarłeś się halucynogennych rybek?
    • black.night Do szmalu te qurvy urzędnicy lepią się jakdo miodu 29.11.03, 05:23
      To rzeczywiście bardzo dziwne albo może nie dziwne. Jak dużych przewalaczy
      zamykają do osądzenia to najczęściej okazuje się, że doskonale współżyli oni
      towarzysko z politykami i urzędnikami różnym maści i kolorów.
      Proszę bardzo,jak ta klasa urzędniczo-polityczna, nie tylko w tym przypadku,
      klei się i lepi do szmalu, nawet przestępczego.
      C H O R E ! No co ! Może się odezwie w tej sprawie (Grochulski i urzędniczy
      popyt na jego pałac), z odkrytą przyłbicą aniołek Tałasiewicz, lub np :
      wygadany Meyer,czy głąbowaty Wziątek.
      • black.night dwa= trzy 30.11.03, 05:45
        No widzisz. Natychmiast pojawił się urzędas, nowy nick - "6tt" , który
        starając się myśląc logicznie, pomyślał tak.
        Wszyscy , którzy zabrali głos w tej sprawie i uważają, że urzędnicy
        politycznyni to łapówkarskie .... i wymienili jego nazwisko , są
        black.nightami.
        Panie Marku jak Pan już podniósł tę przyłbicę to niech Pan jej nie opuszcza.
        Pańska sympatia z Grochulskim jest znana. A to, że kilka osób o tym wie, jak
        również to , że jest Pan klientem Espolu, nie znaczy wcale, że black.night i
        przepis-koncentracyjny i ... to jest jedna i ta sama osoba.
        Co jakiś czas częśc forumowiczów zarzuca sobie dwu - , wielolicowość. Nawet
        jeżeli tak jest to cóż z tego. Nie kłam Pan i nie miej ludzi za nieświadomych
        idiotów.
        Nie zostaniesz Pan przyłapany na kłamstwie (jak Pan nie będziesz kłamał) i w
        związku z tym nie będziesz miał manii prześladowczej. Terefere.
      • Gość: widzący Re: Do szmalu te qurvy urzędnicy lepią się jakdo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.11.03, 12:30
        Masz rację! szmal, szmal i tylko szmal. Czy ta szumowina nie zdaje sobie sprawy
        z tego, że w końcu ich dopadną i rozliczą??
        • rekin10 Re: Do szmalu te qurvy urzędnicy lepią się jakdo 30.11.03, 14:40
          Nie, oni są nienasyceni. Cala ta banda tylko umie kraść. Są ich tysiące. Są
          gorsi od chwastów ,tak sie plenią. Rzecz nie dotyczy tylko naszych. Oczywiście
          Białoruś, Estonia ,Litwa, Ukraina , Słowcja to super przypadki, ale i UE nie
          jest od tego wolna.
        • przepis-antykoncentracyjny Re: To było wiadomo. Teraz też jest wiadomo 30.11.03, 15:55
          Było wiadomo, że Grochulski (jego pałac) do którego urzędasy pieszczotliwie i
          poufale mówili Arek, jest jednym z tzw słusznych adresów na wyjazdy
          szkoleniowe itp urzędnicze atrakcje finansowane z pieniędzy budżetowych lub
          okołobudżetowych . Po latach odkrycie !
          Takie sprawy są i będą trwały nieprzerwanie. Czy jest dla Was np tajemnicą, że
          każdy duże zlecenie do drukarni, bezpośrednio , posrednio trafia do drukarni
          Mirosława Sobczyka , nazwa drukarni bodaj Zapol.
          Zapewne za kilka lat też jakaś GW o tym napisze przy kolejnej aferze. Niestety
          w polskie tzw polityce w większości o to własnie chodzi. Niestety.
    • Gość: pleple Definicja. Kto to jest urzędnik i kto polityk ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.03, 16:38
      Urzędnik /polityk/ to osoba , która udaje , że żyje tylko i wyłącznie z
      oficjalnej pensji.
      Można rozwinąć mocno te definicję, scharakteryzować typy urzędników, ich
      system wartości, zasady zachować, etyki itd
      ale po co
      jak wywoła to tylko niepotrzebne emocje i wsciekłość na tym Forum gdyż
      wiekszość tu piszących to urzędnicy , lub politycy.
      • Gość: stasiek Re: Definicja. Kto to jest urzędnik i kto polityk IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 07.12.03, 14:07
        pleple, jeżeli twierdzisz że większość z forumowiczów to urzednicy i politycy
        to może niech się wypowiedzą, nawet z emocjami i wściekloscią gdyż wiedzy
        popartej doświadczeniem nawet innych nigdy za mało!
    • Gość: prospect Re: POMERANIA kto finansuje przestępców gospodarc IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 07.12.03, 13:09
      pytanie zasadne?
      • Gość: stasiek Re: POMERANIA kto finansuje przestępców gospodarc IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 07.12.03, 14:12
        zasadnym wydaje się także pytanie kogo finansują przestępcy gospodarczy ?
        • rekin10 Re: POMERANIA kto finansuje przestępców gospodarc 09.12.03, 20:17
          Stasiek masz odp- elity polityczne naszego kraju!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka