cdlxxvi
13.10.07, 18:40
Być może są na forum chętni do głosowania, którzy nie pójdą na wybory z powodu
braku dogodnych lub wystarczająco tanich połączeń.
Z drugiej strony, wielu z nas będzie jechało w połowie pustymi samochodami.
Stąd propozycja akcji: Podwieź rodaka na wybory!
Jeśli ktoś ma ochotę dołączyć, , proszę o wpisanie. Można też rozpropagować
pomysł na innych polonijnych forach.
NiemalŻonka i ja będziemy głosować w POSK w Lądku Zdroju, W6 0RF.
Do Londynu przyjeżdżamy w nocy z piątku na sobotę na cały weekend, więc możemy
zabrać 2 osoby w drodze powrotnej - w niedzielę wieczorem jedziemy z Islington
na A1-M1-M6-Manchester-Lancaster-Kendal. Jeśli ktoś chce się zabrać z nami w
tym kierunku, zapraszamy.
Warunkiem koniecznym jest spotkanie w POSK i wrzucenie kartki do urny.
Podwozimy za darmo. Preferencje polityczne bez znaczenia.