Dodaj do ulubionych

Winchester

15.11.06, 17:36
czy ktoś jest może z tamtąd jak wygląda przemysł w tym mieście tzn.jakie są
zakłady produkcyjne,fabryki? pozdr.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka