Gość: balum
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
17.12.05, 08:01
Toruninie podziękujcie TVB za zorganizowanie reklamy waszego miasta przez TVB
w pierwszy dzień świąt. Jak widac telewizja robi wiele aby promowac wasze
miasto.
"Słodka replika Starówki, teledyski z kolędami w wykonaniu toruńskich
artystów, znani goście i quizy - taki Toruń zobaczy cała Polska na antenie
TVP3 w pierwszy dzień świąt
25 grudnia widzowie pasma regionalnego i ogólnopolskiego TVP3 będą mogli
obejrzeć "Świąteczny, piernikowy świat", program realizowany na żywo przez
bydgoski oddział TVP. W przedsięwzięcie włączył się magistrat i fabryka
Kopernik. Program poprowadzą Jacek Bryndal oraz bydgoscy prezenterzy Trójki -
Katarzyna Marcysiak i Rafał Rykowski. Nagranie odbędzie się na Rynku
Staromiejskim w przygotowanej specjalnie na tę okazję piernikowej scenerii. -
Replika staromiejskich kamienic z Torunia będzie nam towarzyszyła przez cały
dzień - mówi Rykowski. - Oprócz części artystycznej widzowie będą mogli wziąć
udział w wielu telefonicznych quizach i konkursach internetowych. Wśród
nagród znajdą się oczywiście łakocie."