Gość: mala IP: *.ppcor.org.pl 29.09.06, 21:16 kto wylatuje 13,10,06 do winchester? i czy jest ktoś z bydgoszczy Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kkk Re: winchester IP: *.devs.futuro.pl 03.10.06, 13:25 Hey ,tak jak ty wybieram się do Winchester 20.10. ,czy coś już wiesz jak tam jest? Jaka opcję mieszkania wybrałaś , bo ja mieszkanie tesco. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kadela Re: winchester IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.06, 14:11 ...no właśnie...Jak tam jest? :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tiaaaaaa Re: winchester IP: *.server.ntli.net 12.10.06, 09:46 Fajnie!?! ;> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tiaaaaaa Re: winchester IP: *.server.ntli.net 12.10.06, 09:54 P.S. Gratuluje daty wylotu ....... może sie Wam uda tu dolecieć...hhehee Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kkk Re: winchester IP: *.devs.futuro.pl 12.10.06, 14:21 a dlaczego mamy nie doleciec??? Odpowiedz Link Zgłoś