16.11.07, 14:04
Widzę, że władze wojewódzkie sprawiły sobie szlaban na parkingu,
coby im się hołota albo jakiś inwalida nie pałętali przed wejściem
do budynku.
Obserwuj wątek
    • jakub_lauder Re: szlaban 16.11.07, 23:54
      Kiedys przynajmniej w weekendy mozna bylo tam zaparkowac. Teraz
      parking swieci pustkami bo... szlaban. Kolejnych kilkanascie czy
      nawet 20 pare miejsc parkingowych poszlo "w gwizdek",

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka