Dodaj do ulubionych

Lufthansą do Azji?

10.06.06, 11:05
Witam, niedługo lecę do Azji i po raz pierwszy kupiłam bilety linii
Lufthansa. Dotychczas zawsze podróżowałam azjatyckimi, najczęściej
Malaysią,więc kiedy już po zakupie biletów przeczytałam opinie pasażerów
azjatyckich na temat niemieckiego przewoźnika lekko się przeraziłam. Czy jest
aż tak źle?? Jesli ktoś latał wcześniej i Lufthansa i Malaysią/Cathay lub
innymi azjatyckimi, bardzo proszę, niech napisze co sądzi o L. Jaki jest
stosunek załogi do pasażerów (klasa ekonomiczna), catering, komfort lotu itp.
Byliście zadowoleni?
Może spokojniejsza doczekam tego lotu :-)
Obserwuj wątek
    • a380 Re: Lufthansą do Azji? 10.06.06, 11:54
      Niestety, bedziesz rozczarowana. Ale oczywiscie dolecisz i najprawdopodobniej
      nie zgubia bagazu. Generalnie roznica polego na tym, ze w liniach Azjatyckich i
      arabskich jestes traktowana jak gosc, a w Lufthansie jestes po prostu
      pasazerka. Zapomnij o indywidualnych monitorkach np.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka