iwona298 13.12.06, 13:26 lece dzis do Belgii, i mam pytanie, moja walizka po spakowaniu wazy 22kg, czy bede musiala placic nadbagaz i ile to kosztuje? Juz powyjmowalam troche z walizki, bo wazyla 25kg. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: AeroFun Re: nadbagaz IP: *.icpnet.pl 13.12.06, 14:30 pytanie podstawowe to jaka linia lotnicza? jesli dana linia ma limit 20kg a ty masz 22kg to zapewne zaplacisz za nadbagaz... cena zalezy rowniez od przewoznika... pozdr Damian z www.aerofun.gsi.pl Odpowiedz Link Zgłoś
iberia30 Re: nadbagaz 13.12.06, 19:50 zalezy od przewoznika, moze przymkna oko wszak kazda waga wazy nieco inaczej, ja w LH placilam 5€ za kazdy kg. Odpowiedz Link Zgłoś
konopielka80 Re: nadbagaz 13.12.06, 20:00 Ostatnio mialam 24kg (Gatwick), potem 22 kg (Okecie). Linie centralwings. Nikt ode mnie nie wzial ani grosza za nadbagaz. Odpowiedz Link Zgłoś