Gość: Xena
IP: *.lodz.dialog.net.pl
06.10.06, 23:23
Dzisiaj podali, ze piekarz, ktory przez 14 lat obdarowywal dom dziecka
chlebem, ktorego nie sprzedal - musial zwinac piekarstwo. Fiskus go
zniszczyl. Przez te 14 lat, piekarz filantrop, zamiast wyrzucac chleb na
smietnik - przekazywal go tym, ktorych nawet na kupno chleba nie zawsze bylo
stac. US stwierdzil, ze pownien placic podatek od darowizny!!!!!! Dopieprzyli
mu podatek w wysokosci 150.000 PLN. Prosby o zaniechanie tego bezsensu
spelzly na niczym. Byly wlascicel piekarni nie widzi w tym wszystkim logiki.
Zdaje sie ze mamy PIS rzadzacy obecnie - gdzie jest ta obiecywana
sprawiedliwosc i prawosc? Zenujace.... niewiele mnie juz chyba zdziwi w moim
kraju.