unkey 21.10.06, 19:36 W środę (25 października ) jadę do Polski samochodem. Jeśli jest ktoś chętny, czekam na mail. unkey@poczta.onet.pl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj