13.12.06, 13:26
lece dzis do Belgii, i mam pytanie, moja walizka po spakowaniu wazy 22kg, czy
bede musiala placic nadbagaz i ile to kosztuje? Juz powyjmowalam troche z
walizki, bo wazyla 25kg.
Obserwuj wątek
    • Gość: AeroFun Re: nadbagaz IP: *.icpnet.pl 13.12.06, 14:30
      pytanie podstawowe to jaka linia lotnicza?

      jesli dana linia ma limit 20kg a ty masz 22kg to zapewne zaplacisz za
      nadbagaz... cena zalezy rowniez od przewoznika...

      pozdr
      Damian z www.aerofun.gsi.pl
    • iberia30 Re: nadbagaz 13.12.06, 19:50
      zalezy od przewoznika, moze przymkna oko wszak kazda waga wazy nieco inaczej,
      ja w LH placilam 5€ za kazdy kg.
      • konopielka80 Re: nadbagaz 13.12.06, 20:00
        Ostatnio mialam 24kg (Gatwick), potem 22 kg (Okecie). Linie centralwings. Nikt
        ode mnie nie wzial ani grosza za nadbagaz.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka