tymianek202
10.06.06, 11:05
Witam, niedługo lecę do Azji i po raz pierwszy kupiłam bilety linii
Lufthansa. Dotychczas zawsze podróżowałam azjatyckimi, najczęściej
Malaysią,więc kiedy już po zakupie biletów przeczytałam opinie pasażerów
azjatyckich na temat niemieckiego przewoźnika lekko się przeraziłam. Czy jest
aż tak źle?? Jesli ktoś latał wcześniej i Lufthansa i Malaysią/Cathay lub
innymi azjatyckimi, bardzo proszę, niech napisze co sądzi o L. Jaki jest
stosunek załogi do pasażerów (klasa ekonomiczna), catering, komfort lotu itp.
Byliście zadowoleni?
Może spokojniejsza doczekam tego lotu :-)