Dodaj do ulubionych

Jadę do Polski samochodem

21.10.06, 19:36
W środę (25 października ) jadę do Polski samochodem. Jeśli jest ktoś chętny,
czekam na mail. unkey@poczta.onet.pl
Obserwuj wątek
    • ghrom Re: Jadę do Polski samochodem 21.10.06, 19:48
      Do Polski A czy B :P

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka