franek-dolas 16.11.07, 14:04 Widzę, że władze wojewódzkie sprawiły sobie szlaban na parkingu, coby im się hołota albo jakiś inwalida nie pałętali przed wejściem do budynku. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jakub_lauder Re: szlaban 16.11.07, 23:54 Kiedys przynajmniej w weekendy mozna bylo tam zaparkowac. Teraz parking swieci pustkami bo... szlaban. Kolejnych kilkanascie czy nawet 20 pare miejsc parkingowych poszlo "w gwizdek", Odpowiedz Link Zgłoś