Dodaj do ulubionych

Kierowca autobusu w UK ma 3000 funtów miesięcznie?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.06, 13:56
Kierowca autobusu w UK ma 3000 funtów miesięcznie? Tak napisali dzisiaj
w "Wyborczej"... https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3222248.html

Wygląda mi to podejrzanie. Z tego, co wiem, to kierowcy (autobusów) zarabiają
800-1200, TIR-owcy może wiecej z 1600-2000, ale żeby kierowca autobusu 3000?
Obserwuj wątek
    • Gość: irek Re: Kierowca autobusu w UK ma 3000 funtów miesięc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.06, 14:35
      Oczywiście, że jest to bzdura. Mają od 800 do 1200/1300 brutto
      • Gość: axx Re: Kierowca autobusu w UK ma 3000 funtów miesięc IP: *.res.east.verizon.net 20.03.06, 18:41
        Niestety prosze panstwa moga miec i nawet wiecej(nie wszyscy)
        www.londonpaywizard.co.uk zakladajac 50 godzin tygodniowo 40 normalnych i 10
        nadliczbowych(50% wiecej) Przyjmujac tylko 13 funtow co czyni 13 x 40=520.00
        plus 10 nadgodzin po 13 x 1.5=19 x 10 nadgodzin =195.00 Zatem 520 +195
        =715.00 tygodniowo x 4 tygodnie czyni 2860.00 miesiecznie.lub wiecej jezeli
        jest 5 tygodni i placa tygodniowo.Srednio maja ponad 10 ale sa nowi.Do tego
        dochodza wszystkie swiadczenia.Zatem lepiej jezdzic w Londynie niz w Polsce o
        ile w ogole mozna w Polsce znalezc robote lepiej platna.
        • walesa4 Od kiedy miesiąc ma 5 tygodni? Chyba w nowym 20.03.06, 18:49
          kalendarzu komuszo-lumpenliberalnym, hehehe
          • Gość: axx Re: Od kiedy miesiąc ma 5 tygodni? Chyba w nowym IP: *.res.east.verizon.net 20.03.06, 19:07
            Widac ze nigdy w kapitalizmie nie pracowales. Wyplaty sa zwykle w kazdy piatek
            zatem czerwiec bedzie takim miesiacem w ktorym pracownicy otrzymaja 5 wyplat.
            Sa rozne systemy wyplat. Kazdy tydzien,co dwa tygodnie ,co miesiac(salary)
            Lub wcale w skarpetkach do domu (Polska)
            • walesa4 Po pierwsze kto w UK dostaje tygodniówki, to 20.03.06, 19:18
              dostaje, hehehe, nikomu nie chcę ubliżać, hehehe, po drugie miesiąc ma jak już
              niecałe 4 i półtygodnia, hehehe, są 52 tygodnie w roku, a to że co jakiś czas
              jest 5 piątków w miesiącu nie ma nic wspólnego z 5 tygodniami w miesiącu, oj
              łatwo maniplulować tym Narodem, bardzo łatwo....
              • Gość: Kierowca Re: Po pierwsze kto w UK dostaje tygodniówki, to IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.06, 19:37
                Czepiasz sie szczegółów!
                Wiadomo, że przy "tygodniówkach" w niektórych m-cach można otrzymać 5 wypłat,
                ale juz w następnym miechu będzie mniej. Ale w tym danym, długim
                miesiacu "formalnie" można zarobić więcej.
        • bambooko I polowe po podatku. Kierowca wyciaga 1000/miesiac 20.03.06, 20:41
          GW oczywiscie zaciera raczki jak Polacy opuszczaja swoj kraj.
          Oni maja wiecej na szaber. Stad tez te nierealistyczne opisy raju na zachodzie.
          A prawda jest taka ze aby sie dorobic w UK to trzeba tyrac 10 lat dniami i
          nocami po czym ma sie juz garba i tez trzeba cos w Polsce kupic bo nie w Angli
          tam to nawet na grobowiec nie bedzie cie stac.
          • Gość: Gosc Re: I polowe po podatku. Kierowca wyciaga 1000/mi IP: *.md.uwcm.ac.uk 21.03.06, 12:49
            TO prawda, jednak w Polsce trzeba na to tyrac 110 lat :)
    • Gość: Jaro Re: Kierowca autobusu w UK ma 3000 funtów miesięc IP: *.server.ntli.net 20.03.06, 19:50
      To pewnie kaczka dziennikarska, mialo byc "krawiec z autobusu" (czasami skroi
      troche wiecej :) Tylko po co mialby dzielic sie z fiskusem...
      • Gość: axx Re: Kierowca autobusu w UK ma 3000 funtów miesięc IP: *.res.east.verizon.net 20.03.06, 19:57
        W ogole nie rozumiem dlaczego to tak dziwi niektorych ze kierowca moze zarobic
        dobre pieniadze. W USA kierowcy zarabiaja jeszcze wiecej. Do tego dochodzi
        bezplatne szkolenie 2 tygodniowe skoszarowane i wszystkie swiadczenia.Praca
        kierowcy nie jest lekka. W USA maja do dyspozycji super siec autostrad co
        znacznie ulatwia jazde. Caly czas brakuje chetnych. Ostatnio widze sporo kobiet
        za kierowcica tych ciezkich samochodow.
        • Gość: irek Re: Kierowca autobusu w UK ma 3000 funtów miesięc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.06, 20:22
          ale stawka 13Ł/godz jest wyjątkowa, Najczęsciej jest to od 6 do 9 funtów za
          godz.
          • ianek70 Stawka 21.03.06, 12:47
            Gość portalu: irek napisał(a):

            > ale stawka 13Ł/godz jest wyjątkowa, Najczęsciej jest to od 6 do 9 funtów za
            > godz.

            Pamiętam jakieś 3, 4 lata temu w autobusach firmy Arriva była reklama o treści
            typu "Why sit at the back of the bus when you can drive it and earn Ł8 an hour?"
            Teraz, oczywiście, tej reklamy nie ma, pojawiają się zaś ogłoszenia w prasie
            polskiej "Zostań kierowcą autobusów w W. Brytanii! Płacimy aż Ł6 za godz.!"
        • bambooko Re: Kierowca autobusu w UK ma 3000 funtów miesięc 20.03.06, 20:43
          Gość portalu: axx napisał(a):

          Tak widzialem tych kierowcow z Greyhound pracujacych za dobre pieniadze 1500$ na
          miesiac, prujacych po dziurawych autostradach Ameryki.
          Co za bzdury, gdzie ty mieszkasz?
          • axx61 Re: Kierowca autobusu w UK ma 3000 funtów miesięc 21.03.06, 13:11
            A to nie ja napisalem drogi bambooko. Kierowcy ciezkich samochodow w USA
            zarabiaja do 1500$ ale tygodniowo. Unemployment wynosi w stanie Maryland 620$
            co dwa tygodnie czyli 1240 $ na miesiac.Przez 6 miesiecy czasami z mozliwoscia
            przedluzenia o nastepne 6. Zawod kerowcy zajmuje pierwsze miejsce na liscie
            najbardziej niepopularnych zawodow w USA. Robota jest ciezka ale dobrze
            platna.No i te autostrady, sa super. Kazdy kto chce pracowac robote zawsze
            znajdzie i to dobrze platna w przeciwienstwie do Polski. Napisze wiecej jak
            ktos chce jezdzic po miescie i okolicach i wyczekiwac to moze zostac kierowca
            limuzyny czy taksowki. One nie zabieraja pasazerow z chodnika i praca jest
            bezpieczna.
        • Gość: Jaro Re: Kierowca autobusu w UK ma 3000 funtów miesięc IP: *.server.ntli.net 20.03.06, 21:53
          Najlepiej placa na tej autostradzie z Bagdadu do Faludzy...
          • walesa4 A co wybierasz się do Iraq-u, zafundować Ci RIP 21.03.06, 12:50
            nagrobek?, hehehe

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka