bigstrand 30.08.06, 13:16 pytanie chyba nie na to forum czy ktos z was inzynierow w Irlandii (lub UK) zrobil sobie chartered w IEI lub ICE w UK? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mati.u Re: Chartered Engineer IEI 30.08.06, 18:05 ja jescze nie zrobilem ale mam juz podpisane 70% objectives. Odpowiedz Link Zgłoś
bigstrand Re: Chartered Engineer IEI 30.08.06, 22:39 mati.u napisała: > ja jescze nie zrobilem ale mam juz podpisane 70% objectives. mozesz to jakos rozwinac? szczerze mowiac nie wiem co to sa te objectives w tym kontekscie Odpowiedz Link Zgłoś