kuzynelmo
20.03.07, 20:54
Witam wszystkich Forumowiczow,
Miwszkajac w UK wybieram sie do PL autem. Bede jechal przez F,B,NL i D. Auto
na benzyne i wlasnie tego dotyczy pytanie. W ktorym z tych krajow (a moze
nawet wiecie na ktorej sieci stacji) najbardziej oplaca sie tankowac beznynke.
Dzieki za pomoc.