Dodaj do ulubionych

Autem do PL - porada

20.03.07, 20:54
Witam wszystkich Forumowiczow,
Miwszkajac w UK wybieram sie do PL autem. Bede jechal przez F,B,NL i D. Auto
na benzyne i wlasnie tego dotyczy pytanie. W ktorym z tych krajow (a moze
nawet wiecie na ktorej sieci stacji) najbardziej oplaca sie tankowac beznynke.

Dzieki za pomoc.
Obserwuj wątek
    • tomziczek Re: Autem do PL - porada 21.03.07, 14:39
      Witam,

      jechałem 4 tygodnie temu do Polski i 2 tygodnie temu z Polski. Ceny paliwa są
      obecnie bardzo podobne we wszystkich krajach, które przejeżdżasz. Ja tankowałem
      w Niemczech za 1,29 euro za litr. W Holandii zdaje się było trochę drożej, chyba
      1,34. Różnice więc naprawdę minimalne. Czasem jest trochę taniej jak zjedziesz z
      autostrady i zatankujesz na jakiejś lokalnej stacji. Moim zdaniem jednak to nie
      ma sensu bo oszczędność może być rzędu 1-2 euro na zbiorniku.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka