Dodaj do ulubionych

Akcja: Podwieź rodaka na wybory!

13.10.07, 18:40
Być może są na forum chętni do głosowania, którzy nie pójdą na wybory z powodu
braku dogodnych lub wystarczająco tanich połączeń.

Z drugiej strony, wielu z nas będzie jechało w połowie pustymi samochodami.
Stąd propozycja akcji: Podwieź rodaka na wybory!

Jeśli ktoś ma ochotę dołączyć, , proszę o wpisanie. Można też rozpropagować
pomysł na innych polonijnych forach.

NiemalŻonka i ja będziemy głosować w POSK w Lądku Zdroju, W6 0RF.

Do Londynu przyjeżdżamy w nocy z piątku na sobotę na cały weekend, więc możemy
zabrać 2 osoby w drodze powrotnej - w niedzielę wieczorem jedziemy z Islington
na A1-M1-M6-Manchester-Lancaster-Kendal. Jeśli ktoś chce się zabrać z nami w
tym kierunku, zapraszamy.

Warunkiem koniecznym jest spotkanie w POSK i wrzucenie kartki do urny.
Podwozimy za darmo. Preferencje polityczne bez znaczenia.
Obserwuj wątek
    • korkix78 Southampton 13.10.07, 19:22
      No coz, wiele nie moge zaoferowac, ale nie pozostane na ten apel gluchy.
      Moge chetnie i ja podwiezc kogos - planowany czas pokonania trasy Southampton-
      Southampton ;> szacuje na 15 minut.

      Jedziemy sobie rano z Southampton - Sholing do Southampton - Portswood, w ktorym
      to miejscu dokonamy uroczystego zwiekszenia frekwencji.

      A potem na autobus na caly dzien do Lonynu, bo bilet wykupiony dawno, kiedy
      jeszcze nie uruchomilem mozgu i sie nie pokapowalem, ze wcale tam sie wybierac
      akurat w tym celu nie musze.
      Ale pretekst dobry i z wycieczki nie rezygnujemy :>
      • aniaheasley SW16 - SW17 13.10.07, 19:31
        Jak powyzej, niewiele moge zaoferowac, ale bede jechala w niedziele
        ze Streatham do Balham, gdzie tez mozna glosowac, moge kogos
        podrzucic w jedna i/lub druga strone :-)

        Super inicjatywa tak w ogole, oczywiscie poza Londynem
      • palejo1 Romsey-Southampton 13.10.07, 19:31
        Jesli ktos by mial ochote przed wyborami zwiedzic Romsey, a potem
        pojchac do Southampton to zapraszam. 3 wolne miejsca.
      • xiv Re: Southampton 14.10.07, 22:56

        korkix, a gdzie glosujesz? ambasada/konsulat?
        • korkix78 Re: Southampton 15.10.07, 16:26
          Xiv, ale ja glosuje tu:

          Polski Ośrodek w Southampton
          507 Portswood Road
          Southampton SO17 2TH

          do Londynu jade w zasadzie turystycznie, 20 minut po glosowaniu :)
          • xiv Re: Southampton 15.10.07, 18:49

            > do Londynu jade w zasadzie turystycznie, 20 minut po glosowaniu :)

            to o 6.20? ;)
            • korkix78 Re: Southampton 20.10.07, 11:16
              Hehe moj masochizm ograniczam do zwlekania sie z lozka okolo 8 rano :-/

              National jedzie jakos po 10-tej.
    • kerryman kerry->cork 13.10.07, 20:26
      moze ktos mieszka w killarney lub w okolicach? jedziemy glosowac do cork,
      znalazloby sie kilka miejsc. zainteresowanych prosze o kontakt na priv.
    • Gość: aga Re: Akcja: Podwieź rodaka na wybory! IP: *.asfd.cable.ntl.com 14.10.07, 10:34
      Gdyby ktos z Ashford jechal do Londynu na wybory to ja i moj maz chetnie sie
      zabierzemy
      • izi_lajf Re: Akcja: Podwieź rodaka na wybory! 15.10.07, 01:11
        Mogę zabrać po drodze Thurles,Templemore,Roscrea - do Limerick, dwie
        osoby, ok 9.00-10.00
    • jaleo Newcastle u/Tyne 19.10.07, 21:47
      Ja moge kogos podwiezc ok. 18:30 - 20:00 Bede jechala z Longbenton
      czyli moge kogos zabrac z okolic Four Lane Ends, South Gosforth,
      Jesmond Dene Road, potem wzdluz A189. Z racji bezpeczenstwa
      wolalabym kobiety :-)
      Jak bede miala kogos do podwiezienia, to sie bardziej zmotywuje do
      glosowania ;-)
      • eurokicior Re: Newcastle u/Tyne 20.10.07, 03:09
        > wolalabym kobiety :-)

        Boisz się że facet okaże się agentem CBA na emigracji? ;)
        • jaleo Re: Newcastle u/Tyne 20.10.07, 12:15
          eurokicior napisał:

          > > wolalabym kobiety :-)
          >
          > Boisz się że facet okaże się agentem CBA na emigracji? ;)
          >

          ja nawet nie wiem, co to jest CBA :-) Chodzi o to, ze bedzie juz
          wieczor, okolice, w ktorych jest Polski Klub w Newcastle, gdzie jest
          okreg wyborczy, jest spod tzw. ciemnej gwiazdy i w ogole wole
          nieznajomych mezczyzn nie wpuszczac do samochodu :-P
          • izi_lajf Re: Newcastle u/Tyne 20.10.07, 14:26
            Mimo wszystko uważam że jest to jednak dyskryminacja :D

            > ja nawet nie wiem, co to jest CBA :-)
            I Ty poważnie zamierzasz głosować? :D
            • jaleo Re: Newcastle u/Tyne 20.10.07, 14:44
              izi_lajf napisał:

              > Mimo wszystko uważam że jest to jednak dyskryminacja :D
              >
              > > ja nawet nie wiem, co to jest CBA :-)
              > I Ty poważnie zamierzasz głosować? :D

              Jak juz pisalam wczesniej w innym watku, zamierzam oddac glos
              niewazny. Glownie dlatego, ze nie mam pojecia o polityce w Polsce
              na tyle, zeby dokonac wyboru.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka