Dodaj do ulubionych

miejsce w samolocie przy oknie

IP: *.evo.ams.nl.leaseweb.com 31.07.09, 21:14
Jak zarezerwować sobie konkretne miejsce w samolocie, najbardziej oczywiście
interesuje mnie miejsce przy oknie (i dla palących - jak jest coś takiego).
Nie wiem czy trzeba to zrobić już przy rezerwacji biletu (jak tak to czy u
pośrednika czy bezpośrednio u przewoźnika) czy dopiero przy odprawie na
lotnisku, albo wsiadając na pokład.
Dodam że wybieram się do stanów zjednoczonych liniami swiss air
Obserwuj wątek
    • kasia_p45 Re: miejsce w samolocie przy oknie 31.07.09, 21:17
      O paleniu w samolocie zapomnij. A nr miejsca w zalezności jaki ci
      przydziela przy odprawie bagazowej
    • mohikanka Re: miejsce w samolocie przy oknie 31.07.09, 22:10
      O miejsce przy oknie możesz poprosić przy odprawie bagażowej, o paleniu zapomnij :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka