Gość: Kierowca
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
20.03.06, 13:56
Kierowca autobusu w UK ma 3000 funtów miesięcznie? Tak napisali dzisiaj
w "Wyborczej"... https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3222248.html
Wygląda mi to podejrzanie. Z tego, co wiem, to kierowcy (autobusów) zarabiają
800-1200, TIR-owcy może wiecej z 1600-2000, ale żeby kierowca autobusu 3000?