Dodaj do ulubionych

Wspaniały prezent TVB dla torunia

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.05, 08:01
Toruninie podziękujcie TVB za zorganizowanie reklamy waszego miasta przez TVB
w pierwszy dzień świąt. Jak widac telewizja robi wiele aby promowac wasze
miasto.

"Słodka replika Starówki, teledyski z kolędami w wykonaniu toruńskich
artystów, znani goście i quizy - taki Toruń zobaczy cała Polska na antenie
TVP3 w pierwszy dzień świąt

25 grudnia widzowie pasma regionalnego i ogólnopolskiego TVP3 będą mogli
obejrzeć "Świąteczny, piernikowy świat", program realizowany na żywo przez
bydgoski oddział TVP. W przedsięwzięcie włączył się magistrat i fabryka
Kopernik. Program poprowadzą Jacek Bryndal oraz bydgoscy prezenterzy Trójki -
Katarzyna Marcysiak i Rafał Rykowski. Nagranie odbędzie się na Rynku
Staromiejskim w przygotowanej specjalnie na tę okazję piernikowej scenerii. -
Replika staromiejskich kamienic z Torunia będzie nam towarzyszyła przez cały
dzień - mówi Rykowski. - Oprócz części artystycznej widzowie będą mogli wziąć
udział w wielu telefonicznych quizach i konkursach internetowych. Wśród
nagród znajdą się oczywiście łakocie."
Obserwuj wątek
    • Gość: ?? Re: Wspaniały prezent TVB dla torunia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.05, 08:52
      Eee tam, powiedzą że to nie dziennik i że "pseudoregionalna" ich zwodzi i przedstawią kilkadziesiąt przykładów na nierzetelność TVB. A potem dopiszą listę mail-ingową gdzie oisać protest. Cóż wdzięczność nie zna granic.
      • Gość: ?? Re: Wspaniały prezent TVB dla torunia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.05, 10:10
        Mówiłem że tak będzie, wieczne pretensje, żądania i kompletny brak zrozumienia tematu. To sę nazywa zadowolenie.
    • Gość: adrian Pokazywanie T-nia przez TV3 to jej obowiązek! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.05, 09:16
      Pokazywanie Torunia przez Regionalna jest obowiązkiem!
      Jest to TV oplacana nie tylko przez bydgoszczan ale i przez torunian.

      To ze TVB tego nie robila od lat, jest faktem. A to że zrobi jedna imprezę -
      nie zmaże jej win.
      • Gość: adrian Re: Pokazywanie T-nia przez TV3 to jej obowiązek! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.05, 09:17
        To co TVB robi po raz 1, pownn byc standardem Jakos nie dziwiccie ze wydarzenia
        bydgoskie sa pokazywane na okrągło, po 5 razy, z powtórkami, a np koncert
        Blechacza - zapowiadany przez tydzien dzien po dniu?
        • Gość: Nemo Re: Pokazywanie T-nia przez TV3 to jej obowiązek! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.05, 09:35
          Ranga koncertu Blechacza do tej imprezy to jak 1000 do 1. Nie porównuj występu laureata Konkursu Chopinowskiego do pierniczków.
          To nie żaden obowiązek TVB i żaden standard pokazywanie Torunia. I wcale nie ze strachu przed Warszawą. Torun wcale nie jest najważniejszy w regionie.
          • Gość: adrian Re: Pokazywanie T-nia przez TV3 to jej obowiązek! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.05, 10:03
            Nikt nie mowi, ze najważniejszy w regionie.
            Ale powinien byc pokazywany w takiej samej proporcji od zawsze w TV3.
            A nie jest. Regionalna ma obowiazek pokazywac wszelkie najwazniejsze rzeczyw
            regionie, w tym w Toruniu. MA OBOWIĄZEK. Dlatego istnieje.

            Koncert Blechacza w b-czy byl chyba 15 koncertem w kraju, dawno juz opisanym i
            pokazanym przez wszystkie stacje. Zadna nowosc dla widza. A np. w Toruniu
            potrafiono nie pokazac zakonczenia Festiwalu Kontakt!
            • Gość: Ryszard Re: Pokazywanie T-nia przez TV3 to jej obowiązek! IP: *.ipartners.pl / *.ipartners.pl 17.12.05, 23:24
              Mało kto wie o jakimś festiwalu KONAKT...a o Blechaczu wie cały artystyczny
              świat!
              Jak można czynić takie porównanie!
            • Gość: Nemo Re: Pokazywanie T-nia przez TV3 to jej obowiązek! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.05, 00:41
              Jak myślisz? jest jakiś wykładnik, jakiś sposób obliczenia proporcji w jakich mają być pokazywane miasta. Decydują o tym na bieżąco dziennikarze tworzący program. Jak się nic w Toruniu nie dzieje, to też pokazywać żeby zachować proporcje? Trochę mało się znasz na dziennikarstwie i produkcji telewizyjnej, żeby zabierać głos w tej sprawie. Jeśli dla ciebie koncert laureata Konkursu Chopinowskiego nawet gdyby był setny w kraju a pierwszy w mieście gdzie zdobywał swoje umiejętności jest nic nie wart, to świadczy o Twojej całkowitej indolencji w tym temacie.
    • nautile TVB nic nie robi bez własnego interesu. 17.12.05, 09:23
      TVB nic nie robi bez własnego interesu. Zastanawiam sie dlaczego teraz nagle 1
      raz ma zamiar pokazac Torun?

      Byc moze Warszawa zainteresowana zostala wydarzeniami, ktore Torun przygotowuje
      na Święta i po prostu zmusiłą TVB do zajecia sie sprawa. Nieraz bylo juz tak,
      że wazne wydarzenia pokazywaly ogólnopolskie dzienniki (Panorama, Fakt,
      Teleexpress), a Pseudoregionalna sie nawet nie zjawiła. Latem tego roku na
      ważny turniej przyjeżdżała ekipa z Poznania! A TVB nie było.....


      • nautile Re: TVB nic nie robi bez własnego interesu. 17.12.05, 09:23
        Byc moze TVB czując naciski Torunia na wykonanie ustalen od roku nie robionych
        (brak światłowodu, ludzi, zamknięcie dziennika) - czując presję chce pokazac
        sie jako mila fdla Torunia, by w zamian nic nie robic w kwestii studia?
        Naciski osłabną , a Pseudoregionalna wróci do "normalności".
        Nie ufam Pseudoregionalnej TV BETON.
        Najpierw dajcie 2-3 ekipy dziennikarskie, światłowód, kupcie sprzet za
        pieniadze , ktore od roku dałą Warszawa, prezywróćcie zablokowane Zbliżenia
        Toruńskie!
        • Gość: dla zastanowienia Re: TVB nic nie robi bez własnego interesu. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.05, 10:03
          57 przykładow "obiektywizmu" dziennikarzy z Bczy
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=71&w=30896175&a=30900233
          • Gość: ?? Re: TVB nic nie robi bez własnego interesu. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.05, 10:11
            Mówiłem że tak będzie, wieczne pretensje, żądania i kompletny brak zrozumienia tematu. To sę nazywa zadowolenie.
            • nautile Re: TVB nic nie robi bez własnego interesu. 17.12.05, 10:21
              Pretesje będą dopóki TVB nie zrealizuje ustaleń:
              - ludzi
              - obsługiwania calej wschodniej czesci regionu
              - światłowodu
              - zakupu sprzetu za pieniadze któe Warszawa dala w styczniu 2005
              - przywrócenia zawieszonego dziennika torunskiego.

              To raczej TVB nie rozumie alnbo udaje, że nie pamięta ustalen.
              • Gość: ?? Re: TVB nic nie robi bez własnego interesu. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.05, 10:43
                Taaaa, i co jeszcze, może przeniesuienia ośrodka z Bydgoszczy do Torunia?????
                • Gość: bartosz Re: TVB nic nie robi bez własnego interesu. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.05, 10:46
                  Nie, tego nikt nie chce. Byc moze TV rozpuszcza takie plotki, by zablokowac
                  powstanie studia. Czy jak Gdansk tworzyl osrodek w Bydgoszczy, istniala obawa,
                  ze caly przeniosa z Gdanska? Nie żartuj.
                  • Gość: obserator Re: Toruń nic nie robi bez własnego interesu. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.05, 10:54
                    Bydgoszcz nie jest zaborczym miastem i o tym wie Gdańsk. Postępowanie Torunia
                    to postępowanie judasza.Trzeba być baardzo ostrożnym .Poza tym TV regionalna
                    już jest .Toruń niech sobie organizuja sam miejską.
                    • Gość: bartosz Re: Toruń nic nie robi bez własnego interesu. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.05, 11:19
                      Nazywasz telewizja w Toruniu to cos na Kopernika, bez kamer, bez sprzetu, bez
                      montazu, z 1,5 etatu (delegowanych czesto do B-czy), bez samochodu, bez
                      światlowodu i ze skasowanym dziennikiem?
                      • Gość: Nemo Re: Toruń nic nie robi bez własnego interesu. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.05, 11:25
                        > Nazywasz telewizja w Toruniu to cos na Kopernika, bez kamer, bez sprzetu, bez
                        > montazu, z 1,5 etatu (delegowanych czesto do B-czy), bez samochodu, bez
                        > światlowodu i ze skasowanym dziennikiem?

                        Tak, to jest powstająca Redakcja terenowa OTV Bydgoszcz.
                        Będzie jedna kamera, montaż, radiolinia do połączenia z Bydgoszczą.
                        Dawne Zbliżenia toruńskie zostały przemianowane na Magazyn toruński.
                        Na okres do zakupu sprzętu i zatrudnienia ekipy technicznej TVB "udostępnia" swój sprzęt i swoje ekipy.
                        • Gość: pytek Olsztyn stworzyl od zera w Elblagu w 5 tygodni IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.05, 11:32
                          "powstająca" ???? Przez ponad rok?
                          Olsztyn stworzyl od zera w Elblagu lepiej wyposażoną placowkę w 5 tygodni,
                          Wroclaw w Opolu w 2 miesiace. Nie wybrzydzali wśród 14 budynkow, nie odwoływali
                          przetargow, rozstrzygali konkursy krócej niż pól roku, nie zawieszali
                          dziennika ....
                          Pseudoregionalna nie umie krócej niz 12 miesiecy?
                    • Gość: Trudzia Re: Toruń nic nie robi bez własnego interesu. IP: *.ipartners.pl / *.ipartners.pl 17.12.05, 23:28
                      Jak toruńm ma takie wielkie ambicje pokazywać w tv prowincjonalne miejskie
                      wydarzenia niech pokazuje w swojej miejskiej tv.Kogo interesują miejskie sprawy
                      Torunia.A wydarzenia kulturalne przyznać trzeba szczerze nie są najwyższej
                      rangi.
    • Gość: pytek Rozmawianie z Pseudoregionalną nie ma sensu. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.05, 11:35
      Rozmawianie z Pseudoregionalną nie ma sensu.
      To że raz jeden kiwnęli palcem pod naciskiem Warszawy - juz trąbią miesiąc że
      ogromny sukces! To Torun przygotowuje wszystko, wiec byloby nienormalne, gdyby
      emisje dla Warszawy przygotowywal Poznan czy Gdansk.
      • Gość: Nemo Re: Rozmawianie z Pseudoregionalną nie ma sensu. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.05, 11:57
        Przeczytaj artykuł.
        Inicjatywa TVB do której dołączył się UM
        • Gość: cytat To nie TVB realizuje ten program, to zlecenie TVP IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.05, 11:59
          To nie TVB realizuje ten program, to zlecenie TVP z Warszawy.
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=71&w=33606337&a=33631754&wv.x=2
          • Gość: Nemo Re: To nie TVB realizuje ten program, to zlecenie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.05, 12:19
            I to jest oczywiście najbardziej wiarygodne źródło?
            Autorzy K.Marcysiak i R.Rykowski zgłosili pomysł do TV3 w Warszawie i jest realizowany w ramach cyklu Telewizja Regionów.
            Finansowany z Warszawy ale pomysł TVB.
          • Gość: Nemo Re: To nie TVB realizuje ten program, to zlecenie IP: 195.245.213.* 21.12.05, 12:45
            Dla uwiarygodnienia tego co mówię podaję link do mojego postu z października
            kiedy to UM Toruń nie był jeszcze zainteresowany tym programem.

            TVB poprosiła UM Toruń o pomoc w realizacji gwiazdkowego wydania Telewizji
            Regionów (w I dzień świąt) i otrzymała odpowiedż: "Nie jesteśmy zainteresowani"
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=71&w=30595233&a=30618650
            A teraz piszecie że to miasto wymyśliło i że to zlecenie z Warszawy
            • mavellis Re: To nie TVB realizuje ten program, to zlecenie 21.12.05, 15:06
              Nie prosciej zrobic to studio jak obiecano?
              Nie bedziecie mieli problemow, Torun bedzie sam mówić o swoim regionie.
    • Gość: poddany TV BETON TVB POKAŻE TORUŃ! JEZU! BIJMY CZOŁEM W ZIEMIĘ ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.05, 15:08
      TVB POKAŻE TORUŃ!!! JEZU!!! BIJMY CZOŁEM W ZIEMIĘ !!!!
    • Gość: torunianka koncert Blechacza IP: *.petrus.com.pl 18.12.05, 00:00
      torunianie zainteresowani są koncertami Blechacza, gdyż to tu odbył się jego
      ostatni koncert na żywo, PRZED WYGRANIEM konkursu Chopinowskiego;)

      A swoją drogą ciekawa jestem, czy bylibyście zainteresowani koncertami
      Blechacza, gdyby nie okrzyknięto go mistrzem.

      • Gość: nautilus Re: koncert Blechacza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.05, 11:42
        To dobrze że regionalna telewizja pamięta o toruniu
    • torunianin1 Ja już biję czołem po ziemi przed Zbliżeniami :-) 21.12.05, 11:43
      Ja już biję czołem po ziemi przed Zbliżeniami :-)
      • Gość: Karol Re: biję czołem po ziemi IP: *.adsl.inetia.pl 21.12.05, 12:00
        Zobaczymy w jaki sposób Toruń będzie pokazany . Gdy w Zbliżeniach jest mowa o
        bezdomnych , bałaganie czy zadłużeniu to wiadomo , że będzie Lewandowski i Toruń
        • mavellis Re: biję czołem po ziemi 21.12.05, 15:05
          A ja dotąd nie biłem, gdy pokazywali Torun, stąd może to olewanie przez
          pseudoregionalną.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka