Dodaj do ulubionych

winchester

IP: *.ppcor.org.pl 29.09.06, 21:16
kto wylatuje 13,10,06 do winchester? i czy jest ktoś z bydgoszczy
Obserwuj wątek
    • Gość: kkk Re: winchester IP: *.devs.futuro.pl 03.10.06, 13:25
      Hey ,tak jak ty wybieram się do Winchester 20.10. ,czy coś już wiesz jak tam jest?
      Jaka opcję mieszkania wybrałaś , bo ja mieszkanie tesco.
      Pozdrawiam
      • Gość: kadela Re: winchester IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.06, 14:11
        ...no właśnie...Jak tam jest? :-)
        • Gość: tiaaaaaa Re: winchester IP: *.server.ntli.net 12.10.06, 09:46
          Fajnie!?! ;>
        • Gość: tiaaaaaa Re: winchester IP: *.server.ntli.net 12.10.06, 09:54
          P.S. Gratuluje daty wylotu ....... może sie Wam uda tu dolecieć...hhehee
          • Gość: kkk Re: winchester IP: *.devs.futuro.pl 12.10.06, 14:21
            a dlaczego mamy nie doleciec???

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka