Dodaj do ulubionych

Chartered Engineer IEI

30.08.06, 13:16
pytanie chyba nie na to forum
czy ktos z was inzynierow w Irlandii (lub UK) zrobil sobie chartered w IEI
lub ICE w UK?
Obserwuj wątek
    • aniajawo Re: Chartered Engineer IEI 30.08.06, 13:31
      ja bede robic w RICS
    • mati.u Re: Chartered Engineer IEI 30.08.06, 18:05
      ja jescze nie zrobilem ale mam juz podpisane 70% objectives.
      • bigstrand Re: Chartered Engineer IEI 30.08.06, 22:39
        mati.u napisała:

        > ja jescze nie zrobilem ale mam juz podpisane 70% objectives.

        mozesz to jakos rozwinac? szczerze mowiac nie wiem co to sa te objectives w tym kontekscie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka